Deputeti i PD gjen strehë tek Sali Berisha, pasi u thirr nga SPAK

21 Shtator 2022, 17:07Politika TEMA

Deputeti i PD gjen strehë tek Sali Berisha, pasi u thirr nga SPAK

Deputetja e Partisë Demokratike në zonën e Shkodrës Greta Bardeli i është bashkuar për herë të parë mbledhjes së PD në selinë blu të thirrur nga Sali Berisha.

Në mbledhjen e sotme është parë edhe deputeti Zef Hila. 

Kjo është hera e parë që Hila merr pjesë në mbledhjet e thirrura nga Berisha.

Zef Hila shkoi në mbledhjen e Berishës, pasi pak më parë u paraqit në ambientet e SPAK. 

Ai u thirr për të dhënë deklarime për një çështje si person që ka dijeni, por ende nuk dihen shumë detaje.

Me sa duket, tashmë çdo njeri që ka probleme me SPAK, do strehohet tek Berisha.

Veçse ai ka probleme për vete dhe nuk i dihet si përfundon, duke qenë se do thirret si dëshmitar për grabitjen e pronave të kompleksit të Partizanit, me firmë të tij.

10 Komente

 1. T
  The One

  Po pa tjeter aty do veje. Si thote ajo fjala e urte popullore: Te gjithe derrat nje fytyre kane.

  1. K
   Kurrizi I dushkut

   Ka dhe një shprehje tjetër nga populli që thotë mizat mblidhen në hale

  2. P
   Pilo Lala

   Me i fituari ketu eshte humori, ka material sa te duash. Me duket se Bes Sallakut i ka ikur humori nga investigimi pasurive te Ilir Metes dhe Monikes.

   1. l
    luan tropojani

    shkerdhejani serben sal berish pisit.

    1. S
     Sok. Shpëtim Karaudhi

     Po Saliu kërkon sa më shummë të tillë që ti ketë për kamikaz në rrëmujë.

     1. D
      Dardan

      Zef Hila ka besim se Shqiperia do te pushtoeht nga Irani dhe Rusia, prandaj shkoi tek Sali Berisha.

      1. Z
       Zdrale jane

       Keta jane maloke nuk kane bese.nuk shikojne te ndalin vrasjet ne Shkodren e kulturume qe vriten si Qente perdite.

       1. S
        Sara

        eh moei Grete... ngele hu me hu

        1. E
         Ethem Lalaj

         Hajdutët e pasurisë së popullit dhe vrasësit.. Të gjithë do përfundojnë si Hitleri në 1945 në Tunelin me uji në Bon dhe vetëvrasje nga krimet e bëra.Kotë po mundohen për të shtyrë ditët.SPAKA duhet të çohet nga KOMA,ndryshe të lën detyrën me pagesa të shtrenjta nga parat e popullit. S.berisha koka e krimit 32 vjeçar fatkeqsi Kombëtare nr.1,Nr.2 Im Spiuni.

         1. m
          mir thua

          Dakort po kete " Hitlerin ne tunelin me uje ne Bon " se kuptova...!

         Lini një Përgjigje