FOTO: E papërmbajtshme në rrjetet sociale, seksbomba gjermane tradhton skuadrën e zemrës

30 Maj 2023, 17:38Lifestyle TEMA

FOTO: E papërmbajtshme në rrjetet sociale, seksbomba gjermane tradhton

Modelja e rrjeteve sociale, Vanessa.rhd ka marrë shumë famë së fundmi për shkak të postimeve të saj të nxehta.

Seksbomba nga Berlini së fundmi duket se ka tradhtuar skuadrën e saj të zemrës, Barcelonën, për rivalët e përjetshëm të katalanasve, Realin e Madridit.

Me anë të një fotoje të postuar në rrjetet sociale, ajo tregon mesazhet me mikeshën e saj, duke i dërguar një foto ku mbante veshur fanellën e Realit dhe shkruante: “Unë tradhtova”, ndërkohë që mikja e saj nuk e priti mirë këtë duke i thënë: “Si munde të ma bëje mua këtë”.

Kujtojmë që Vanesa është gjithashtu pjesë e portalit me pullë të kuqe, “Onlyfans”.

 

1 Komente

  1. "
    "Un Tradhetova" _ U A U !

    ah , e pastaj ! Tradhetia eshte sot Variacioni me i mir me u ndje ne jete . Me gjet e kuptu cfar do ne te vertete .Ate qe eshte Real ,qe te zgjon cdo emocion (lur ti rri shtrir ne divan e lexon/endron ) Pasanej ,, femra kaq seksi e me kaq stil _ kaq te kulturueme,,kaq te apasionuara pas asaj jete (te shijosh ) Leximit , kaq romantike ,s'i shkon te qenit_ Fedele . Dikur nji e dashura ime gjermane me nxiti ta Tradhetoj , me nji femer tjeter ,sepse nuk e suportonte dot Besnikerine time dhe pasi gjithcka doli ne shesh me pyeti ; Si dun duk ajo ? I tregova se e pallova ,por jo pa ndjer nji trishtim per ate mashtrim .Femra mo .Ose tradhetoj ,ose do te tradhetojn ose do te bejn ti tradhetosh !

    Lini një Përgjigje