"Doktori ndriçon në çdo aspekt" - Floriana Garo: Ai është solar, shkëlqen

25 Prill 2023, 09:15Politika TEMA

"Doktori ndriçon në çdo aspekt" - Floriana Garo: Ai

Floriana Garo, zëdhënëse e grupit të Berishës në PD, ka qenë e ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit", ku foli për fushatën e koalicionit "Bashkë Fitojmë". 

Garo deklaroi se Shqipëria ka nevojë për ndryshim dhe se ky është mesazhi i fushatës së këtij koalicioni. 

"Askush nuk duhet të qëndrojë në pushtet më shumë sesa tetë vite.

Mendoj që tetë vite, gjithëkush ka mjaftueshëm hapësirë për të ezauruar çdo gjë të re, çdo projekt, çdo ide, gjithçka që do të bëjë. E ka patur hapësirën dhe nuk mund të japë më shumë. Vjen një moment, që gjërat duhet të ndryshojnë. Çdo lloj ndryshimi do të ishte i mirë.

Unë po flas për të gjithë qytetarët, si një qytetare, me idenë time që ujë që nuk lëviz qelbet, thotë një fjalë popullore.

Kemi parë Sali Berishën që pret me orë të tëra dhe lë kandidatët të flasin dhe të shpalosin idetë e tyre.

Mesazhi është ndryshimi, ka ardhur koha që shqiptarët të ndryshojmë. Ne po japim një alternativë, po japim fytyra të mira me programe, të qeshura, të zellshme, që janë zgjedhur nga vota e lirë", deklaroi Garo. 

Lorenc Vangjeli: Pse ndriçon doktori? 

Floriana Garo: Doktori ndriçon në çdo aspekt. 

Lorenc Vangjeli: Ti thuash doktorit lozonjar...?

Floriana Garo: Solar, ndriçues .

11 Komente

 1. M
  Merja Like dhe njehere

  Kesaj i paska zen bloze kandili prandaj shef driten e Saliut qe ka kohe qe eshte fukur.

  1. k
   kujt po i ha cari se cfar prejdh goja e shpellarit

   nuk i intererson asnji shqiptarit cfar pjerdh goja e shpellarit brenda Halese shpelles . u shua kandili Halese o saleh hamuti .(kur u bo edhe shpellari me perdor fjalen solar hej ! haaaaahahahahahahah o te dhjefte Karoja ne Goje ishallah o goja e Halese

   1. R
    Referendum per arrestimin e koleres sali

    ndricon shpellen e krimit qe perfaqson ky kriminel komunist me hunden qe po i futet ne goj

    1. U
     Ushtari.

     Po moj flori per ty solar eshte se e ke rruajtur mire nga xhepat po kujdes me fjalen solar se del nje fjale tjeter qe ty duhet te pelqeje

     1. L
      Laura

      "Doktori" shkelqen nga parate e vjedhura qe nuk di ku t'i shpenzoje dhe nga krimet e kryera "me duar te pastra". Prostitute!

      1. N
       NYC

       Nuk e kuptoj kete femer. Kjo e ben prostituten me te ulet te skuqet nga turpi. Media nuk duhet ti konsideroje keta persona qe duhet te injorohen. Kjo ose eshte budallaqja me e madhe ose the Biggest Bitch ever

       1. D
        Drini

        Kjo ose e ka rjep salen mire, ose qenka per psykiatri. Solar sali gerdeci?

        1. 6
         60 vjecari

         nqs te bie cuni vogel ne nje grope solari, bej nje tjeter me mire, se ska zot qe ta laje....

         1. Y
          Yp foltorja.yp nevojtorja.yp uturaku.

          Eshte solar edhe car.

          1. Y
           Yp foltorja.yp nevojtorja.yp uturaku.

           Eshte solar edhe car.

           1. P
            Populli.

            O Flori e je e sigurt qe shkelqen gjithe andej shikoje nje here mire mos e mer me qafe doktorin kote se do te thone pastaj se te bleu Rama e sorosi.

            Lini një Përgjigje