FOTOT: Moderatorja shqiptare shfaqet në Javën e Modës në Milano me orën me çmim marramendës

24 Shtator 2023, 11:14Lifestyle TEMA

FOTOT: Moderatorja shqiptare shfaqet në Javën e Modës në

Marina Vjollca ka marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e saj në Javën e Modës në Milano.

Në daljen e fundit moderatorja dukej shumë elegante me një fustan të kuq e taka ngjyrë nude ndërsa lookun e kishte plotësuar me një orë me çmim marramendës.

Ora që Marina mban në dorë është Palmiero dhe kushton 190.000 Euro.

Moderatorja e ka vendosur orën luksoze mbi një palë doreza të zeza duke e bërë edhe më klas look-un e saj.

 

8 Komente

 1. V
  Vlora.Vlora

  Kujt i plasi karri per bucet shqiptare se cfare veshin apo ku vene ,meruni me hallet e shqiptareve o tema sepse po u jepni me shume rendesi ketyre baxhellave qe edhe breket ju a pagojne bosset e droges

  1. T
   Tironci

   Po prandaj kurveria esht profesioni me i dashur tek femrat shqiptare , se esht koha kurvave , maskarenjve dhe imoralve , ka ikur koha dijes dhe e librave , koha tiktokut hiq breket nxir gopin ben 1 milion klikime dhe ve ort te shtrenjt , me pun vetem ha buk edhe me shkoll , thuaj ksajt te tregoj dipllomat kjo sdi te lexoj esht me 8 klas vip , ka lezet , doktor Faria i nxori ne selamet femrat shqiptare , i mer si mushka i ben si yll .

   1. L
    Lu

    Aman kush e njeh kete ne Itali qe ta kete vemendjen tek ajo

    1. B
     Budallëqet e modës

     Aman me gjithë modën e këtyre injorantëve! Ça bukurie kanë ato dorashkat e gjata lëkurë e zezë? Gjëja më e shëmtuar në botë! Ça funksioni kanë ato dorashkat të veshura me atë lloj fustani? Kot më kot! Po ajo ora e shtrenjtë ça bukurie ka? Do ketë diamantë të inkorporuar ndoshta dhe kaq! Si orë është kot! Pale e veshur mbi dorashka! Marina si me qënë puntore mekanike.

     1. U
      Unë

      Aman po kush ju hedh qurret këtyre katundarëve, le ti kenë paratë me maune prapë fshatarë janë, punë baxhellash.

      1. a
       aleks

       vetem fatura eshte orgjinale , se ora do jete ndonje nga ato orat kopi kineze qe kushtojne 250 dollare, shiko pastaj edhe kete idioten shqiptare si e ka vendosur oren ,mbi dorashka.

       1. T
        Tironci

        Tani u fut Shqiperia ne Europe

        1. X
         X

         Buzet nga masa S I paska cuar ne XXL kurse majen e hundes e paska bere si toc te ngrefur.Si nuk doli nje "VIPE" natyrale por te gjitha silicon dhe te gjitha ish te shemtuara qe jane bere "te bukura"?

         Lini një Përgjigje