Habit ish-presidenti rus: E veja e Navalnit është e lumtur që ai vdiq, kishte gjithë këto vite që e priste

22 Shkurt 2024, 18:32Bota TEMA
Habit ish-presidenti rus: E veja e Navalnit është e lumtur që ai

“Shikoni fytyrën e qeshur dhe të lumtur të vejushës së Navalny. Është ndjesia se ajo e priste këtë ngjarje gjatë gjithë këtyre viteve për të nisur në mënyrë madhështore jetën e saj politike. Dhe ajo e tha atë. E gjithë kjo është shumë e trishtueshme”.

Kështu deklaroi ish-presidenti rus, Dmitry Medvedev, në një intervistë për mediat e Moskës. Zëdhënësja e ekipit të Navalny, Kira Yarmysh, postoi videon e kësaj deklarate në X, duke e shoqëruar me një përgjigje për Medvedev.

"Ne do të regjistrojmë çdo fjalë, nuk do të harrojmë asnjë prej tyre dhe pastaj do ta bëjmë atë të përgjigjet për secilën", shkroi ajo.

Pak ditë më parë, në një video të publikuar sot në rrjetet sociale, Yulia Navalnaya, e veja e Alexei Navalny, akuzoi presidentin rus, Vladimir Putin, për vrasjen e burrit të saj. 

Ajo njoftoi se do të vazhdojë punën e Alexei dhe ftoi të gjithë t’i qëndrojnë pranë për të luftuar për vendin 

17 Komente

 1. S
  Sllava ukraina

  Ky eshte psikopat fare! Ka rene rusia ne dore gangsterresh. Si me te qeveris zani caushi me aldo baren

  1. .
   ...

   Edhe ky paska të njëjtën gjuhë si Turq shqip foles, kure vjen puna tek kundershtaret e tyrë politik.. Me të njëjten gjuhë flasin të gjith Muslimanët dhe komunista për njerzit që nuke binë dakort me ideologjie e tyrë..

   1. J
    Janulla Babis Muhametis

    O trap. Eshte kaurr ky. Ç hyn myslimani ketu o debil?

   2. H
    Hmmm

    Nena e Navalnit ka bere ca deklarata qe duhet ti degjoni vete per zonjen.

    1. H
     Ham

     Ca trapi qeke ti hmmm! Ketu spo flasim per zonjen po per cfare perfaqeson rusia e putinit dhe e medvedevit Ti thua ca ka thene vjehrra per nusen. Po ik o trap mos komento se rrjetet sociale nuk jane per budallenjte

     1. E
      E di

      jane trapat e Putinit online, qe komentojne... marin rrogen per kete pune!!! Lavdi Navalnit! Poshte diktatoret!

     2. .
      ...........

      Duket, ju ose keni qënë ose duhet të jeni një punonjës i institucionit ku prodhohen shpifjet, një sektor i veçantë shumë i rëndësishëm ky, që ka ekzistuar dhe duhet të ekzistojë në ministritë e brëndëshme të çdo vëndi ish komunist. Vlen të vihet në dukje, se zoti Basha shfaqi një mendim të vyer për një ligj i cili duhet të bënte të mundur deklasifikimin e të gjithë dosjeve të agjentëve të fshehtë të UDB dhe KGB që kanë operuar në vëndin tonë.

    2. E
     Evisa

     Ky se çka diçka të ngjashme me Majkon tonë, çfaq një trimëri të habitshme për të deklaruar idiotësi.

     1. 6
      60 vjec

      majko qe desh na lidhi me italine me tunel nen adriatik...

      1. E
       Eda

       hahahah... e bukur kjo! Bravo!

      2. S
       Sqepari

       Psiko i berthamoreve

       1. Y
        Ylli

        Flamur Noka I Rusise

        1. t
         tiranas

         Edhe mua Navalnaja mu duk si kurvice.

         1. E
          E di

          ky eshte trap... i biri i Trumpit, por me nene ruse!

          1. P
           Prisni se akoma nuk keni pare gje.

           Nuk eshte e nevojshme te na e thote Medvedev, te gjithe e pane nje rroc kurve te llangosur me tuq e patinuar me stuko qeshte dhe kishte shume humor. Si spjegohet qe disa ore para se te jepej lajmi per vdekjen e Navalnit kjo rroc kurve ishte e pranishme ne Konferencen e Mynihut, me e keqperdorur nuk ka ku te shkoje, turp edhe per vendet Perendimore qe bejne teater me nje kurve.

           1. K
            K

            kombi rus jane skllever, asnjehere te lire, ne dore te psikopatiti te rradhes.

            1. A
             Artan

             Sa do lumturohet gruaja e ketij kur t,i ktheje ky patkonjte nga dielli. Muzhiket sikur bejne gare kush eshte me idiot.

             Lini një Përgjigje