Berisha shfaqet krah "presidentit" Sazan Guri: Po shkatërrohet pasuria e shqiptarëve

23 Maj 2022, 11:25Turizëm TEMA

Berisha shfaqet krah "presidentit" Sazan Guri: Po shkatërrohet

Sali Berisha është shfaqur sot krah "presidentit" Sazan Guri. 

Kryetari i "Foltores" thotë se po shkatërrohen pasuritë e shqiptarëve. 

Ai ka akuzuar qeverinë se synon të dëmtojë Parkun e Butrintit. 

E garantoj Edi Ramën se nuk do mundet të sillet me Butrinin sikur te ishte plaçkë e baballarëve të tij. ajo është pronë e shqiptarëve, një nga pasuritë më të çmuara.

Ata që kanë parashikuar shpërbërjen e parkut dhe kaë përdorur një plan menaxhimi për këtë qëllim ata kanë parashtruar programin e një akti korruptiv të pashembullt.

Unë do përdor të gjithë zërin tim kundër këtij projekti që është ndër projektet më korruptive në Shqipëri dhe Evropë, shkatërrimtar për një pasuri përrallore të kombit shqiptar.

2 Komente

 1. a
  ala e nigjoni ket pellites hajvani ju e !

  saleh brrisha , Mbetje Ekologjike e Politikes Shqiptcare

  1. N
   Nard Noka ...

   Aaaa , se ti e ke mbrojtur shume pasurine e shqiptareve...!!!! E fute ne xhepat e Xenit...

   Lini një Përgjigje