“A ju tremb rikthimi i Bashës?”, Berisha i kthehet gazetarit: Po çfarë flet mo? Mos bëj shaka

25 Maj 2023, 12:50Politika TEMA

“A ju tremb rikthimi i Bashës?”, Berisha i kthehet gazetarit:

Sali Berisha jashtë Kuvendit është pyetur nga gazetarët nëse shtë i frikësuar që Lulzim Bsha është kthyer aktiv në politikë.

Berisha u përgjigj me të qeshura, teksa tha se nuk ka përse frikësohet sepse, sipas tij, është Rama ai që i shkruan axhendën Bashës.

“Ca flet, po e përdor Rama si të dojë, mos bëj shaka. Pse më tremb mua kthimi i Bashës. Ai bën cfarë i thotë Rama.

Edhe një herë mos më pyesni mua për axhendën e tij që ia shkruan Rama. Të bëj cfarë të dojë, nuk kam asnjë interes” tha Berisha ndër të tjera.

3 Komente

 1. B
  Bato

  Po mor hale e perdore Lulushin si te desh qefi.Pthuù bajga e kombit.

  1. E
   Elida

   ????????????????

  2. R
   Rrnofte LEXHENDA ! dhe Patriotet !

   Mortja nuk ha MUT.

   Lini një Përgjigje