Te fundit

00:44

22:40

22:25

22:10

22:10

22:00

21:50

21:40

2023-09-19 17:39:00Politika TEMA

9 Komente

 1. A
  Av. Adriatik Lapaj

  Nuk behet avokatia me folklorizma dhe gjoja patiotizem me çeshtje kombetare o gomere se jeni dhe avokatë?! Si çdo person edhe ky Gozhaj po ekstradohet per tu derguar ne Gjykaten e Hages per gjykim dhe jo para toges se pushkatimit!

  1. S
   Shqip........

   Av.A.L. per cfar foklorizmash pellet ti mer plehr. Ktu behet fjal se Gestapo po Akuzon e denon Clirimtarin qe luftoj kunder Ushtrise Terroste serbe , pa Te Drejte , po Abuzon me Forcen qe ka si Gjykate ne Hage para shqiptareve te pambrojtur duke e trajtuar Kriminelin si Viktime .Pra Morali i ksal Politike qe luhet kunder Shqiptareve eshte Moral Fashitesh qe me te tilla Arestime e Gjykime absurde ,larg cdo te Drejte Umane ne Bote ,(te mbrosh atdheun ne Lufte eshte nji e Drejte e paKundershtueshme dhe aspak e denueshme ne gjithe Historine e Njerezimit _ sepse ata qe luftuan Kriminelet Naziste , nuk u moren te Pandehur para Gjykatave Nderkombetare,,,, por vetem Kriminelet Hitleriane ) Pra cdo te thote kjo Politike Gestapoje kunder Shqiptareve ? Qe neser ,nqs do kemi nqs nji Lufte ,ku Serbet ose Shtete Kriminelesh te armatosur e mbeshtetur nga Te Fortet , kunder Shqiptareve qe jorastesishte i C'armatosen , Shqiptaret nuk duhet te mbrohen ? Duhet te tremben se nqs mbropjne Atdheun e tyre nji dite do ti Arrestoje Gjykata e Hages ,perse mbrojten Atdheun ? Ky eshte qellimi i ksaj politike Fashiste qe luhet me Dejtuesit e UCK-se dhe Dritanin ,asgje tjeter ,Eshte total nji Akuze Kriminale e Abuzuese me pozicionin dhe kompetencat qe mban ajo Gjykate qe eshte duke ndjekur nji Politike Gestapoje kunder shqiptareve . _ Mir kta far Kriminelash por ti mor ,nastradin per cfar Drejtesie pellet ? Mos je noj fisqir serbie apo nga kta pederastet filogrek Krimbat e halkese ymer bozit

   1. K
    Kanina e Ismailit

    SHqip more vella,me Shqip nuk thuhet me!!! TE UROJE GJITHE TE MIRAT!

    1. A
     Av. Adriatil Lapi

     Ti mo Shqipo je per te ruajtur pulat ose derrat andej nga Luzi i Kavajes ndaj mos ne çaj menderen me keto leksione idiote?! Je i trashe dhe injorant per te kuptuar!

    2. E
     Emigrant

     O tiku po qe ai i verteti na hegersh mun me gjith particken tende qe eshte pjelle e salikos dhe like floririt

     1. A
      Adriatik Lapaj

      O Emigrant pastro oxhaket dhe halete andej nga je se nuk ke kapacitet per te gjykuar çeshtjet e drejtesise nderkombetare! Te fala mamit!

    3. i
     ilirian

     Duhet bere diçka duhet te ketë një mënyre ligjore qe Shqipëria ti mbroje bijtë e vete nga këto poshtërsi...

     1. A
      Aron

      Per cfare do gjykohet, perse shkroi per njerez qe genjejne? Nje nga keto "deshmimtare" punon per administraten e Albin Kurtit ne Kosove. Albini me kete corbe qe ka bere po shkaterron cdo gje qe ishte fituar deri me tani.

      1. S
       Shqiptari

       Po me te drejtat e ketij qytetari shqiptar cfare po ndodh ? Pse mediat tona te shitura merren me Bejlerin nga mengjesi ne darke dhe per Goxhajn nuk flasin.

       Lini një Përgjigje

       14:40 Politika 5 komente

       14:19 Politika 18 komente

       13:23 Politika 16 komente

       12:42 Politika 3 komente

       12:33 Politika 12 komente

       12:02 Politika 4 komente

       11:40 Politika 6 komente

       11:31 Politika 12 komente

       10:12 Politika 39 komente

       09:44 Politika 2 komente

       Më të lexuarat

       13:30 Kronika 52 komente

       09:51 Kronika 14 komente

       16:35 Ekonomia 23 komente

       11:13 Kronika 24 komente

       09:08 Kronika 36 komente

       10:25 Kronika 25 komente

       Blog Tema

       17:12 Blog 38 komente

       16:20 Blog 4 komente

       14:03 Blog 8 komente