FOTO: U largua nga ringu, seksbomba amerikane bëhet pjesë e platformave +18

21 Shtator 2023, 17:54Lifestyle TEMA

FOTO: U largua nga ringu, seksbomba amerikane bëhet pjesë e

Lesij Evans është një tjetër yll që i dha fund aventurës së saj në WWE, duke mos e arritur kurrë shkëlqimin e saj në ring.

Duket se seksbomba amerikane ka gjetur një vend tjetër ku të shkëlqejë dhe bëhet fjalë në platformat për të rritur.

33-vjeçarja është bërë pjesën e “Onlyfans” së fundmi, ku shet foto dhe video të saj intime në rrjet, me fansat kanë blerë menjëherë shërbimet që ajo ofron.

1 Komente

  1. K
    Klodi kali

    Good milf

    Lini një Përgjigje