Habit konkurrentja e "Big Brother Albania": Kam rënë në dashuri me një 77-vjeçar

9 Shkurt 2023, 11:47Lifestyle TEMA

Habit konkurrentja e "Big Brother Albania": Kam rënë në

Diola Dosti, një nga banoret e “Big Brother VIP”, ka rrëfyer se ka rënë në dashuri me një 77-vjeçar. 

Diola tha se nuk dashurohet dot me fizikun e njerëzve,, por me mendjen, dhe për personin në fjalë tha se ishte shumë i zgjuar dhe se kur shikonte sytë e tij ndihej sikur shikonte botën.

“O Dea, nuk e di se unë këtë problem kam dhe me meshkujt. Nuk dashurohem dot me fizikun. E kam shumë të rëndësishme mendjen. Dhe ai ishte aq i zgjuar. 

Unë e shikoja atë, sytë e tij ishin sikur shikoja botën. Ishte online. Kur i thosha shoqeve të mia “Kam rënë në dashuri”, ato thoshin “Ti je e çmendur, ai është 77 vjeç”, tha ajo.

Diola është mama e tri vajzave, ndërsa pak kohë më parë u divorcua nga bashkëshorti, pas një martese 12-vjeçare.

30 Komente

 1. a
  anti25642654censurë

  një gjë e mirë kjo puna e të dashuruarit me mëndjen e jo me pamjen,"Dhe ai ishte aq i zgjuar. ,pa të paragjykuar duke mos njohur 77 vjeçarin,por me aq "mëndje" sa keni treguar ju të dhe në BBVip të topeve që kanalit!?më duket se dhe ver llapa ka qënë gjeni,për mëndje si tuajat!!

  1. A
   Ada

   Me Sali Berishën?

   1. a
    anti25642654censurë

    pse i ka bo 77 gamori??

    1. S
     Sa kamqeshur

     ????????????????????????????

   2. n
    nA mBYTEN kURVAT

    na moj "Kucke" :Po me mua 76-te Vjecarin dhe 300-te Diteshin...dhe 30-te centimetershin do te "Dashurohesh"??

    1. a
     arbana

     kjo po, eshte modeli qe i ofrojne arbana osmani e mafiozet e ekranit rinise shqiptare. cka perfitojne rinia shqiptare nga nje idiote si kjo, cka u ofron studenteve arbana osmani. shembulli i kesaj prostitutes qe shkon 70-vjecar fytyren e vertete morale e shoqerore te asaj qe servire bigbrodheri. eshte bere shprese per pleq e plaka. sa per luiz eilin duhet te martohet me supermesen e berishes e cila ka bere kurs prostitute ne nje vend me eksperiece si italia. arbana te ia testin e inteligjences kesaj qe bie ne dashuri me 70-vjecar. kane filluar plakat te mberthehen ne te televizor me mallin pse nuk beme edhe ne keshtu ne rinie tone dhe behen shembull qe femijet, niprit e mbesat te vrapojne pas sexit qe keto nuk guxuan hapur. pika, pika piiiiiikaaaa.

     1. d
      dulla

      Dibrane ishte ne Nexhmija qe beri sikur u dashurua me Enverin per te bere kariere e pastaj se bashku me Luizin(Ramizin) i bene gropen atij dhe Shqiperise.Ndaj kujdes me dibranet se dibran eshte edhe kyetari i SPAK-ut i zgjedhun personalisht prej "Guvernatores" qe shpall moskompetenca per 21 Janarin.Rroftye miqesia shqiptaro- kineze.

     2. K
      King D

      Fjala dashuri eshte shume shume e madhe... ti i ke bere shoqeri per lek.. €$ etj.. po te ishte ai 77- vjecari fukara??? Nejse... merre sallamin e fresket me mire.. sa te nejur zonjushe .

      1. B
       B_B

       asnji cudi bre burra .gjithcka prodhohen ne B_B eshte nji art "i kalbur" mendimi ,ne sensin pozitive ,natyrishte ! hah ha ha . seriozishte nashi : A nuk qendron nji Lidhje me Kompromise ? Pra kjo VIP-ja merr ate qe s'ka nga 77-vjecari (tru) ne kembim te frutit te saj te fresket e lengezuar, duke i rifreskuar Vitet 77 - carit .

       1. L
        Lili

        Seksi njeh moshe, DASHURIA E VERTETE nuk njeh moshe!

        1. S
         Skener Palla

         kur te te duhet kari merr kete timin o Diola Dosti

         1. M
          Moza

          Ik o Skener se per ner e ke te fishkur

         2. D
          Demo

          Kjo o jete dashnorja e Salih Berishes Ai eshte shume i "zgjuar"po ce do qe nuk i puno qekur u pushtua cekosllavakia nga ruset

          1. D
           Demo

           Kjo o jete dashnorja e Salih Berishes Ai eshte shume i "zgjuar"po ce do qe nuk i puno qekur u pushtua cekosllavakia nga ruset

           1. t
            tony

            Je dashuruar me cara apo me ndonje vile dhe euro

            1. G
             Garda Pretoriane (ajo e Skenderbeut)

             Per Diolen thone se para divorcit punonte si arsimtare ne shkollen fillore "Gjon Sereqi" te Ferizajt. Ishte nje arsimtare shume e dobet qe pothuajse kurre nuk mbante oret sepse gjithnje mungonte . Per te gjithashtu thone se ishte kundershtare e madhe e teorise se Darvinit. Para nxenesve kundershtonte teorine e Darvinit dhe mbronte teorine se cdo gje ne bote dirigjohej nga Zoti. Mos te harrojme se keto mesime Diola nuk i bente ne shkolle fetare por ne shkolle laike.

             1. t
              tetovari2

              Ha,ha,haaaaaa! Është një kengë: ....i ka shallvaret bojëgjak,xhepat plot dukat.Ndërsa një fjalë e urtë sërbe thotë:Ne volim te shta si lijep veq ono shta imash u xhepu! (Nuk të dua se je i bukur por ate që ke në xhepat!)

              1. T
               Teto Ollga

               The bes_t .....

              2. t
               tironsi

               i ka rene ere pasuri dhe ra ne dashuri kjo ,, psikologe...

               1. T
                Tani

                Keto jane pasojat kur ha kivit me gjithe lekure!!!!!

                1. G
                 Goma Michelin

                 Une them ti biem me dore duke pare kete milf-in.

                 1. N
                  NIPON

                  Me siguri I pelqejne Dhembet fallco dhe loqja e fishkur…. Kurvat si gjithmone bejne supriza

                  1. n
                   nuricionisti

                   Prandaj të pasks lënë burri se paske dash rroçken e plakut moj debile?

                   1. l
                    leneni mer zogun t'hapi kraht e luturj i lir

                    plaku mesiguri din me u kujdes per zogen .i afro qimem'njes mortadela te fergume e dy koqe vez t'skuqme etj gjona ,tuj ja perkdhel zogen si ja don mer taj heh he he sa ka zanati ahuuuuhaaaa .

                   2. T
                    T

                    ...sbesoj se ka pension....

                    1. T
                     Tironci

                     Te lumt pallaska , kjo do te thot qe jeta esht e bukur dhe per moshen e tret , shpresoj mos kesh rend ne dashni me portofolin e kti donzhuani , megjithate gjith ky derr gopi qe je ti ai duhet te jen shum i lumtur me ty po e mbyll jeten si mbret.

                     1. 8
                      82 -vjecari me dashnore si kjo

                      Pila Blue bre burra Viagra ,ndryshoj raportet ne maredhenjet mashkell - femen ne jeten tone. Kena Pencion .Por edhe te ardhura nga jashte ,shtepi ,maqin ,matorr , edhe skaf madje dhe kam 2 te dashura VIP-e . Njanen e ul ne kemben e majte tjetra ne te djathen shishen ne dore dhe bajm qejf . Ne pleqt ,dim cfar duan kto VIP-et sot dhe ja bajm qejfin . Shikoni berishen ka dashnore Missin bre sadoqi berisha thon ka lindur me nji koqe e ka vetem koqen e djathe ,por Viagra e ka ba berishen djal te ri posht kembeve . Urime ksaj VIP-es per zgjedhjen e saj 77 - qeka ma ri i se un vallahi paska nafak qerratai . bani qejf bre qika sa t'ju e ndjej

                     2. C
                      Cupi Frroku

                      Hajde bijë tek zemra jote, jam Frrok Çupi dhe të adhuroj në përjetësi. Hajde te dhuroj orgazmën që kaq shumë e deshiron

                      1. B
                       Bjeri qyil

                       Ky 77vjecari do ket xhep te ngrohte ajo e gjora paska tre femije per te rritur

                       1. R
                        RAIFI

                        Paska shumë lekë ai 77 vjeçari!

                        Lini një Përgjigje