FOTO: Prezantuesja seksi e sportit shkëlqen në fustanin e kuq

8 Shkurt 2024, 12:42Lifestyle TEMA

FOTO: Prezantuesja seksi e sportit shkëlqen në fustanin e kuq

Eva Murati, një emër i njohur në arenën e sportit përkarshi prezantimit të ngjarjeve dhe lajmeve, flitet edhe për bukurinë dhe pamjen fizike. Me një pamje tërheqëse dhe një prezantim të shkëlqyeshëm në ekran, Murati ka bërë të pamundur për të mos u vënë re.

Së fundmi ajo ka pozuar e shtrirë e veshur me një fustan të kuq, i cili u përputh shkëlqyeshëm me format e saj të jashtëzakonshme. 

Në pozat seksi Eva i kushtoi rëndësi ekspozimit të të pasmeve.

3 Komente

 1. k
  karderri

  marshallah marshallah ptu ptu ptu ! gjithe ai gop i trashe

  1. A
   Andi G

   Eva the Throat Goat. Keshtu njihet ne disa rrethe djemsh oligarkesh qe falin apartamente.

   1. M
    Muli

    Hahahahaha kampione e fytit dhe e champions

   Lini një Përgjigje