ZYRTARE/ Teuta gjen shpejt trajner, rikthen në pankinë Edi Martinin

25 Shtator 2023, 18:26Sport TEMA

ZYRTARE/ Teuta gjen shpejt trajner, rikthen në pankinë Edi Martinin


Pas largimit të Diego Longos, Teuta ka zyrtarizuar trajnerin e ri.

Durrsakët kanë firmosur me Edi Martinin, teksa lajmi është bërë publik në rrjetet sociale.

Martini është një emër mjaft i njohur për “Djemtë e Detit”, pasi e ka drejtuar disa herë edhe më përpara këtë skuadër.

“Timonieri” ka punë mjaft të vështirë përpara, ku do i duhet të rikthejë ekipin në garë për të qenë mes të mirave.

“Sot në ambientin e stadiumit “Niko Dovana” KF Teuta ka arritur marrëveshje me trajnerin Edi Martini.

KF Teuta i dëshiron mirëseardhje trajnerit të ri në skuadër , duke i dëshiruar suksese dhe arritjen e qëllimeve të vendosura së bashku me skuadrën tonë” – Shkruan klubi.

Lini një Përgjigje