Alibeaj prezanton kandidatin e PD për bashkinë Kurbin, Genc Doçi

8 Shkurt 2023, 18:51Politika TEMA

Alibeaj prezanton kandidatin e PD për bashkinë Kurbin, Genc


Partia Demokrarike prezantoi sot në Kurbin, kandidatin për kryetar bashkie në zgjedhjet e 14 Majit, mjekun dhe djalin e Kurbinit, Genc Doçi.


Ka qenë vetë kryetari në detyrë i PD që ka prezantuar kandidatin Doçi me strukturat drejtuese të degës së PD.

Takimi u zhvillua sot pasdite në Kurbin, ku kandidati Doçi u shpreh se për Kurbinin duhet një ndryshim për tja kthyer qeverisjen qytetarëve dhe jo pushtetarëve të korruptuar që e kanë mbajtur peng këtë bashki vitet e fundit.

1 Komente

  1. z
    zalli

    Bravo z,Alibejaj ,kur mendon foltoren qe ne vitin 2023 paraqet nje shofer per kandidat per kryetar bashkie,Urime Doktorit,edhe pse nuk e njoh personalisht krijoj respekt.

    Lini një Përgjigje