Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2021-01-28 21:23:44Kulturë TEMA

4 komente në “Kadare e ngriti letërsinë shqipe në nivelet më të larta të historisë së saj”

 1. Pokeristi says:

  Nuk mund te heqesh a te shtosh nje fjale.

 2. Margarita says:

  Kadare, është padiskutim shkrimtar i përmasave botërore.
  I uroj shëndet dhe jetë të gjatë!
  Margarita,
  Toronto

 3. pirro says:

  e mo mjaft e lavderuar nje pinjoll te PPSH.
  Asgje te re nuk ka sjelle pervecse i ka thene popullit mesazhin djallezor: dridheni sa me shume me te gjithe qe te mbijetoni. Nuk kane rendesi idealet.
  -Une vete e kam dhj..e Enverin kur mu dha rasti……..

  1. LIV says:

   Nga REALI tani u bere PIRRO.Prap po vjell??? Po vuan nga fiksasionet ahere.Uthulla e forte enen e vet prish or vella,.Edhe ty te eshte prishur truri por kujdes se mos biesh me ndonje hundelesh perderisa vuan nga fiksime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

21:11 Kulturë

16:46 Kulturë

16:45 Kulturë

12:30 Kulturë

11:46 Kulturë

11:10 Kulturë

11:09 Kulturë

11:02 Kulturë

15:25 Kulturë

10:02 Kulturë

Më të lexuarat

10:44 Kronika 2 komente

11:20 Sport 7 komente

10:53 Politika 70 komente

12:13 Sociale 22 komente

10:50 Bota 31 komente

14:47 Kronika 7 komente

Blog Tema

21:50 Blog

18:59 Blog 10 komente

09:54 Blog 51 komente