FOTOT: Babai i saj kërcënon botën me armë bërthamore, ajo ankohet se nuk shkon dot për pushime

23 Mars 2022, 11:52Lifestyle TEMA
FOTOT: Babai i saj kërcënon botën me armë bërthamore,

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov, në një intervistë për CNN nuk mohoi se Rusia mund të përdorë armë bërthamore.

Kur u pyet për rrethanat në të cilat Vladimir Putin mund të përdorë armët bërthamore, Peskov u përgjigj: “Nëse shohim kërcënim të rëndë për vendin tonë, mund të përdoren”.

Por teksa deklaratat e babait të saj kanë trazuar botën, e bija e Peskov ka nisur të ankohet për sanksionet. Elizaveta Peskova, 24 vjeç, është prekur nga sanksionet pasi nuk i lejohet të lëvizë jashtë vendit.

“Sanksionet nuk më kanë dëmtuar ekonomikisht, por janë krejtësisht të pandershme dhe të pabazuara,” thotë ajo.

Teksa njerëzit po vriten në Ukrainë, ajo thotë: “Jam e mërzitur për shkak se më pëlqen të udhëtoj dhe i dua kulturat e tjera”.

“Është e çuditshme që të vendosësh sanksione mbi një person që është 24 vjeç dhe nuk ka asnjë lidhje me situatën”.

24-vjeçarja jeton në mes të luksit, gjykuar nga fotot që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

4 komente në “FOTOT: Babai i saj kërcënon botën me armë bërthamore, ajo ankohet se nuk shkon dot për pushime”

 1. Bardi says:

  STAMBOLLI DIGJET E TRUBISHTLEKUNDESJA KRIHET BARDI

 2. anti25642654censurë says:

  ska faj e shkreta!!do të njohë popuj e vëne të tjera!!
  çojeni një herë në ukrainë të përjetojë mikpritjen e vëndit!!
  përvojë është dhe ajo,bile do të shohë se sa shumë e duan të jatin dhe xhaxhi putanën!!

 3. Bledi says:

  Armina la shume Bota.Rekomandohet uthulla ne keshtu rastesh

 4. Xhipsi Qinan says:

  ..me kultura t huja kupton karna t huja…sidomos ata kokkuq lekurzi …kuq e zi mo…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje