Fatmir Mediu probleme me drejtësinë, Dash Shehi i zë vendin

21 Shtator 2023, 12:19Politika TEMA
Fatmir Mediu probleme me drejtësinë, Dash Shehi i zë vendin

Aleanca për Ndryshim ndryshon kryetarin e grupit. Mësohet se kryetar do të jetë Dashamir Shehi në vend të Fatmir Mediut.

Nënkryetarja e Kuvendit, Ermonela Felaj në nisje të seancës plenare tha se grupi Aleanca për Ndryshim, ku bëjnë pjesë deputetët e partive të vogla, aleate të PD-së, ka kërkuar që të ndryshoje kryesinë.

“Kasëm Mahmutaj ka njoftuar largimin nga grupi parlamentar për Drejtësi dhe Integrim. Grupi Aleanca për Ndryshim ka ndryshuar kryesinë e tij. Dashamir Shehi, do të jetë kryetar i kreut të grupit”- tha Felaj.

23 Komente

 1. N
  Nga fshati titit

  O te perdhsha mu ne mjeker o Dash Shehu.Dash Sheji ka mustaqe UNE JA PRES,UNE JA DHJESE UNE JA BEJE GIXHI,GIXHI,UNE JA LYEJ ME BAJGA VICIIIII....CI.Te gjithe deputet qe kemi te tille jane per ti dhjere.

  1. T
   Tata luigji

   Dash paske dal si noc rroku me ate mjekkerr, nese ke nevoj ta besh pak te zeze te bej shurren dhe del ngjyra e jote ku i lepihesh sistemit te kaluar, ikni o budallej lejoni shtetin e te behet

   1. A
    Amo n mer jaho me ket rropsi njeri

    cer bo ne Politike ky zabrahani turi plonc ? o kulmi me ja shkerdhy faren kaj rrace qensh endacak

   2. T
    Tironsi i Vjetër.

    He more Dash Shehu që, nga dash, u shndërrove në dhi e zgjebosur. Ti je një sharlatan i vërtetë, një palaço në politikën shqiptare dhe në kuvend. Ke 33 vite që ha nga xhapat e varfër të popullit, pa të thënë njeri "puna e mbarë".

    1. H
     Ha dash pi dash

     Shani ju Shani por ky iraniani ka 30vjetë që ha qyl,dhe ne shajmë Pali Miskën

     1. R
      Rolandshehu40@ gmail.com

      Hahahahahahaha...!!!!!

      1. p
       paraziti iranian ha qyl ne Shqiperi ej !

       ktij Iraniali te Leshte i do shkerdhy fara

       1. d
        dash Plonci qelbun o sternipi Ajatollahut

        leneni mer Persianin e Leshte se mezi e kena .koht e funit s'po i rru mo lesht rrapsia iraniane

       2. F
        Fuad Cela Verzheshtes

        O Dash Legjenda po kush te mban ty ne kuvend 33 vjet o injorsnt i pa shoq, pervec Saliut si duhesh kujt. Ik o magazinjer i plerave te Pyjores se Tirones futi nonje oke raki me plonsa tek Tymi. Sa shume spiuna e injorante ka grumbullar Saliu i Vicidolit keto vite si ty o Noflla shtrember o Dsah Rakia pa brire....!

        1. d
         dash Plonci me Lesh ej

         haaaaaaaahaaaaaahaaaaaaa si bytha e sales i duket surrati

         1. S
          Schopenhauer

          Një palë syze të rrumbullakta i duhen, dhe do kemi,Trotsky-in.

          1. A
           ABC

           Ploncin dhe rakin gati t gjith.

           1. K
            Kritiku

            Ne kete lajm nuk kuptohet se çfare ka te beje Kasëm Mahmutaj me Medihun? Ky lajm eshte transmetuar pikerisht keshtu ne te gjithe gazetat shqiptare dhe asnjeri nuk ka bere ndryshim apo dhene ndonje shpjegim. Ju gazetare kopjoni njeri-tjetrin pa e vrare mendjen se çfare sillni si lajm.

            1. x
             xheJ.eN.Bi

             O Kritik ziu...që nuk ke IQ-un as 0,5. Ke lexuar të gjitha gazetat dhe nuk kuptove asgjë. Po marë mundimin të të sqaroj unë. N/ kr.në fillim të seancës deklaroi se janë bërë dy ndryshime në grupet parlamentare.E para Kasëm Mahmutaj është shkëputur nga partia e tij dhe e dyta zëvëndësimi i Mediut nga Shehi. Kaq vështirë ishte ta kuptoje,po me atë IQ që ke ti ç'të kuptosh.

             1. K
              Kritiku

              Ti qe nuk as te shkruash emrin qenke shume i zgjuar. Me tipa si ti nuk matem dot sepse nuk te arrij dot ne inteligjencen qe ke. Me thuaj ne lajmin qe solli gazeta ku eshte shkruajtur qarte edhe per ata qe nuk e ndjekin Parlamentin, si puna jote qe nuk ka pune tjeter? Duhet shkruajtur me detaje qe te kuptohet nga te gjithe. Ashtu siç eshte shkruajtur ai lajm eshte per analfabete funksionale qe si do qe ta lexojne lajmin, prape do te bejne sikur e kuptojne. Ti je nje nga ata. Kur nuk arrin te kuptosh se si behet puna e gazetarit, mos fut hundet, sepse eshte shume larg inteligjences tende. Shko e bej ndonje pune te dobishme, sepse kjo e dhenies se mendve nuk eshte per ty.

              1. x
               xheJ.eN.Bi

               O Kritik...shiko çfarë shkruan :" Ti qënuk as të shkruash emrin qënke shumë i zgjuar"O Kritik ,kaq shumë u nervozove sa që nuk lidhë dot një fjali ??? Prap na tregove se sa e ke IQ- un,pa të tëbëjë një pyetje ,e di ç' është IQ ??

             2. t
              tefiku

              U bo ne ky modern tani me mjeker e mustaqe.Nje pijanec kalibri qe ha e pi qyl ka 30 vjet.Keshtu njerzish i duhen Sales,Rames e Metes.

              1. N
               Nardi i Ndokajve

               Pika mu bythe o Dash rakia po te eshte thyer pasqyra , po nje shok te mire nuk e paske qe na je zbukuruar tashi qe te ikin jarget pa komande .

               1. R
                Rolandshehu40@ gmail.com

                Hahahaha !!!!! Lot ..dolen edhe kllounet e sali katranit....vaj vaj o dash ku je katandisur....fytyrbyth ...

                1. L
                 Lexuesi

                 Keta jane vemjet e politikes, qe dikur shanin monistët ne pushtet. Pisa dhe te verber, qe nuk e shikojne veten, se si jane bere... Tu hedhesh syte, te peshtirosen, !

                 1. s
                  socialisti

                  shoqe Era Fela nuk duhet ta pranoje ate ndryshim te Mediut me Dashon pa e marre me pare firmen nga Rama...ashtu sic vepron me grupin e PD ku me aprovim te Rames u pranua ajo Fluturake Kacka.

                  1. Y
                   Y

                   e pastaj thone pse ikin njerezit nga vendi

                   1. M
                    Mokrari

                    O sciadhist e di ti qe Fatua me deputetin tjeter Kasem Mamutaj uzines se Policanit nuk i lane as tullat ne kembe keshtu o sociadhist pyeti nje here keta te dy nuk u tha Rama shkateroni uzinen dhe futni leket ne xhep,po te kete drejtesi nje minute nuk rrine ne ate karrike keta te dy dhe disa te tjere.

                    Lini një Përgjigje