FOTO: Këngëtarja e guximshme pozon topless dy ditë mbas ditëlindjes së saj të 37-të

4 Mars 2024, 13:59Lifestyle TEMA

FOTO: Këngëtarja e guximshme pozon topless dy ditë mbas

Këngëtarja Kesha pozoi topless në një foto të zjarrtë teksa shkruante me shaka se është e vështirë të jesh vetvetja 'në një botë të Hailey Bieber'.

Këngëtarja e Die Young, 37 vjeç, qëndronte pas një bari bosh teksa mbante një kanaçe kola, si dhe një shishe verë duke i përdorur këto për të mbuluar dekoltenë e saj.

Një peshqir të bardhë kishte mbështjellë rreth belit të saj, ndërsa flokët e saj bjonde i kishte larguar nga fytyra.

Postimi vjen vetëm dy ditë pasi ylli festoi ditëlindjen e saj të 37-të të premten, më 1 mars dhe më pas kaloi në Instagram dhe X për të ndarë fotot e guximshme.

Lini një Përgjigje