FOTOT: Sali Berisha i gjakosur pas goditjes

6 Dhjetor 2022, 12:41Politika TEMA

FOTOT: Sali Berisha i gjakosur pas goditjes

Sali Berisha është gjakosur nga goditja e një qytetari, i identifikuar si Gentian Shehu, nga Bicaj i Kukësit.

Edhe pse e ka goditur veç një herë, i riu e ka rrëzuar Berishën dhe e ka gjakosur keq.

Më pas ai u godit nga badigardët e Sali Berishës dhe më pas është arrestuar nga Policia.

Berisha ndërkohë, për minuta të tëra ka qenë në gjëndje të pavetëdijshme.

Janë dashur minuta të tëra, që Berisha ta merrte veten.

21 Komente

 1. N
  Nongrata

  Legen njeri pisa komunist nongrata dhe familje degjeneruar haaaa do deklaroje e ka futur Sorosi dhe Rama padi ne tribinalin e Paris

  1. S
   Saleh Faku

   Po kaq rrote kari je? Nje njeri qe qenka kaq i fuqishem si Soros qe kontrollon boten sipas debilave qe besojne cdo karllik paska futur njerin te gjuaj me grusht saliun. Paska bere njemie e nje te zeza Soros dhe tani po gut njerez te gjuajne Saliun me grusht. Rrotkarizmi berishian nuk paska fund

  2. D
   Djalli me Damka Surratit drejt Vdekjes !

   Jane sinjalet qe Djalli Anti Shqiptare po shkon drejt Vdekjes se tij te pashmangeshme . Te Lumte Dora o Patriot Shqiptare . Kta bij Kurvash Esadiste duan Plumbin e AVNI RUSTEMIT - sjpirti i te cileit sot eshte aty Gjall ne Tirane ...

   1. q
    qamili11

    si nuk i vjen zor, merren me nje cope plak qe mezi mbahet ne kembe....

    1. k
     kot

     nje cope plak qe po e mbajne ne kembe mizorite e tij te iki ne shtepi nese cope plak, cfare kerkon ne rruge

     1. R
      Remo

      Shko dhe mbaji uturakun atij shtazes se shpelles qe 'mezi mbahet ne kembe' o Haxhi Qamili.... Edhe pse mban ere si skene e inskenuar nga vete Salehu ne nje dite kur vete Evropa eshte prezente ne Tirane , dhe keto skena talebanesh s'duhej te ndodhnin , perseri jam i gezuar qe e shikoj ate ndyresire pertoke.

     2. 1
      1

      Saliu ka kohe qe e pret kete si kusht per tu martirizuar.Ec degjo tani me muaj versionet e ndryshme nga gjitholloget,natyrisht duke akuzuar Ramen

      1. S
       Sali Gadafi

       Me ne fund e gjakosen Gadafin shqiptar. Kerme.

       1. G
        Gjest I ulet por Saliu e meriton

        Frika u mposht...Filloi numurimi prapsht I oreve te vrsesit me te madh te shqipetareve...

        1. t
         tata luigji

         Dita me e bekuar per shqipetaret,djali te dekorohet nga presidenti dhe te shpallet heroi i demokracis Poshte non grata dhe spijuni like kurva

         1. k
          kacidhja

          te lumte grushti o trim

          1. P
           Putin

           Qijani Giten dhe lilin, kriminel i ndyre.

           1. M
            Miradije Hoti

            Haaaaa po nograten e ka goditur zoti e ka bere gjysmak edhe nje goditje donte komunisti .Faji eshte i .Edi Rames dhe i Sorosi qe ka hapir spitalin psqiatrike ka nxjere budallenjte ne proteste njeri i semure godet te semurin tjeter haaa gallate rrugesh

            1. O
             O

             Qente malok te Berishes te identifikohen dhe te denohen se dhunuan nje Qytetar qe sulmoi nje Thes me Mut Serb

             1. H
              Himarioti

              Bravo njeriut guximtar i cili e goditi kryekriminelin e kombit tonë, Sali Shpellar Berisha. Hë, ty të lumtë, o Avni Rustemi i vitit 2022!

              1. B
               Beni

               Sa krime rendojne mbi kete kafshe

               1. U
                USA

                TE LUMTE BOLJA O TRIM I TRIMAVE , KETE MERITOJNE KRIMINELAT E KOMBIT , POR DUHET TI KISHGE THYERE DHE HUNDEN ILIR KRIMINELIT , SE PAK TE SHTUPUR EKA , RESPEKTE RESPEKTE PER JU O TRIM USA

                1. S
                 Sul flamuri

                 Sali o trim te uli ne bythe me gjysem grushti.

                 1. S
                  SOFI

                  E besuam, e deshem shume, e vume maje kalit si enderronte, e pasuruam, i kenduam, i shkuam para-prapa. Na mashtroi, na volli, na grabiti, poshtroi, na katandisi ne vlla-vrases, na rrahu ne mes te sheshit e na vrau po ne mes te bulevardit. PER ALEKS NIKEN, PER REMZI HOXHEN, PER FEMIJET E GERDECIT , PER SHUME E SHUME TE TJERE. E ka meritue ne menyre eksplicite nje turinjve.

                  1. S
                   Sali hund qerpici.

                   Ai qe e goditi duhet te laj mire ate bir grushti se surrati i sales Ka shume mikrobe te qelbta,

                   1. G
                    Gjeloshi

                    Per salihun le te ikujdesen shtetet islame se i ka votu tash ta din se shqiperija ka hala Avni Rrustema

                    Lini një Përgjigje