Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:35

21:30

2023-03-30 19:13:00Blog Nga Skënder Minxhozi

6 Komente

 1. E
  Engjell

  Ti mendon qe Bolino do pranonte nje sondazh kundra rames? Po mnqs merr parasysh sondazhin e televizionit portal te bolinos, merr parasysh dhe sondazhin e televizionit portal te Çim pekes

  1. A
   Ana

   Si ishte kjo qe Rama nuk ka gisht per gjendjen brenda te djathtes?! Sikur asgje tjeter mjaft te permendim faktin qe gjykata e Rames i jep vulen e PD, atyre qe jo sipas sondazheve por sipas kutive te votimit ne 6 Mars, perfaqesojne pakicen e PD eshte nderhyrja me brutale dhe me e ulet qe i behet te djathtes. Do ishte njelloj sikur ne 2009 Berisha te nderhynte ne gjykate qe vulen e PS ta merrte Ben Blushi! Eshte nje goditje qe nuk i jepet vetem PD por pluralizmit politik pavaresisht per ke behet fjale. A ka gje me te rende se partia e vules per here te pare ne 30 vjet nuk nxjerr dot kandidate ne me shume se 2/3 e vendit dhe kjo vetem sepse vula qe nuk u takon eshte shume e rende per kellqet e tyre. Nuk po flasim pastaj per lobimet e ndyra me para korrupsioni sic eshte rasti McGonigal qe dihet dhe shume te tjera qe nuk dihen. Eshte e turpshme se si nje gazetar jo vetem mos ngreje zerin per situaten ku ka degraduar demokracia dhe pluralizmi por perkundrazi i ushqyer me para korrupsioni kerkon te na tregoje gishtin para henes.

  2. S
   Suksese

   Gjithsesi gazetari ka te drejte, Berisha duhet te vazhdoje betejat e tij por duke e thene qarte qe nuk mund te jete e ardhmja e opozites, objektivisht eshte e pamundur, duhet te ishte sjelle ndryshe pas 6 marsit kur ishte e qarte qe baza ishte e tija. Sepse socialistet jane te bashkuar, eshte nje parti e themeluar ne 41, po mbush shekullin, e qe tashme drejtohet nga pushtetare te majmur qe mbajne mbiemrat e bllokut. Dhe per kete nuk e kane fajin ata, populli eshte I majte dhe i bashkuar nga nje ane, i ndare e pa ideologji vec asaj antikomuniste nga ana tjeter. Ramen ta gezojme dhe per 10 vjet♡

   1. ÇEKIÇI

    Qfar sondazhi bënë Çim Pela Kush i beson PELES perveq samarit Njeri i ndyer dhe faqezi Psikopat dhe idiot

    1. B
     Bubi Kacurrel

     Si nuk doli nje burre shteti mbas viteve 90`!!? edhe nje qe kishim (non-grada) doli gomar!

     1. A
      Albert

      Ana nuk i paske pire ilacet sot.

      Lini një Përgjigje

      18:26 Blog 11 komente

      21:54 Blog 6 komente

      18:37 Blog 18 komente

      16:42 Blog 8 komente

      14:37 Blog 11 komente

      10:19 Blog 27 komente

      10:00 Blog 8 komente

      09:04 Blog 14 komente

      08:45 Blog 3 komente

      20:05 Blog 6 komente

      Më të lexuarat

      10:39 Politika 23 komente

      11:17 Dossier 27 komente

      14:07 Politika 101 komente

      11:48 Rajoni 9 komente

      10:14 Politika 9 komente

      09:43 Politika 74 komente

      Blog Tema

      19:30 Blog

      19:10 Blog 13 komente

      16:28 Blog 1 koment