VIDEO/FOTO: Me lëvizje sensuale, modelja shqiptare tregon format perfekte nga Dubai

4 Mars 2024, 15:09Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Me lëvizje sensuale, modelja shqiptare tregon format perfekte

Modelja e njohur Anisa Mukaj shpesh provokon me linjat e saj të përsosura.

Në postimin e fundit që ka ndarë me ndjekësit në Instagram, modelja qëndroi e ulur në një poltron plazhi  e veshur me bikini, ndërsa kryente disa lëvizje sensuale duke treguar kështu linjat trupore.

Edhe pse jemi në sezonin e dimrit ajo nuk ngurron të tregojë format seksi edhe me bikini, këtë here ajo zgjodhi të pozonte nga plazhet luksoze të Dubait.

Të shumtë ishin ata të cilët e komentuan dhe e pëlqyen modelen për format dhe pozat e 'nxehta'.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anisa Mukaj (@anisa_mukaj)

8 Komente

 1. .
  .

  Modelja e njohur thone. Eskort ne dubai. Eskort ne Miami. Eskort ne Milot. Shoqja e ngushte e Bris Mehmetit dhe Nevina Shtylles gjithashtu eskorta.

  1. A
   Anii

   Po si mund te flisni me kaq siguri per jetet e te tjereve xhanem. Ku i di qe ato emra jane eskorta?

   1. X
    Xha

    Dy pare mend po të kesh, e kupton edhe vetë

  2. s
   sam

   Si u kalb kja shoqeria Shqiptare Vetem kurva shef neper gazeta dhe e vetja gje qe ju mungon esht çmimi qe kane për sherbimet qe tashmë I ofrojnë

   1. s
    sali

    E KUSH JA HEQ SHPENZIMET KESAJ MODELE LESHI QE SE KEMI PARE GJEKUNDI

    1. Q
     Qytetari i Thjeshte

     Ne nga anet tona u themi prostituta ne gjuhen letrare dhe kurva ne gjuhen e popullit!

     1. L
      Lymi Tymi

      Kjo super modele me ato “levizjet sensuale” tamam si Pitkini ne spital.

      1. K
       KURVARI

       Ju vazhdoni kritikojeni, une per vete ja haj pjeshken se qeka si yll

       Lini një Përgjigje