VIDEO: E sulmoi nga Kuvendi, Gjergj Luca i kthen përgjigje pasdite Berishës

4 Dhjetor 2023, 18:00Politika TEMA
VIDEO: E sulmoi nga Kuvendi, Gjergj Luca i kthen përgjigje pasdite

Pas daljes nga parlamenti i zjarreve dhe shashkave Sali Berisha ka ndaluar para gazetarëve dhe ka marrë në gojë gjithë miletin.

Njëri prej tyre i përgojuar paradite, biznesmeni Gjergj Luca i ka kthyer reston pasdite por me nota humori natyrisht se tashmë Saliun nuk e merr seriozisht asnjë njeri.

16 Komente

 1. J
  Jugu

  Po qe ka te drejte 100% per Lucen ai Berisha. Po qe po e rrjep ate vend ky Luca. Pavaresisht se eshte Berisha ai qe e thote, por po thot nje te vertet qe ky Luca po hajdutos pa mase reparte ushtarake, magazina, etc.

  1. S
   Skizofren fantazon skenare

   E ka abandonuar familja , femijet po tallin Gencin njerzit me kete te marre , turpe per femijet qe nuk e dergojne per kurrim ne spitalin psqiatrik po lene rrugeve .

   1. T
    Tiktok

    Ju pjerdhsha redaksine me gjysma lajmesh. Qe tani jeni tape

    1. M
     Malok lind dhe mbetesh

     I nderuar Gjergj qeni plak Salmuti meriton shume me shume nga sa i jep ti por duke ju pergjigjur nje psikopati i duket vehtja i rendesishem tamam si ata qente qe ngacmohen prapa gardhit aq me shume lehin , prandaj mje sugjerim lere le te lehi le te haje mut deri sa te ngopet e i sigurte te jesh qe do pelcase ne lekuren e vet .

     1. E
      Erdhi polici , shpejt ne wc

      Berrisha ka vite vite qe ka pjerdhur por me te pjerdhur jane ata qe i drejtojne mikrofonin nje te semuri psiqik. Familja e ka abandonuar , shteti duhet te nderhyje per ta hospitalisée frika e burgut e ka bere haaaa varri trapin legen fare

      1. M
       Malo

       Thjeshte nje kokerr legeni je Gjergji,je me keqe se Sala,na bene edhe palacon sikur do ti kalojne ballet mileti me humor in tende te peshtire.

       1. T
        Toni

        Gjergj Luca di të shkruajë?

        1. x
         xheJ.eN.Bi

         I madh Gjergj Luca ,po ku i bën përshtypje Dr. Adhamudh Berishës nga sarira.Ai vetëm nga grushtet në fytyrë mund të ndjejë dhimbje dhe vë syze të errëta Al Paçino.

         1. O
          Opionisti

          Te arestohete flamur noka dhe sali berish dhe te foltores njereZi do hillete kunder partise se djadhe

          1. D
           D

           Saliu do largohet nga politika kur ti bashkohet Maja e hundes me mjekren.

           1. X
            X

            Salen e dime qe nuk I merr mjekimet rregullisht, por edhe Luca nuk ngel pas.

            1. T
             TIRONA

             E o Namik Hoti,edhe sa kohe do te vertetohen fjalet tende?

             1. D
              Demokrati

              S.B nje i semure psiqik qe shan ,gerthet ,ai eshte mesuar te djege Shqiperine me ate fjalor te shperfytyruar,i egersuar ngjan ne fytyre me Hitlerin, qe vjell vrer dhe fjalirin mf te ulet per kryeministrin, i mire apo i keq populli e ka votu,ai duhet re kapet nga zhelet e te nxirret jashte,tv nuk duhet te jape fjalimet e tij qe jane turpi i botes, urrejtje,egersi qe vetem ai ngjall te njerezit...turp

              1. D
               Drini

               Sal pordha ka kohe qe ka mbaru, po nese ka thene ndonje te vertete eshte vetem per kte gjergj lluca a luci si e ka ky kokmishi qe ska lene gje pa vjedh ne shqiperi. Tipiku i hajdutit, bixhozxhiut e horrit eshte gjergj lluca luca.

               1. R
                RAIFI

                Si Berisha si Gjergji janë e njëjta kategori:që të dy hajna dhe që të dy agjent të Serbisë andaj kjo luft mes tyre është për të dominuar në poshtërsi!

                1. I
                 Ilir

                 Me ke grua e ka Rama Gjergjin?!

                 Lini një Përgjigje