"Durrësi është lënë në mëshirë të fatit', Rama i përgjigjet PD: Gënjeshtra të trasha, jashtënxjerrje e neveritshme e helmit që nxit urrejtjen

22 Nëntor 2022, 11:28Politika TEMA

"Durrësi është lënë në mëshirë

Kryeministri Edi Rama i ka dalë në mbrojtje kryebashkiakes së Durrësit për punën që po bën për pastrimin e qytetit, një pjesë e të cilit është përmbytur nga reshjet e shiut.

Në një reagim në Twitter, Rama shkruan se Emirjana Sako është në krye të detyrës dhe qytetarët nuk janë lënë në mëshirë të fatit, ashtu siç pretendon opozita.

“Mjerë kush hyn në këto kanale, lexon r kujton se informohet, po veç helmohet me gënjeshtra të trasha, jashtënxjerrje e neveritshme e helmit që verbon e nxit urrejtjen…

Kryetarja e bashkisë Durrësit në krye të detyrës, pranë njerëzve me tërë punonjësit, ndërsa këta të paudhë”, shkroi Rama në Twitter.

"Durrësi është lënë në mëshirë

24 Komente

 1. L
  Latif Dreqi

  Arabet kane dhene kapar per Durresin, kshu qe keta flasin kot me kot, jo u mbyt jo u permbyt, kushedi cfare ka ndodhur...Permbytje ka edhe ne Venecia. Plus ata port do bejne atyiu duhet uji..

  1. R
   Rio

   Projekti i rradhes i rames do jete trafik me gondola ne shkoder dhe durres gjate periudhes shtator- prill. Ka lezet.

   1. d
    de Janiero

    Me tender nga arabia dhe katari, patjeter! Pas Air Albania vjen edhe Sea Albania, edhe kjo me fonde te dyshimta sa e para :P

   2. t
    titi

    po po saliu ca do thot brockullat e tij

    1. t
     tosi

     po saliu me kto gjera do meret ja qon dhe joq se e ka si faqen e vet ate ai hahahahah

     1. t
      tosi

      po saliu me kto gjera do meret ja qon dhe joq se e ka si faqen e vet ate ai hahahahah

      1. R
       Rea

       Durrsi kohet e fundit eshte kthyer ne nje nga vendet me te vizituara nga turistet

       1. G
        Geni

        Sa qesha edhe nje qorr e kupton se sa shume ka ndryshuar Durresi fale investimeve te pnumerta qe ka bere qeveria Rama

        1. G
         Goni

         Qyteti i durresit ssht mbytur nga turistet ky idjoti thot esht len ne meshir te fatit

         1. L
          Loni

          Durresi eshte nje nder qytetet qe ka ndryshuar me shume se te tjeret ne vend dhe skane goje fare te flasin

          1. B
           Besi

           Ahhh mjer ato qe i shkojne pas ketij Saliut,shiko se sa kot flasin keto Vec Durresi nuk eshte lene ne meshire te fatit se cdo dite po behen projekte te ndryshme per ta zhvilluar

           1. V
            Vera

            Kto flasin kot jo po ka ngel durresi mas dore

            1. E
             Eno

             Po po sic thoni ju te pd ashtu eshte

             1. T
              Teo

              Akoma me saliun meresh o edo

              1. y
               ylli

               po kshu eshte kur shikon populli te syri tv lajmet fallco deri ne fund

               1. A
                Armand

                Se ne fakt e ndrriti Saliu sa ishte ne pushtet lule e beri me plehra kudo

                1. O
                 Oligert

                 Po tashi ajo i ngeli vec te shpifin se vet sa ishin e ben mut ta tani hedhin balt dhe kur punohet

                 1. p
                  petrit

                  PO pd ate pune ka aman akoma se keni kuptu qe eshte nje parti e shpifur

                  1. k
                   keli

                   Ore sal a ke pjerdh akoma me shume kete thuj

                   1. e
                    eni

                    Turp se edhe plak edhe i rrjedhur nuk shkojne per berishen

                    1. T
                     Tani

                     Keta vetem te genjejni dine sepse prodhon lajm me shume

                     1. G
                      Gimi

                      Si nuk doli nje media ne shqiperi te thote te verteten

                      1. M
                       Mario

                       po ku kane goje e ftyre te flasin kto te pd qe o na kane lene ne meshire te fatit te gjitheve ose nuk e di dmth

                       1. w
                        www.youngtribune.com

                        Vetem Tirana qe ka nje jete thuajse te rregullt.Qytetet e tjera lene shume per te deshiruar.

                        Lini një Përgjigje