FOTO/ "Eja dhe luaj me mua": Modelja kërkon bashkë lojtar, thirrja shkon për fansat e "zjarrtë"

28 Shtator 2022, 16:08Lifestyle TEMA

FOTO/ "Eja dhe luaj me mua": Modelja kërkon bashkë lojtar,

Lottie Moss i la pak vend imagjinatës teksa pozoi për disa foto tepër “të egra” në Instagram këtë të martë.

Modelja, 24 vjeçe, tregoi figurën e saj të pabesueshme në një korse të pastër nudo, e cila vinte e zbukuruar me lule në qendër.

Ajo mund të shihet duke pozuar për një sërë selfie para pasqyrës teksa u gjunjëzua në dysheme duke lejuar që flokët e saj bjonde të bien vale valë.

 

2 Komente

 1. O
  Olio pidhari

  Kjo po , kjo ja vlen , me nxirni ca Kim Kardashian e ca bajga lope ...

  1. P
   Pjeter Mustakuqi

   Vetemmm pornohhhhhhh...ça behet keshtu.....

   Lini një Përgjigje