VIDEO: Ekzekutoi me plumb në kokë Arjan Gosën, momenti ku Habib Rexha largohet me vrap

24 Maj 2023, 12:48Kronika TEMA

VIDEO: Ekzekutoi me plumb në kokë Arjan Gosën, momenti ku Habib

Ky është momenti ku Habib Rexha është larguar me vrap pasi ekzekutoi me armë zjarri Arjan Gosën. Në pamjet, shihet 31-vjeçari në trotuar duke ikur me vrap dhe ndërsa armën e ka në dorë.

Momenti është kapur nga kamerat e sigurisë në zonë në orën 17:15 të pasdites së të dielës (21 maj). Në momentin që ai ikën me vrap një nga kalimtarët ndalon në rrugë dhe e shikon.

Habib Rexha ekzekutoi me plumb në ballë Arjan Gosën në një lokal në Kavajë në sy të të atit. Rexha i dha fund arratisë të martën (23 maj), rreth dy ditë pas kryerjes së vrasjes në shenjë hakmarrjeje.


31 vjeçari u vetëdorëzua pas negociatave të vazhdueshme të Policisë me familjen e tij. 2 Komente

 1. E
  Erdogan

  "Pellazge" Osmanllinj.Ta gezoni Arnautistanin.

  1. K
   Kapedani

   Shko re rrote kari ,ne USA keto gjera jane te perditeshme (ndodhin 10-15 vrasje çdo dite) plus qe rreth çdo 3 dite ndodh ndonje masaker ku vriten 7-8 veta minimumi. Kokpalar futu ne Google dhe shiko pak statistikat per kriminalistiken ne USA dhe ne BE.Aty ke dhe sa vrasje ose krime per fryme. Pall kari ngele o idiot.

  Lini një Përgjigje