Arrestimi i Belerit, Dendias për median greke: Duhet të ketë drejtësi të pavarur, është për të ardhur keq që ndodhi …

23 Maj 2023, 11:09Politika TEMA

Arrestimi i Belerit, Dendias për median greke: Duhet të ketë

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias i ftuar në televizionin Ant1 për të komentuar rezultatin e zgjedhjeve greke është pyetur, mes të tjerash edhe për çështjen e  Fredi Belerit pas vendimit për zgjatjen e masës së paraburgimit të tij.

“Ministria e Jashtme ka dhënë një njoftim zyrtar”,  ka thënë ai duke theksuar se “zgjatja e paraburgimit, bie ndesh me ndjenjën e drejtësisë publike dhe perceptimin europian të shtetit të së drejtës”. Por  ka edhe gjëra që nuk thuhen në publik ka shtuar Dendias.

“Takova edhe homologen time shqiptare dhe i thashë gjithçka që shumëkush kupton se duhet t’i thoja. Ne nuk duam të sjellim askënd në pozitë të vështirë, por nga ana tjetër jo vetëm qeveria greke, por edhe  BE nuk do të tolerojë shkeljet e shtetit ligjor nga një vend në Europë”, – ka thënë kreu i diplomacisë greke.

“Kur u themi të gjitha vendeve se duhet të ketë drejtësi të pavarur, të gjitha vendet që janë në rrugën e anëtarësimit, dhe me të drejtë e themi këtë, në asnjë mënyrë kjo që nuk mund të kundërshtohet dhe të mos zbatohet , pra të ketë drejtësi të pavarur.

Por meqenëse kemi edhe një periudhë zgjedhore nuk dua të shndërrohet ky problem në një çështje të fushatës zgjedhore. Sistemi grek e njeh në mënyrë absolute këtë çështje dhe ka identifikim absolut të pikëpamjeve, ndaj mendoj se në tërësi e di shumë mirë se çka duhet bërë atje dhe do ta bëjë me gjithë seriozitetin e duhur. Është gjithashtu për të ardhur keq që ndodhi kjo sepse marrëdhëniet greko-shqiptare në këtë periudhë shënuan një përparim të jashtëzakonshëm”, u shpreh ai.

Duke ju referuar rrugëtimit të Shqipërisë në BE, Dendias ka theksuar se nuk përdor gjuhë kërcënuese për sa i përket ndikimit të kësaj ngjarjeje në këtë proces dhe ka shtuar se në Bruksel u tha çdo gjë që duhej thënë aty ku duhej thënë, ashtu si duhej thënë dhe Greqia pret rezultatet.

 

 

 

39 Komente

 1. i
  ilirian

  Po ik ore bëj kakën se qenke kaps për Bejlerin ik ore liro ata që kapeët në Greqi për blerje votash e pastaj fol për një idjot si Bejleri ... apo bëj si them unë por jo si bëj unë...

  1. K
   Kruja

   Paska ngrene goxha shpulle Dedja. Nga presioni i hapur kunder drejtesise shqiptare eshte kthyer ne 'kampion' te mbrojtjes se shtetit te se drejtes. NCNCNC... U diskretituan edhe Dedja edhe Micoja.

   1. R
    Racistet Grek

    Ore, po kane goje akoma keta Greket te flasin per te drejta njeriu! Keta, ku polic me maska rrethojne emigrant, i hipin ne gomone dhe i leshojne ne det ne meshir te dallgve. Keta kriminela flasin? Ja u nxorri me video gazeta Amerikane (NYT) per gjithe boten ti shikoj ku jane katandisur keta plehra. Po ka blere ose tentuar te bjel votat Hajdut Bejleri, do qendroj ne biruce sipas ligjit. Kete do e vendosin gjykatat Shqiptare. Greket te shikojne halene e tyre. Nuk kemi nevoje per leksione demokracie.

   2. S
    Sara

    Beleri do beje burgun koker me koker dhe ju do miratoni c'thote Uncle Sam si kelyshe te urte....

    1. q
     qershor 1944 - mars 1945

     Kur thote: "perceptimin evropian te shtetit te se drejtes", me siguri do e kete pasur edhe per ato dhjetera te zhdukur, masakruar, keqtrajtuar, torturuar ne vijen e kufirit, si dhe per ata dhjetera te tjere qe kane humbur jeten ne rrethana misterioze ne burgjet, apo komisariatet e policise se "shtetit demokratik e ligjore grek"!

     1. B
      Boll hengret Mut Graqira te pafytyre !

      Kush eshte ky ,qe na tregon se c'eshte Drejtesia dhe akopma me shume ,te nderhyj ne punet e brendeshme te Shqiperise ?! _ Mbylle mer Grek i Ndyre ate hale , e shiko njiher Drejtesine ne Greqi ku shqiptaret emigrante denohen nga Drejtesia Rraciste Greke e atij Shteti Fashiste ,qe sot ka Probleme me gjithe Boten Demokratike dhe i kerkohet ne cdo rast Llogari e te japi spjegime Botes BE-se per Dhunen Fashiste qe perdor kunder Emigranteve te pambrijtur duke abuzuar ne meneren me kriminale me Emigrantet dhe Te Drejtat Njerzore ! ________ Surrati i Grekut te ndyre qe e urren gjithe Bota na tregon ne Shqiptareve se si duhet te gjykojme nji Kriminel te bler nga Greqia dhe hedhur ne Shqiperi per te Cliruar Vorie Epirin ? ::::::::::::O ........).(

      1. K
       Koli

       Rezultati do jete 5 me 0 per Belerin tuaj.Pra 5 vite golash do haje Beleri,shko ne Bruksel pastaj.Kjo eshte Bote Kurvash.Nje shtet i vogel si Greqia me 8 miljone banore bejne sikur jane Rusia ose Kina.Nuk i thone keture Grekeve se nuk kane asnje peshe ne rrafshin Boteror,thjesht Pordhe me Rigon.Drejtesia Shqiptare u krijua nga Amerika dhe Europa:Lirimi i Belerit nga Burgu eshte Derrmim i Anerikes dhe Europes.Une nuk e di per cfare Parimesh Europiane flet ky njeri.Parinet Greke:Mbi 1500 te vrare Shqiptare ne keto 20 vitet e fundit ne Greqi:Ja prune Djalin e Vdekur ne Burg Nenes se tij;Pa zemer,Zemra ishte e hequr se ja kishin shkulur bga vendi Policat e Drejtesise Greke.Asnje i denuar nga Pala Greke.A ka Politikane Shqiperia ti numuroje faktet Grekeve.

       1. M
        Moisi Golemi

        E futi bishtin nën shalë skilja greke.

        1. j
         janulles me rock kokes

         Ju sikur do conit ne organet me te larta te EU dhe per ceshtjen Kacifa ....sikur do hidhnit Shqiperine ne Gjykaten Ndrkometare te Hages ....kishit emeruar dhe avukatin qelbesire Likurezos ....po u harua Kacifa ?? Kacifa pra , qe bridhte neper fshatra si kacak me AK-49 neper duar ....hiqni dore duke mbrojtur me do cmim njerez te piste dhe kriminela ordinere vetem e vetem per pak shovinizem te prapambetur ....nuk shkojne sot ne vitet 2023 , ne shekullin e 21 te tilla sjellje ....prandaj ju qellojne me shpulla ne EU se jeni shtet qe kerkoni me ngulm te mbroni te paligjshmen ....keto jane ndjenja qe sot nuk perfillen ne EU zoterinj helen , mos shpenzoni parate tuaja per nje kriminel ordiner si Fredi Beleri ...dhe Kacifa....Kacifa nuk ishte ai qe u kap me nje thes me hashash ne lagjen Halandri ne Atike ???? Dhe kush nderhyri te dilte dhe tja hidhte paq ?? Klanet te ekstremit radikal te djathte te Agimit te Arte , qe ne ate kohe lulezonte ....keto shikoni dhe lerini kercenimet e rendomta , tjeu kercenojne nga Lindja nuk u pelqen , vec ju doni te kercenoni ....kuptoheni me ne fund , Shqiperia nuk eshte ne nivelit 1990 te ushtroni ju presion dhe te kercenoni .....ajo epoke iku per te mos u kthyer me kurre

         1. M
          Martin

          Shoviniste te pandreqshem greke, po ju dhe doren grekerve, kontrolloje se ta kane marre njerin gisht.

          1. A
           Ali Pasha

           Eshte e hidhur dhe per te ardhur keq qe ky pinjoll me origjine shqiptare nga Vunoi, me mbiemrin Dede , (Dendias), degezim qe u vendos nga Himara ne Korfuz, na shfaqet si grek i vendosur per te drejtat e "bashkekombasve" te tij "greke"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nga gjithe soji i tij ketu ne Shqiperi me te njejtin mbiemer asnjeri nuk di greqisht. Keshtu kemi pjelle ne vite e shekuj djemte haram qe punojne per te tjere.

           1. A
            Atdhetar

            Keta tjeter bejne e tjeter thone. Reagimet fillestare ishin nderhyrje ne ceshtje gjygjesore dhe ceshtje te brendeshme te Shtetit tone. Beleri eshte i pandehur per krim zgjedhor dhe jo sepse eshte minoritar. Mjaft me keto pallavra. Diskriminimi nuk ekziston. I diskriminuar eshte popull, te cilit i kane vendosur nje kandidat si ky dhe per 5 leke e votojne. Asnje leshim grekut. Ps. Presim reagimin nga gjatoshi...... Zgjedhjet ne Greqi mbaruan por mungon pergjigjia ne proporcion ne nivel te larte zyrtar.

            1. p
             po Struci i Qeverrise ku e ka fshehur koken ?!

             Ku ndodhet Struci KM ? Ku fshihet ? Nqs s'ka Dinjitet Shqiptari dhe eshte i paafte te mbroj Interesat e Shqiperise , duke u fshehur ne nji kohe kur Shteti Shkerdhate Grek , vazhdon cdo dite Non Stop e Pellet _ duke jovetem nderhyre ne punet e brendeshme te Shqiperise dhe Drejtesise Shqiptare , ne nji Ceshtje qe i takon vetem Shtetit Shqiptare , mbasi ka pafytyresine se eshte Ai Vet _Shteti Grek qe inicioj e nxiti nji Skenar te tille Konfliktual , duke derguar Kriminelin Bejleri qellimishte duke e financuar ate etj si ai ne Himare ,duke provokuar Konflikte edhe aty ku s'ekziston Asgje Greke ,vetem graqira te shitur me traga Greke . Nqs do isha KM , do tregoja Personalit e Flisja Tekst te Qarte , sepse vetem ashtu do me Rrespektonte Bota Europiane , pamvaresishte se cfar do fishkellejne Rruges tone per ne BE _sirenat e Politikes se pederasteve Grek ! Eshte momenti i duhur per nji Burre Shteti ,te tregoj Karakter = Souvranitet -duke i dhene Leksionin e duhur Greqise ,ktij Shteti i cili nuk gezon asnji Rrespekt ne BE madje ka qen dhe eshte ne qender te Kritikave te BE-s si nji Shtet i cili abuzon ne gjithcka nenkutpon Greqia me Demokraci dhe me te qenit ne EU . Greqia eshte nji nder Shtetet e vetme dhe me Skandaloze ne BE ,qe abuzon ne menyren me Kriminale e Mesjetare me Te Drejtat e Emigraneteve ne Greqi dhe i vetmi Shtet i BE-se i cili eshte ne Konflikt te perhesrshem me te gjitha Shtetet qe e rrethojne .duke ber si me qen Dikushi sepse pompohet her pas here ,saher eshte ne Rrezik ne Europianet te cilet i shtyjne Miljarda ne Bythe Greqise . _______ Vetem njiher te bente vaki qe Europa te bente nji PAUZ ne drejtim te mbeshtetjes se Greqise dhe bythcpuarit qe kercejne Bel Danc haremit te Te Forteve ,do t'i shikonim ne Fund te Detit . _ Tregijini Vendin Greqise zoti KM dhe Akuzoini se jane Ata _Greqia qe kultivon e financon Kriminele te tipit Bejleri e Kacifa i ramatosni dhe nisni ne Shqiperi per te ushtruar Terror me Arme poredhe Verbale si ne kto nderhyrje banale . __ Ose foli e plasja Surratit pederastit Grek se kush eshte Sot ose do Heshtesh vet ne rolin e pederastit pergjithmone ,duke pranuar Politiken e Shtetit Shkerdhate Grek qe gjate gjithe Historise dhe qysh kur u krijua ,qysh kur e dhjeu ne kte Toke _Kurva Plake , ka sulmuar me gjithcka ka mundur Shqiperine .

            2. 1
             1

             Merni avokat ish ministrin tone te (pa)drejtesise Manjanin se ai i beri dje ne facebok mbrojtjen Belerit dhe pa pagese.Mos haroni te merni dhe gjithollogun Bushati

             1. S
              Shigjetari

              Ik o te qifsha robt ty dhe gjithe rracees tende! O pusht qe na cate rroten e karti! Ju qifsha grate motrat e cfare t'ju mbaje pragu i deres! Fute ne bythe veton o pederast! Boll me se nuk durohen keta kurva! Te ngrihet Ceshtja came, te nihen arvanitasit si minoritet kombetar, te hiqen varrezat greke, te debohet Janullatos, vetem marredhenie reciproke ne cdo fushe me keta pederaste se na e kane sjelle aty ku nuk mban me.

              1. H
               Hypesi I cmendur

               o kar sa shpejt haruat kengen do beni lidhese kepucesh me zoret e shqiptareve

               1. U
                Undefined

                Hahahaha....arapi mou....tu "cpua" pipthi......se si shume "ballgjere" e moret kete pune...andaj nga Athina....me '"hapje" bithesh e kercenime.......ham ham....si zagaret mbrapa "gardhit".....gjithe jetes .....kokrrat e bithe q......

                1. R
                 Rrnofte LEXHENDA ! dhe zagaret dhe gjithe BUDALLE

                 Greket I mesoj VAMPIRI I VIÇIDOLI qe te hedhin vickla. ENVERI ua dinte hallin dhe. ...pastaj e e dime. Dhisnin ne breke. Vampiri jo me kot zgjodhi BEJ LERIN ALFRDUA. ..thjesht per te shkaktuar KONFLIKT. pa vdekur VAMPIRI ky vend nuk ban hajr .

                 1. F
                  Fatmir Lohja

                  Derdimeni,nga pasiguria qe ka per vendin e punes ,pas zgjedhjve,ben derr-verr!?Lere te mjerin te haje,se nga halli e ka,predikojne popet!

                  1. G
                   GjonBalta

                   Sa shumë atdhetare shqiptare kunder grekut dhe gjë e mrekullueshme... Por si nuk ngre njeri zerin kunder ligjit 7501... Atdheu fillon tek bacja personale... Per komentuesen Sara: s'e degjuar ndonjëhere Oncle Sam të flasë për të drejtën e prones në Shqiperi, e drejtë themelore e njeriut në Perendim...

                   1. P
                    Per teadhraret

                    Pse ata plera qe ulerisin per prona, nuk I Kane auto Nga ai ligj? Apo ishit te tere bejlera dhe agallar ju para komunizmit? Dhe flasin per prona shqipraret krekfoles te himares Pse nuk kuptojne qe do vij nje dite dhe asnje pale nuk do ti doj ( as greku as shqiptari)

                   2. M
                    Morseta

                    Ha mut ha se te ben mire Ik ore legen te kapet me leke ne dore dhe duhet te rishikohet Ne kokerr te burgut Dhe ti boj nji ne nji

                    1. R
                     Rrnofte LEXHENDA ! dhe zagaretR e Tij

                     Eh ENVER çohu sepse VAMPIRI i Viçidolit qirje DENDEJ jane ne nje linje. ..si gjithmone. Çohu dhe. ...nenat. .por me shume VAMPIRIT te VIÇIDOLIT.

                     1. L
                      Landi

                      Une se kuptoj kete Heshtjen e Shtetit Shqiptar.Jeni Shtet 111 vjecar me dojumenta ,Or Idioter te Qeverise dhe Opozites.Me dokumenta me te hershme njihemi si Komb dhe Shtet qysh ne kohen e Kastriotit.Pse gjithe kjo Frike per nje Cope Karrige.Une e di qe Likja i dha Nenshtetesine Janulles,na e beri Shqiptar.Asnje Oresident i meparshem nuk e beri,sepse nuk i takon me Kushtetuten Shqiptare,qe Likja Betohet cdo dite mbi te.I pari i kishes Orthodhokse Shqiptare duhet te jete Shqiptar(Eshte e shkruajtur e Zeza mbi te bardhe),po pjerdh Likja.Prandaj e dekoruan per Marredhenie te mira.I dyti:Sali Muti;I jep me Dokumenta Mijra KM Det Grekeve,pa e Kaluar ne Parlament,dhe pa e shpjeguar asnjehere,Pse?Dhe i fundit Edi Rama,qe aq shume e Besojme,se na duket Trim dhe Patriot,Por?Nuk e kam bdegjuar nje Here qe perballe Grekve,te kerkoje:Heqjen e Ligjit te Luftes(qe ti hapet rruga Pronareve Shqiptare te marrin pronat 100 vjecare qe i kane me dokumenta,besoj qe Z Edi e di kete marifet te Grekve),e dyta te kerkoje Llogari pse kaq shume Vdekje te Shqiptareve ne Burgjet Greke,dhe asnje Polic Grek i denuar:E treta ,te kerkoje nga Shteti Grek mos dergoje Idiiter si Kacifas ose si ky Bejleri(qe jo per gje por jane Shqiptare me Lavazh truri nga Greku),dhe e bejne problem per Shkelje te te drejtave.Grekve tregojini deren,mos e dergo Detin ne Hage se eshte i humbur(Greket kane njerezit e tyre kudo),po e bere Edi Rama do e hash ti sa krahu ndonje dite.

                      1. S
                       Shqiponja

                       Bejleri duhet te kishte hengur plumbin me kohe ajo ishte drejtesia e duhur dhe e merituar .

                       1. i
                        ik or lamash greqie se do te shkedhejm motren

                        ik or fara me e ndyre e njerezimit ,ju a shkedhefsha janullen deri sa te japi shpirt ne bithe ,bashke me gjithe graqiret e himares qe mbeshtetn pederastit surrat shqierin bejleri . ju do beni gangsterrin ne shqiperi o ? hajde se do e shohim ktej e tutje ,pos 'ju shkerdhyem motrat e gra cfar ju permban pragu gjithe anti Shqiptareve ne kte vend . keni gjith kohes ,qe mikepritjen e rrespektin e shqiptarit e merrni per dobesi per naivitet e na beheni si trima edhe doni te diktoni gjothcka edhe ktu . hajde se ka per te ndryshuar gjthcka shpejt per gjithe graqiret qe i shkoj e pas bejlerit , njerez pa identitet . jam kurjoze nqs Greqia do ishte sot nji Shtet si Siria ,ose Kurd , kta graqiret Himarjote te bandes se Beljerit do deklaroheshin Siriane e Kurd ? yyyyyyyyyyyyt karaktere kurvash ,e keni per nder ju trimat e bejlerit t'ju e shkerdhejne grat jevgjtet e greqise . lamashe u bet edhe ju

                        1. P
                         Patrioti

                         Bejleri eshte armiku i shqiperise dhe i Shqiptareve ky qen e bir qeni ka vrare dy ushtaraket tane ne repartin e peshkepise ky armik po nuk u pengua ne veprimtarine antishqiptare nuk do ndalet vete ky qen ter jeten e tij do mundohet te na beje keq dhe shume keq eshte i betuar kunder SHQIPERISE.

                         1. Q
                          Qimarjotis Minorikaris pederis

                          gremisu more malaga Alvanosi ka Qimara . ne votusit e fredi bejlerit , e kemi per nder te na qi ijne grat e motrat greku se ju turqit e alvanos . do ta marrim edhe qimaren edhe Vorio Epirin . rrofti janulatos , qe ushtoj ne tirana vendin , prijsi Vorio Epidhit qe i beri varrezat e korifillakve grek dhe do pushtoj tiranen . do i hedhum ne det turkun ne allvanos . rrofte eladha ,qija edi rama pusti tradhetari qe eshte vet grek minoritaris qimarjotis

                          1. A
                           Andrea

                           Une ja vete nga Himara dhe duhet te them se shumica dalin ne Brohoritje e genjehen nga Beleri dhe ata pas tij se Mos kapin ndonje Epidoma apo pension nga Shteti Grek…Greket Shfrytezojne Belerin e Rama shfrytezon Goron..nuk e kapi njeri se urren Greket Belerin,se njesoj jane si Goro Si Beleri…Per njerezit e thjeshte ne Himara duan,punesim,siguri,e pasterti,uje e Drita..eshte nje Beteje mes neve Shqiptareve e fut hunden Greku..ka faj dhe Rama qe solli Mitsobajgen ne Himare .Mos te shajme gjithe Krahinen e Himares se nuk kane faj njerezit..nuk merren me Politike te gjithe..ata qe nxjerrin kanalet Greke duke Folur jane te zgjedhur nga Greket..Mos te ofendojme kete Krahine Kristiane Shqiptare se Jemi pak e duan te na fusin ne lufte mes nesh..Une nuk i shikoj Shqiptaret se cfare Feje kane se jemi vellezer,prandaj mos ta gjykojme Himaren se jemi kristianer.

                           1. N
                            Neandertali shpellave bizantine te mesjetes

                            Sakte Andrea, te keqen e kemi brenda.....pa ,sic thote dikush Greqia eshte tiger prej letre, ekonomikisht disa vjet me perpara se ne , duke shfrytezuar me furberi ndihmat europiane qe nga vitet 80-te e ketej......Por sidoqofte, turpi eshte kthyer ne fjale te huaj ne kete bote

                           2. T
                            Trotski

                            Znj.Xhacka ju dha nje Pergjigje Dinjitoze.Nuk Kaloni Dot se Drejtesia eshte e Pavarur.

                            1. E
                             Enio

                             O Dendiaz, a na ha munë.

                             1. C
                              Cibani nga Afganistani

                              U sulen arnautet. Harruan se greqirat sa do plera qe jane mbajten gjysmen e albanistanit me buk mbas komunizmit

                              1. s
                               shqiptari vs talibanin gek

                               Cibani nga Afganistani , por ti mer bytcpuar , nga vjen keshtu si taliban o fishkerdhyer paidentitet . Mesiguri je noj nga ata pederastet qe e kuptun se Shteti i tyre eshte Greqia ,noj bythqim rrite katundit qe kur pe sufllain the let'ma shkerdhejne greket cfar kam ,mjafton qe un te behem nji dite nji Pederast i Certifikuar me pasaote Graqiresh . Cilen Albanistan mbajten me buke .pederastet sadist greke mor qelbs fshati ?Shqiptaret e fituan buken e tyre me djers ne ate Shtet Shkerdhatas , Jashteshqitje Rracisteve Europian dhjer ne ate toke qe sot guhet Greqi . Nuk ja fali kush buken shqiptareve se shqiptaret i pallonin ne By. _Ne komunizem Greket ngelen pa Buke dhe ja shiti Enver Hoxha lire Grurin sepse nuk kishin bythe Greket ta blinin ne Tregun e Botes Kpaitaliste o NofullShyqer Suflllaqesh

                              2. R
                               Rama peng i malok Tomes

                               Arrestohet Beleri per blerje votash nga ky pusht-Shtet Rama e nderkaq bleresit me te madh te votave Tom Doshi i shpallur dhe "non grata" nga DASH i jepet te kryesoje Partine Socialdemokrate..a valle me idete e Socialdemokracise apo me Cantat me Leke i mori Toma ato 12 keshilltare bashkiake, kete mendojeni...

                               1. a
                                american16al

                                Greket jane populli me i pabese qe shqipetareve u ka rene per hise t’i kene fqinje, na cane by…n jane bere te bezdisur dhe monoton si Berisha jone…!!! Palacot kur bie fjala per camet bejne te fortin sikur ky problem nuk ekziston dhe Himara ne brendesi te territorit shqipetar na qenka Greke, bastard te neveritshem qe flisni per miqesi..!!!

                                1. J
                                 Ju shkruan Zaçe pilafi.

                                 Ik ore koqe, merreni me një kërrm dhe e ngrini në pjedestal. Po qenkeni fare budallenj ju grekët, çfare grekë janë, ata janë evgjitet e egjyptit. Ka ikur ajo kohë që bëni si të fortë. Ne kërkojmë marrëdhënie të mira me ju, kurse ju kërcënoni për një kërrm, duke vënë shënjën e barazimit me këtë pallosh nga Prpgonati. Yyytbudallenjtë e mutit, po lini koqen e namit edhe nëpër Europë. O grekë brek - grisur, e ardhmja është përpara, e jo prapa nga byth e Sali gërdallës.

                                 1. A
                                  ABC

                                  Të të jap Greqia leksion per drejtësinë dhe gjykatat të vjen te çahesh.

                                  1. N
                                   Nga une

                                   Te lumte per komenti Andrea!

                                   Lini një Përgjigje