FOTOT: Aktorja që do të bëjë Netflix të flasë shqip

20 Shtator 2022, 12:32Lifestyle TEMA

FOTOT: Aktorja që do të bëjë Netflix të flasë

Arbnora Ademaj, e cila ka marrë pjesë në disa telenovela turke, ka treguar detaje të reja rreth karrierës së saj. 

Ajo ka zbuluar se në filmin që do të debutojë në Netflix, ku do të flasë shqip. 

“Një gjë mund ta zbuloj për publikun shqiptar. 

Përveçse do të jem në Netflix do të flas dhe shqip, kjo është më e bukura e gjithë kësaj”, tha ajo.

8 Komente

 1. k
  kurvari autobuzave

  aaaaahahahaaa bundrat enderrojne diten me diell

  1. E
   Emma

   Arbnora Ademaj eshte Anxheline Xholia shqiptare. Faleminderit o yll i kinematografise boterore dhe e qytetareve demokrate te Shqiperise, poshte malokeria qe ka rrethuar Tironen!

  2. Z
   Zeqo Pilafi

   Bravo Tema, vetëm për të mos thënë asnjë fjalë për gjëndjen e vajtueshme të vëndit, duket keni vendosur t'a ktheni Tema Online në një gazetë pornografiko-politike.

   1. m
    marshallah

    goxha buze paska

    1. O
     Olio pidhari

     Per ti rene gernetes duhen buze te medha dhe gurmaz i forte ......

     1. S
      Stelio bithari

      nji korigjim Olio nqs me lejon : duhen guze te medha e te ndjeshme dhe Gurrmaze i Thelle . Thanx

     2. B
      Bledi

      Budallaqe sikur e ka vendosur kjo si patriote qe do flasi shqip Kjo prandaj eshte pranuar nga qe di shqip pra ti thote faleminderit nenes qe ja mesoj shqipen se per talent keto qe bejne buzet vetem gojoren dine ta bejne me mire se te tjerat

      1. E
       Eli

       O "Bledi" injoranti, Arbnora Ademaj dhe Anxheline Xholi i kane buzet sic ua ka bere nena.

       Lini një Përgjigje