Dua Lipa: Ndjehem shumë krenare, po ndjehem shumë mirë në shtëpinë time (VIDEO)

4 Gusht 2022, 18:48Kulturë TEMA

 

Dua Lipa: Ndjehem shumë krenare, po ndjehem shumë mirë në

Dua Lipa do të përformojë sonte, në natën hapëse të Sunny Hill. Organizatorët kanë gjithçka gati për në mbrëmje dhe vetë Dua ka bërë edhe provat e rastit me sistemin e audios. Ajo falënderoi mediet për mbështetjen dhe tha se ka përgatitur diçka shumë speciale për këtë rast, e ka patur vëmendjen vetëm atje dhe se shpreson shume që të pëlqehet.

Festivali Sunny Hill do te zhvillohet në parkun e Gërmisë. Ndërkohë Bashkia Prishtinë, ka marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen duke bllokuar edhe trafikun në atë zonë.

 

 

3 Komente

 1. g
  goni

  O njerez alarm:sportistet shqiptare po behen gati te marrin pjese ne lojrat islamike.E kuptoni cfar po na bejne po na damkosin fare.

  1. F
   Fisnik

   Diçka e tillë do të ishte idiotike!

   1. c
    c..

    idioteske FISNIK

  Lini një Përgjigje