VIDEO: Zhvishet Demi Rose, mahnit me videon nga pishina

23 Mars 2022, 12:31Lifestyle TEMA

Ajo ka qenë e zënë duke marë rrezet e diellit gjatë arratisjes së saj në ishujt e St Lucia.

Dhe Demi Rose me siguri e ngriti nxehtësinë këtë të martë, pasi u zhvesh vetëm me tanga për një video shumë “të egër” në Instagram.

Modelja, 26 vjeçare, ka nxjerrë në pah format e saj në një mënyrë tejet joshëse në një pishinë përballë peizazhit mahnitës.

 

 

A post shared by Demi ? (@demirose)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje