"Po të ruaj se je zonjë, s’ke nivel të merresh me mua", Salianji "përplaset" me deputeten e PS: Edhe më poshtë mund të shkosh

25 Prill 2023, 09:25Politika TEMA

"Po të ruaj se je zonjë, s’ke nivel të merresh me

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji u përplas në “Now me Erla Mëhillin” me deputeten e Partisë Socialiste, Blerina Gjylametin.

Sipas tij, Gjylametit ja ndërrojnë zonën sepse nuk dinë ku ta çojnë, duke e ofenduar kështu se nuk ka nivel për debatin me të dhe se duhet të falënderojë emisionin që e ftojnë.

“Për nivelin tuaj meqenëse je zonjë unë nuk po të flas, por mund të të flas shumë mirë. Mund të të flas nga Pogradeci dhe nga gjithë elementët e tjerë.

Të flas mirë zonjë për nivelin se ku, por mos hyr te këto se çfarë niveli. Nëse është çështje niveli, në debat unë me zor të pranoj ty, e kupton? Pra duhet të falënderosh Erlën edhe këta që vjen,” – u shpreh Salianji.


Sipas Gjylametit, komente të tilla vijnë sa herë që mungon argumenti. Ajo u shpreh se Salianji kishte nivelin për të shkuar edhe më poshtë në fyerje, ndërsa i kërkoi të mos e ruante fare me justifikimin se është zonjë, pasi nuk priste që biseda me të të kishte nivel, apo të respektohej debati.

11 Komente

 1. S
  Skraparliu

  Po kur u bere ti fshatar qe nuk te kane ikur gjembat nga kembet,ti thuash nje vajze e lindur e rritur ne tirane ske nivel dhe te presim ne nga ty te besh ligje ne parlament ti nuk ke edukaten te sillesh me femrat ti i do si grida qe te shante me liber shtepie dhe rije si urith mjere ne ne dore te kujt kemi rene.

  1. E
   Erla Mehili gazetare e varur pa haaaa

   Homosexuelet sillen si femrat por urrejne femrat ndersa Salianji qenka homosexuel i veçante .........

   1. M
    Mara emigrante ne Itali

    Po cfar e quan veten ky mashtrues ? gjasms eshte i zgjuar ? Ti je nje sharlatan nje mashtrues ordiner ,nuk te kemi degjuar nje here te flasesh si njeri me shkolle ,por vetem duke akuzuar dhe fjale boshe more babale ti aty je per te vjedhur haron se nga cili fshat erdhe ne Tirane vetem me mashtrime dhe duke paguar lulushin se per leke lulushi ishte i vetmi , ti nuk krahasohesh kure me Gjylametin ,zonje grua ,edhe kut flet me argumenta por jo dukr ofenduar si ju te pedese (pedetasta).ti je nje ttace e poshter e ke ne gjak ne gen o i pa fytyte .fain e ka ajo buça Mhilli qe qesh kut degjon ty se edhe ajo e pd eshte ate fjalor ka edhe ajo. U shofshi ,ju ka dale boja.

    1. U
     Ushtari.

     O Blerin mos u merzit nuk ke cte besh te ka zene halli te jesh perballe nje funderine si ky babalja.Por ai ta dije mire se ty nuk te arrin as te sholli i kepuces.Lapangjos qe lepihet cdo njeriu qe i del perpara.Lyrash specie eshte

     1. c
      cdrejtesi moj te kam dhjere

      Une e prisja qe ky zagar fshati te lehte,nga frengjit e burgut,kurse ky vazhdon te lehe nga mejhanet e televizionit.

      1. L
       Latif Shejtani

       Hahaha, niveli i guzhinierit te Cilit. Pika, Salhajni ne politike, si lopa ne stadium apo majmuni ne opera.

       1. N
        Noci

        Fytyra e vertete e mediokritetit te PD dhe grupit Berisha.Do te kete qene spiuni i shokeve dhe intrigant se vetem ato di te beje

        1. F
         Fisniku i Freskut

         Blerina, te kam si vajzen time, prandaj te keshilloj te mos ulesh me ne tavoline me kriminele, mashtrues dhe te pabese si Salianj qe sot po te kishte Drejtesi ne Shqiperi duhej te ishte ne burg, ose ne varr po te kishte pak burreri Fatmir Trimi.

         1. a
          altin

          kur shajne njeri tjetrin kane te dy te drejte ......:)

          1. I
           Intelektuali

           Eshte bir kurve Ervini,ka nivel te larte !

           1. I
            Intelektuali

            Eshte bir kurve Ervini,ka nivel te larte !

            Lini një Përgjigje