Edmond Spaho revoltohet me Ramën: O idiot, bëj kakërdhi tek Grida Duma, por iu ke çarë trapin amerikanëve. Do përfundosh në Guantanamo

3 Shkurt 2023, 10:20Politika TEMA

Edmond Spaho revoltohet me Ramën: O idiot, bëj kakërdhi tek Grida

Edmond Spaho ka shpërthyer kundër Edi Ramës, pas intervistës së këtij të fundit tek ish-kolegia e tij Grida Duma.

“Edi, ti mund të bësh kakërdhi tek Grida Duma, por në Kongresin amerikan nuk të shkojnë kakërdhitë.

Do të japësh llogari dhe do të paguash një çmim të lartë, se iu ke çarë trapin amerikanëve.

Lëre çfarë thotë Kim, ti do pirdhesh nga posti dhe do përfundosh në ndonjë burg amerikan. Mos o zot, të jetë Guantanamo!

I ke ngacmuar rëndë. Iu ke dhjerë sigurinë kombëtare. Sidoqoftë, pyete Kimin, pasi ajo i di më mirë gjërat se ku do e kalosh pleqërinë, në burg apo duke u puthur me Koçon në Qeparo.

Punë dreqi, Edi! Gjithmonë ke qënë i nxituar. Kokrra e idiotit, siç thoshtë një miku yt, kur ti dhisje ndeshjet e basketbollit, pasi nuk kontrolloje nervat”, shkruan Spaho.

74 Komente

 1. a
  arrifi

  U bene gjysmeopingat e Devollit te filozofojne dhe hapu dhe te futen vete.

  1. k
   k

   O legen i degjeneruar , shko lëpij bythën malokut-non grata se nuk je per asgjë tjeter. Këta maskarej të detyrojne ta duash ramen edhe kur Nuk e do.

   1. V
    Vranakonti

    Edmond Spaho! Kete gjuhe rrugaçesh tregoja sateme dhe Sali Ram Sheqere Berishes. Edi Rama ne emisionin te Grida ishte shume i qart. Edi Rama eshte komplet i pafajshem dhe nuk ka lidhje fare me gjyqin ne Amerike. Por juve u ka zene frika se po hetohet gerdeci dhe 21 Janari. Qendrimi i Grida Dumes mbrem ishte shume korekte,profesionale dhe njerzore me kryeministrin Edi Rame. Ju te partise se foltores e kini mare rrukullimen dhe po shkoni tatepjet si nje gur i madh qe po rrukulliste dhe do qendroi ne perrua. Ne 14 Maj ju maskarenj do te merni nje pergjigje shume te bukur,humbjen dhe do dilni te turperuar.

    1. D
     Devolliu

     O po ky evgjiti i Devollit , sikur ka lajthitur fare nga trutë e kokës . Nuk e di se si i duket vehtja këtij soj deputeti kur përdor këtë vogobolar rrugaçi . Kush i ka bërë deputetë këta injorantë që u bëfshin lëmsh me gjithë Sali e kompani .

     1. s
      shqip

      arrifi-ky idjoti i Doktorr mortjes nuk mundet te perfaqesoje devollinjte. Dritero Agolli ka qene ai qe perfaqesonte denjesisht kete krahine te vendit tone, qe ka banore te urte, punetore dhe patriote. Ky maskara, qe flet me gjuhe rrugacesh, eshte i denje per nevojtoren e Berishes, ku ha mut nga mengjezi ne darke. E njejta gje me Salih Berishen, qe nuk mundet te perfaqesoje popullin patriot te Tropojes. Te mos harrojme se Bajram Curri ishte nje patriot qe i dedikoi Shqiperise gjithe jeten e tij. Eshte ai qe ka perfaqesuar Tropojen dhe popullin e saj, dhe jo Salihi me te tjere plehra si ai. Cdo shtepi ka shume ambiente, perfshi edhe halene. Spaho eshte haleja e Devollit dhe Salihi, haleja e Tropojes.

      1. c
       ceni

       Mond Spaho verteton katerciperisht se :Te gjithe PD-istat jane koqe por jo te gjithe jane te tille se ka edhe me keq se koqe!Nje prej tyre eshte edhe ky legeni k......komplet.Rames ti hani mune ore fshatare qe keni zaptuar Tironen.

      2. a
       astriti

       ne lukunine e pafund te trimave brenda cetes se ciflosur te saliut spikati me pogeret e tij trimerore dhe trimi .i pamposhturi ne dhjetra beteja spahiu .pd e ka te ardhmen e sigurte me keta djelmosha te rinj qe rezatojne dashuri .pasterti .trimeri .edhe pse ne kanal lyer me kakerdhi ai mbetet i paster .si gjithe ceta e trimave qe e ka rethuar.

       1. E
        E verteta e vertete

        U shofte Shqiperia bashke me mua po mbeti ne dore te Spahos, Salijanj

        1. B
         Bardha

         Ti do shuhesh me gjithe truboshet dhe barkfasulet qe ndjekin te semurin mendor Edvin Aneta Rama. Sepse ata qe mban vertet afer edvini kane rezorte. Ik ha mut dhe fasule tani dhe bjeri me dor qe te knaqesh kur ulerin elisa

         1. A
          Ardi

          BARDHUSHE IK KE RAMA BOJ NJI GOJORE TE QIFT DERI RACËN

          1. A
           Artani

           OJ BARDHA KAQ BAXHELL DUHET TE JESH SE PO JE FEMER ME KETE GJUH FATKEQESI SE JAN SHTU KURVAT E B.Q BASHK ME BABEN TEND SALI B.Q I BIRI KRYE KURVES SE TROPOJES , PO TI MOJ BURNESH EC NJIHER NE VICIDOL E PYT PO JE SI SHEQERJA JENA GATI ME TE SHKERDHY TY E RACEN TENDE.

           1. s
            shqip

            Komenti yt eshte tipik i te semureve mendore qe perfaqesojne nevojtoren e Salihit.

          2. R
           Rrugaç studiosh kazan

           Nese ky i thote vetes prinde cfare edukacioni i perciell femijeve nese ky i thote vetes intellectuel intellectualisme ka vdekur haaa fundi botes me te tille rrugace perfaqesohet opozita ..

           1. M
            Maloku

            “Çare trapin”, “pirdhesh”, “dhisje” - tha profesori. Hajde hajde…

            1. a
             artur kociaj

             paske rrjedh si shume ti o qytetar, se deputet je vari qillon...

             1. K
              Kështu o posi!

              Ik ore pallë cari! U plake dhe po l..e mbete!

              1. M
               Martini

               Kush eshte ky k... kandari??

               1. Y
                Ylli Ndroqi

                O RROTE KARI PROFESOR GJASME! PO SI MUND TE PERDORESH NJE FJALOR ORDINER NE PUBLIK?! TE QIFSHA RRACEN, GRUAN, GOCEN O PRESORI I KARIT. NJE SAKTESIM: TRAPIN AMERIKANEVE O PRESOR JA KA ÇARE AI NON GRATA YT QE TI JA MERR NE GOJE ME GJITHE KOQET E FISHKURA.

                1. K
                 Kosovari

                 Gerdallat e malokut kam ngel pa mut

                 1. A
                  Adriatik

                  Ky eshte debil i nivelit te larte.E mban vehten per te mencur,te shkolluar,por ma ato qe degjojme prej gojes se tij tregon se eshte gomar dhe kaluar gomarit.Gjithesesi mencurine e ka per vete se ne elektorat nuk vlen.

                  1. P
                   Poseidon

                   KUR XHUXHIT I DUKET VEHTJA SI GOXILLA................O DE PI..TE SEMES...........

                   1. K
                    Kruja.

                    Rama ka ba cmos qe te shoall nongrata mikun e Presidentve Bush. Te dy keta President te medhenje jane Republikan. Tani mbaju Rama! Rama duhet te jete qene i dehur rende kur iu mbush mendja se mund te fus duart edhe ne sigurine e SHBAse, ne vendimarrjet atje. Rama kshtu i madh e i gjate po, por jo aq sa ta drejtoj edhe Ameriken. Rama duhej te shionte punet e tij, te mbronte demokracine brenda Shqiperise, edhe po hupe nje pale zgjedhje sbahet kjameti. Demokracije e vendit duhet ta mbronte. Po ja qe i dehur iu paska mbush mendja me u vetshpall mbret, si dikur Ahmet Zogu. Sidonos kur behej bashk me shkjaun Vucici, Rames i dukej vehtja se i ka hypē globit siper. Kot i flienim, nga dehja ska pas si te degjoj.

                    1. a
                     antipatrea

                     Obobobobobo : Po në ç'gjuhë i ke shkruajtur këto rrjeshta o injorant ??? Aty edhe muti mullar të bëhet nga korrupsioni , Rama prapë km. do të jetë sa ti dojë qejfi , se zgjedhja tjetër je ti dhe të tjerë si ti ...

                    2. K
                     Kruja.

                     Rama ka ba cmos qe te shoall nongrata mikun e Presidentve Bush. Te dy keta President te medhenje jane Republikan. Tani mbaju Rama! Rama duhet te jete qene i dehur rende kur iu mbush mendja se mund te fus duart edhe ne sigurine e SHBAse, ne vendimarrjet atje. Rama kshtu i madh e i gjate po, por jo aq sa ta drejtoj edhe Ameriken. Rama duhej te shionte punet e tij, te mbronte demokracine brenda Shqiperise, edhe po hupe nje pale zgjedhje sbahet kjameti. Demokracije e vendit duhet ta mbronte. Po ja qe i dehur iu paska mbush mendja me u vetshpall mbret, si dikur Ahmet Zogu. Sidonos kur behej bashk me shkjaun Vucici, Rames i dukej vehtja se i ka hypē globit siper. Kot i flienim, nga dehja ska pas si te degjoj.

                     1. T
                      Te yfte

                      O koke karr cfare thua?Kush eshte Amerika Tropoja?Debil qe shkon pas nje te marri thirri mendjes sa je ne kohe nuk eshte oer ty politika ik ruaj delet.

                      1. S
                       Shengjin

                       Te yfte: qenke i pa edukate e rrugaq. Ketu komento per argumentin. Kundershto, por pastro separi gojen qelbesire. Hajdut i Ramoviqit.

                      2. s
                       shqip

                       Kruja-me siguri nuk je prej Kruje, pasi krutanet dallohen per mencuri. Ke dashur te shprehesh dicka me kete koment, por ke bere nje corbe, qe as vete nuk e kupton dot. Rama mundet te jete i gjate, por ka zero shanse te ndikoje politiken amerikane. SHBA-ja nuk eshte me kot nje superfuqi globale, pasi nuk merr urdhera nga lilipute. Problemi juaj ore mik jane se i besoni shume halese se Salihit.

                       1. M
                        Milot

                        Berisha e solli Presientin Bush ne Kruje. E mbanj mend? Berishen por edhe cilindo mund ta shani brenda ne Shqiperi por jo neoer kancelarite e botes. Se eshte turp, eshte sjellje e ult. Pastaj mos harroni, te dy presidentet Bush (bab e bir) jane nga partia Republikane. Bushi i pare( babai) ia vuri vijat e kuqe shkjaut per Kosove. Bushi i dyte( i biri) erdhi ne Kruje dhe nga Kruja i tha botes : mkafte eshte mjafte, Kosova eshte shtet.

                      3. e
                       ergys

                       Shikoheni nivelin e NON GRATAVE....

                       1. F
                        FAZLLIQ-qires i familjes Berisha

                        Po ti ku do futesh o fënda (fandi) Spahi (spathi)! EDvin nudisti do ik,bashke dhe Sal VarKARI , Po ti ne ç'pidh te sat'eme do futesh o EDmond GOMARI? EDvini shpetimin kerkon tek pidhi Grida RROSPISE Po ti o dell Devolli,tek pidhi Sllobodankes se SALISË!?

                        1. D
                         Devolli

                         More ce botoni ne kete gazete,..kete fshatar bythelepires dhe injorant..

                         1. L
                          Ledion

                          Si mund te jete ky bur kaq gomar?

                          1. r
                           ronny

                           po foli edhe KY fytyre muti qe e ka te shkruar ne ball se eshte I trashe me shume se ce mendon gjithekush u pa kjo pune. Ore keni ndonje varjant tjeter se me keto pacavure banane tek cepi I rruges do shisni te gjithe me kete mendne debilash

                           1. S
                            Stape Pashi

                            Asnje ide. Asnje argument. Asnje detaj që të na tregojë se çfarë do bëje çeta e Sa-lehit ku bën pjesë. Vetëm fjalor çobanësh halabakë. “ kakërdhi, trapin, pirdhesh, dhjerë, dhisje, kokra enidiotit”etj. Këto janë argumentat gjeniale që ka përdorur ky përfaqsuesi i madh i Pe-De-së. Hajde prit hair nga kjo tufu me gjallesa që brenda kafkës kanë tallash përzier me qeliza gomari.

                            1. N
                             Noci

                             O perendi edhe ky vazhdon te jete deputet.Ky ka qene idiot dhe b..lepires qe ne fillim por nje i paaftë absolut.E si i shkon mendja PD te arrije nga fitorja ne fitore me kete hajvan.Po çfarë pune ka FBI amerikane me shqiptaret per gabimet e nje agjenti te saj.Edhe ne fshatin me te larger te Korçës po t'ia thuash keto qe nxjerr nga goja nuk te besojne por ky tregohet aq idiot sa i thote kudo.

                             1. S
                              Sula

                              Nje gje nuk ja fal dot Rames qe ne ndonje rast te ka quajtur "profesor". Ti profesor ? Largqofte ! Ti je kokra e injorantit provincial qe nuk gdhendet kurre. Megjithate, ne mjedisin e PD-së ka te ngjare te besh diferencen.

                              1. L
                               Lani

                               Ore Mondi po ti dukesh burrë serioz! Ç’është kjo gjuhë rrugaçësh?! Apo me thuaj me kë rri të të them cili je?

                               1. D
                                Dardhari

                                Fjalet e Spahos, fjale te nje "profesori te vertete", sa keq

                                1. K
                                 Km

                                 O Edmond,me rrote ...budallai se Ty,nuk gjen ne te gjithe Euroameriken

                                 1. H
                                  Halet e kombit

                                  O profesor byth-qiri,kakerdhi bani ju,se Rama,juve me rradhe,ju dhjet ne koke,o legen burre,qani hallin e amerikes ju qe jeni te damkosur nga koka ne byth,se po prish Rama mardheniet me ameriken,dhe ju pederastet e rusise,do ti dilni per zot.Rames dhe socialiteve ju i rruni bolet,o bole,pa dhene llogari ju per krimet e bera Rama aty do jete,po ju do shkoni ne te semes,bashke me ate kopilin e Vicidolit,rakitikun e Cepanit,dhe bucen e brezhdanit.Rrace muti,qe muti ju mbulofte

                                  1. G
                                   Gimi

                                   Kush e ka bere profesor kete ordiner te skuadres “ non grada “ kete palaco cirku.

                                   1. E
                                    EMIGRANTI

                                    Ku do te ngjash Spaho si bir i prof.Sh.Spaho i bodrumeve te ILB KAMEZ.

                                    1. M
                                     Mona

                                     CDO gje imagjinoja po qe Ky idjot te perdor nje fjalor prej rugaci ordiner nuk e imagjinoja Cfar ju meson sdudenteve o I ashyuquajtur profesor Mir eshte te kerkosh falje publike

                                     1. m
                                      maks

                                      Shiko qenefin e komenteve rilindase, ua paska dridh sumen ramisteve ky zotnia me vetem dy fjali.

                                      1. M
                                       Maks koqja

                                       Maks kapua me dore te gjithe rilindasve dhe ferkoja.Kur te vije koha jote jam i bindur qe do kesh ngordhur.

                                      2. K
                                       KUSH E THA ???

                                       O DEVOLLI QE KETU KRAHASOHENI ME GOMARIN E QAZOS B.Q XHUXHI .

                                       1. R
                                        Rita

                                        I vini anash Rames ju te gjithve ,ai pomban marredhenie te mira me kedo

                                        1. G
                                         Grid

                                         Kush te thot ty profesor qe flet me ate gjuh rrugaçi o bith qire i PDse.

                                         1. D
                                          Denisa

                                          Kush i jep fjalen ketyre te paafteve,Rama po e zhvillon Shqiperine ne cdo sektor

                                          1. I
                                           Ilir Meta

                                           Ah mor kok tul se mban dhe titullin prof po si nuk e kuptoni qe Rama tall trapin me ju .Ai fiton zgjedhjet dhe ju do te vazhdoni te lehni si klysha qeni te ndyre qe jeni dhe ashtu do mbeteni tere jeten

                                           1. H
                                            Himarioti

                                            Po ky çobani Spaho, nga na doli tani? Mjafton të lexosh marrëzirat e tij që të kuptosh se ky është një njeri banal, vulgar, injorant, një shpellar i vërtetë.

                                            1. D
                                             Devolliu

                                             Lexova dhe me indinjoi se tepermi revolta e ketij te ashtuquajturi profesor, per faktin sepse e mendoja si nje nder me te urtet dhe me me mend ne ate grupim, por reagimi i tije ndaj Edvin Rames me nje fjalor halabaku, tregon se ata ,qe nga i pari deri te me i fundit , perbejne nje grupim , qe pak e dallojne nga nje turme kafsherore, te cilet pa asnje parim dhe etike njerezore, dhe per te marre pushtet me me cdo kusht dhe jo ne menyre demokratike shpifin , mashtrojne e sajojne telenovela babalesh si dhe denogrojne kundershtaret e tyre deri ne neveri. Dhe te mendosh per nje moment, qe te vije ne pushtet kjo shpure vrasesish, hadutesh e mashtruesish, do te ishte fundi per kete vend e kete popullit. Mos o Zot.

                                             1. T
                                              T

                                              Gjynaf para nje jave ishte mire ky .si mund te degeadoj nje njeri kaq keq .se kuptoj .

                                              1. Y
                                               Ylli

                                               Fal rames ka ardhur je terezi ky vend. Ju te tjert vazhdoni flisni kot m kot

                                               1. y
                                                ymer

                                                ore eshte ne vete ky plak matuf qe flet kshu , se seshte te kafja me ato pleqt qe luan shah

                                                1. T
                                                 Teksas

                                                 Nje djale I ri me 1979 pasi I shkon ne zyre nje z/ministri per nje ankese Peeples deren e zyres kur del si revolte qe nuk ju zgjidh problemi .Marin ne telefon dhe I tregojne ngjarjen te jatit .Babai ne shtepi I thote djalit: Ke ber gabim te madh , trimeri eshte te perlasesh deren e zyres se Enver Hoxhes .E bente dot KY Spahua ? Perfiton nga liria demokratike e per tu dukur popullor .Populli eshte I mencur e nuk perkrah pacavure te tipi Spaho

                                                 1. C
                                                  Cubel Breca

                                                  Aman mos ma ngacmoni profesorin e bythes se eshte i vetmi profesor qe ka henger prasi ne byth. Me sa shoh e paska cuar mendja per rrocken e Cubit te gjate.

                                                  1. U
                                                   Usa

                                                   Një budalla më pak,ky prof.trapi paska rrëshkit me rënie të lirë nga 9.8 m/sek2.që është rënia e lirë e trupave ky e ka 980.O profe çështë ky banalitet o derdimen.Pleqëria të pjek por ty të paska pjerdh.

                                                   1. p
                                                    poli

                                                    o spaho o te qifsha ropt ca karin ke

                                                    1. b
                                                     bonbon

                                                     Ti edmondom shko dhe shkaperdheu anej se i thash bedriut te vij e t t fusi loqen e shfryr

                                                     1. t
                                                      trim

                                                      Po ik o Edmond se me kte fjalor qe paske ti qenka kokrra ordinerit

                                                      1. X
                                                       XYZ

                                                       Beme baba te te ngjaj ky djali i Devollit Shyqyri Spahos , Shyqi gjithe kohen ka jetuar duke leire b.then e Lefter Veshit. Ku gjen Malok Berishe keto vemje muti mor jahu , qe ka 32 vjet qi i lepihet malokut te Tropojes Sali Vicidolit , amani o popull kush na perfaqson....rrace njethndraku....shko mbill patate ne Devoll o koqe i Spahos...

                                                       1. X
                                                        XHH

                                                        Je maskara Edmond Spaho Te ishte koha e babaxhanit do ti kishte vene koqet ne big o turp dhe faqezi i kombit qe nuk ke as edukaten e elementare por je nje bytheqire

                                                        1. G
                                                         Genti

                                                         Si nuk te vje turp o felliqesire me demek ke wene dhe profesor .. ti e turperon ate emer oplak i peshtire . Si ka mundesi te erdoresh ate fjalor rrugacerie tek Kryeministri i vendit . Ate e kam botuar une familja ime showeria ime lagja ime qyteti im dhe e duam dhe e respektojme…, perse me fyen mua ne menyren me te felliqur ??? Pergjigja eshte sepse je nje felliqesire e ndyre qe mban era kerme dhe cdo dite edhe me shume largihemi nga ju ndyresira… Ska votekurre per ju kurreeee Nuk e shikoni o qorra me sy hapur ???? Sa te jeni gjalle ju kurre nuk do merrni pushtet ., Ke nevoje te vesh tek spitali 5 o plak i rrjedhur te duhet nje gjilpere patjeter … A ke familje ti mire , a ke femije ti more se enrin nuk ta ze me goje se me qekb gojen … Merreni mire dhe bejini dermane ketijte peshtirosuri sepse ne vetem tallemi kur flet ky bajga …

                                                         1. S
                                                          S'e duroj dot felliqesine!

                                                          Eeeej, ti spaho! Edhe spaho edhe edmut spaho! Na ke çare trapin dhe trapezen, sa here del ne media dhe ne foltore. Nuk ke lene shqiptar, qe nuk e ke sulmuar nga trapi. Aresyeja eshte fare e thjeshte: Ti je vete trapi dhe qysqia, Ti je korbi edhe zia, Ti je kurva dhe mavria, E mjerë prej jush Shqiperia! C'mut profesori eshte ai, qe merr persiper te edukoje femijet dhe rinine shqiptare!? Njeri nga keta je ti dhe mbi koken tende rri saliveremkatrani i revolucionit te semes! Kete pisllek ju e beni mire dhe nuk krahasoheni as me nje njeri te rendomte. Keshtu do te vdisni, felliqesira, turpi dhe felliqesia e Kombit.

                                                          1. L
                                                           Lugu gjat

                                                           Nga zilia per Griden, degradoi kaciatori i pd.

                                                           1. A
                                                            Aktivisti i pd

                                                            Me idjota se keta gomeret e PD nga i pari tek i fundit nuk besoj te gjesh ne tere boten , po keta nuk presin radhen fare po si e si te tregojne veten kush eshte me gomari kush mund ta tregoje veten qe eshte me besniku i nje krimineli tashme te certifikuar sh b a . Ketae kane surratin e te parit te tyre per faqe te zeze dhe sulmojne Ramen , nongrada nuk i vjen as ne gishtit te vogel te kembes te madhit EDI RAMA

                                                            1. N
                                                             Një emigrant i pa shpresë ta shohë Shqipërinë zonj

                                                             Ia njoh të atin, një njeri i qetë që reflektonte mirësi në çdo fjalë që nxirrte nga goja. Nuk e di, nga dreqin erdhi fara që ngjizi këtë njeri. Nga Zoti jo se jo. Nga dreqi dhe i biri po se po.

                                                             1. a
                                                              adi

                                                              Jam befasu per te mire ne Kryeministrin sa i kfjellt ka qen ne kete intervist i sinqert komplimet

                                                              1. E
                                                               E verteta e vertete

                                                               @ Bardha Hahaha, Bardha pa dyshim te corba e Sales njelloj si Spaho, Salijanj, Balliu i Hekuran Isait

                                                               1. X
                                                                XHI BU

                                                                E perdhosen Shqiperine ,e corjentuan popullin, po i edukojne brezat duke dhene shembullin e keq ,keto palo intelektuale qe sillen si gangster ,Te pa cip njelloj si padroni Sali Berishe. Mbase nuk kane faj profesorit po i iken tepeleku i mendjes pasi po i vjen dita me dale me pension me xhepa te boshatisur pasi kane 10 vite po poste zyrtare per te rrembyer e pasuruar si gjithmone nga populli por kur te rrijne ne opozite deri me 2029 kane per tu lajthitur fare.

                                                                1. K
                                                                 Kuçioti

                                                                 O te dhjevsha profesorin,e mban veten per deputet,turp per ty ,turp per familjen tende,turp per studentet qe ti u jep leksione,dhe turp per elektoralin qe te ka votuar.

                                                                 1. I
                                                                  Ish Drejtor i Rezervave të Shtetit në kohën e E.Ho

                                                                  Ore mondi po ti ku i bëre kapërdhitë kur ishe ministër i turizmit, kur shisje hotel turizmit e rretheve. Sa fitove në shitjen e hotel 15 katërtit Tiranë. Sa dollar more nga italianët. Sa vodhe në rezervat e shtetit. Ke një vendim që të mos punoje në shtet. O mijë halje. O xhuxh ma xhuxhi. Si duhej ta kishe biografinë që të punoje në rezervat e shtetit t Enver Hoxhës. Shko e hajë mun dhe leje pa bythë Edi Romën O vulëhumbur,që të janë përzier trutë me palcën e kurrizit.

                                                                  1. F
                                                                   Fjons

                                                                   PO SI NUK JU VJEN TURP NGA VETJA , QE I FLISNI NJE KOLEGUT TUAJ , ME KETE VOKOPOLAR ........????KESHTU MUND TE SHPREHET VETEM NJE INJORANT E JO ME NJE POLITIKAN !!!!!!! SI JU Z. SPAHO!!!!!! Z. Edi Rama nuk e ka ne edukate te perdori te tilla shprehje .....Prandaj qendron shume me lart se juve...

                                                                   Lini një Përgjigje