VIDEO: Ky është qytetari që goditi me grusht në mes të turmës Berishën

6 Dhjetor 2022, 12:36Politika TEMA

VIDEO: Ky është qytetari që goditi me grusht në mes të

Këto janë pamjet kur qytetari godet me grusht kreun e PD-së Sali Berisha.

Siç shihet në pamjet në momentin që Berisha së bashku me protestuesit po marshonin drejt protestës një qytetar identiteti i të cilit nuk dihet ka ndërhyrë mes turmës dhe e ka goditur me grusht në fytyrë.

Menjëherë kanë ndërhyrë truprojat të cilët e kanë goditur me grushte dhe shqelma personin që goditi Berishën.

Ai u identifikua si Gentian Shehu nga Bicaj i Kukësit, që më pas u arrestua. 

60 Komente

 1. a
  aaaaaa

  Shifeni se mos quhet Avni Rustemi.

  1. 1
   19

   Wooooo bravo trimi i haklajve tja kishe qi ropt ta thyje komplet ne mes malokun e mutit ka dhe mundesi e ka ven vet pyteni pak mire ate malokun .????????????????????????????????????????

   1. I
    Illyrian

    Grushti dukej me shume si shtyrje… Mund te jete edhe inskenim????

    1. F
     Fake news

     Këtë teori e kanë hedhur Berishajt për të mos nxitur të tjerët ta rrahin sërish. Mos e qarkullo se i bën dëm kombit.

   2. A
    Albi

    Pergjigje e merituar nga populli shqiptar Le te beje proteste me 300 vete maloku tani

    1. K
     Kadëna

     Ishte një individ , jo i deleguari i popullit te kuçedra

    2. M
     Muzaka i Ri

     Berisha eshte njeri politik, mund te qellohet dhe me gure a shishe ku di une, jan qelluar burra shteti jo alabak si ky. Truprojat duhet ta arrestojne agresorin qe te denohet,jo ta rrahin, se pastaj thone u vra biznesmeni X ka qene dhe truproje I y.

     1. T
      Tit Vasili

      Me te qire robt ty edhe saliut, duhet ta vriste fare

      1. T
       Tit Vasili

       Muzaka te kerkoi falje publikisht

       1. M
        Muzaka i Ri

        Tregon se ke njerzillek, e vleresoj.

      2. J
       John Qelbashi

       Po pse me grusht e goditi, skish ndonje gje tjeter? Ka bere doren pis. Nejse, mesazhin e mori Sala. Non grata ne Tirane. Ata qe e goditen me shqelma,a tju gjendet adresa e shtepise

       1. F
        Fisniku i Freskut

        Tjeter here me snajper!

       2. e
        emigranti1991

        AI, QYTETARI JAM UNE.

        1. t
         tata luigji

         Hiqeni Azem hajdar terroristin dhe te vendoset dhe ti behet nje bust ketij djali qe e hodhi ne toke terroristin salih bin laden

         1. B
          Bravo

          Hallall! Ta shpallim hero kombetare.

          1. a
           arqile

           sa mire ja bene ,ishalla ja bejne dhe meros tani sic ja beri taci dikur .....

           1. C
            Cane Vapasha

            Po uni , me kë i ha vaktet apo si gjithjë , vetëm . E po të bënte vakt në shpirë...

           2. U
            USA

            TE LUMTE DORA O TRIM I TRIMAVE , TI JE NJE AVNI RYSTEM I DYTE , JA QE KA TRIMA AJO TOKE DHE AI VEND , QE NUK I TREMBET SYRI , DHE NUK KURSEN AS VETEN , NGA GJAKATARET E SALI DHE ILIR KRIMINELIT , HALLALL; O AVNI RUSTEMI , RESPEKTE TE PA FUND O TRIM O HERO/USA

            1. E
             Eno

             ja bene fytyren si kepuca hahahahahahahaha

             1. U
              USA

              MEREOS TI HANI MUTIN O ZAGARET E SALI BERISHES PTUUUU RRACE E PESHTIRE USA

              1. g
               gerti

               o car meso te lexosh qe pastaj te kuptosh ......jeni aq larg sa sja keni idne se ca ndodh ketu ,mos flisni brockulla ,mero yt o toc dikur e kishte vaj me berishen dhe pastaj kur ju prishen punet u be me ramen ,,,mero yt eshte thjehste nje oportunist asgje me shume o car .......provincial qe do te tregosh qe je ne amerike a thua se t ejesh ne amerike na qenka gje e madhe ......shtet komunist komplet

               1. P
                PO , PO

                O Gerti , ne mos qofsh ndonje idjot , je nje derro shpellari qe s`e ke shokun ! Kur u krijua PD-ja , nuk e njihte kush Sali Berishen se cfar shtaze ishte dhe ne vitin 1992 e votuan 70% e popullit . Kur e njohen se cfar banditi serb ishte , populli e braktisi dhe nuk e ka votuar asnje here ne shumice . Ai e ka vjedhur pushtetin me 1001 menyra , kurse ti , si idjot , apo si shpellar qe i oaske dhene besen , na i shpjegon kete me menyrat e Kanunit mesjetar ! Mero Baze eshte nje qytetar i ndershem dhe i kulturuar , sic eshte edhe nje gazetar i talentuar .

              2. S
               Sazani

               Sonte ne darke te Syri. tv i Zen b….rit do degjone gazetarucin Qim Peka qe do te na informoje ( do te na çudisi ) se personin qe goditi Sali kriminelin e ka futur Rama dhe i ka premtuar se do ti japi shtepi falas ( gallate , apo jo ? )

               1. M
                Mohikani

                Djemt e lumes hiq kan derd Ka nji luft e bajn per vjet....

                1. E
                 Ed

                 SI MUNDET TA NDIHMOJME KETE TRIM TE HAPIM NJE LLOGARI NE NEW YORK DHE TA NDIHMOJME QE KY HERO TE MOS E PREKE DOT SERBI APO GREKU SI AVNI RUSTEMIN. KY ESHTE HERO I LOMBIT DHQIPETAR.

                 1. K
                  Kedi

                  Bravo, Te lumte ????????

                 2. Çekiçi

                  Te lumt grushti o trim Avni i dhe tradhtarit ate qe e meritoj

                  1. T
                   Tironsi

                   Te lumte dora more trim ! Ky grusht ne fytyren e kryekriminelit eshte shpagim per ato qe i ka bere Shqiperise ky funderrine, eshte per mijra gra te Vlores e gjithe Shqiperise qe ka veshur me te zeza ne 1997, per dhjetra te rinj te Tropojes qe sot nuk jetojne me, per shqiptaro maqedonasin Hoxha, per familjet e 4 viktimave te 21 janarit qe SPAK nuk do te veproje, per Trebicken, per 26 viktimat e Gerdecit etjere e tjere. Nje keshille per prokuroret e SPAK qe kane ne dore disa dosje te Berishes e Metes e nuk i therrasin edhe njehere te vetme pasi i shpeton shurra nga ky kryekriminel frikacak e spurdhjak.

                   1. n
                    nje mik ngaVlora

                    ky do mbahet mend ne historine shqiptare si nje simbol i Avni Rustemi i koheve moderne

                    1. P
                     Populli

                     Dhuna nuk është zgjidhje por dhe në një moment kaq të gëzuar dhe festiv për mbarë shqitarinë dhe ballkanin, nuk bëjet protest kur tjetri bën dasëm se e ha nanjë pëllëmb dhe kur fëmijët prishin festën!!??

                     1. E
                      EDrama droga

                      Ja terroristet e kuq, vetem tek dhuna dhe vrasjet e kane mendjen, qe nga koha kur vrane Carin e Rusise deri tani ne dhjetor 2022

                      1. G
                       Gogoli

                       Eh mor bir kurve I Rusisë dhe Serbisë, të shkërdhefshin të 14at bijtë e shqipes.

                       1. E
                        EDrama droga

                        Leri sharjet, po pate argument thuaje, por terroristet e kuq nuk njohin argumentin, ata njohin vetem vellavrasjen.

                      2. I
                       Iliri

                       Kini kujdes Liken! Shum i qet u duk!

                       1. L
                        Loku

                        Veprim i shemtuar dhe i denushem edhe pse mundet te kenaqi shume njerez se ne te tille jemi sehepirxhije.por me denushem eshte veprimi i nongratave protestus te cilet tek nje persone i arestuar i cili mbas grushtit nuk pati asnje lloje reagimi,e dhunuan ne menyre barbare dhe cnjerezore qe tregon qe rethe sales paska shume kafshe dhe jo njerez te sigurise tije.Te gjithe para ligjit me ze dhe figure

                        1. V
                         Vox Deum

                         Ate qe s'ben SPAK-u e beri ky djalosh. Bravo! Ta kish vrare, do te ishte bere Hero Kombetar! Me ne fund doli nje guximtar ti thyeje noufullat Berishe kriminelit, i cili ka 30 vjet qe torturon mbare kete popull.

                         1. M
                          Mergim Tari

                          Qenka SALLAKS ky djale.

                          1. M
                           Malsorja PD

                           Shpiunit serb ja paskan bo ftyren si bothen e Vucic Ramallahut. Ju lumt dora truprojave.

                           1. S
                            Sali tradhetari

                            ISHALLA ESHT NAI FIS ME BOLE,TJA U SHKEDHEJ RRACEN KETYRE QE E GODITEN,,,MERENI ARRESTOJENI O MALOQERI PO JO TA GDISNI 10 VETE,TROPOJEN E FUTI NE SHERR,TASHTI DO FUSI KUKESIN PISI PLAK,

                            1. M
                             Mergim Tari

                             Qenka SALLAKS ky djale.

                             1. S
                              Shqiperia ka ende TRIMA.

                              Te lumte dora o trim, grushti yt ne fytyren e tradhetarit dhe kriminelit sali serbit eshte per t'u kujtuar nder shekuj... Je Hero????????????????????????????????

                              1. M
                               Mergim Tari

                               Qenka SALLAKS ky djale.

                               1. T
                                Tropoja

                                Bravo djalit ndihmoj ne arritjen e qellimit te protestes,per t'i treguar Europes dhe jo vetem qe regjimi kriminal gjakatar i edvin mafise dhunon popullin dhe liderin e opozites ne syte e gjithe shtetareve europian.Por asgje nuk e ndal fitoren e popullit.Djali qe goditi Doktorrin 70 vjeç te rrije i qete,nese ka drejtesi le ta gjykoje.Fitore dhe mos kini frike nga njerezit e edvinit se po i vjen fundi regjimit te tije kusar.

                                1. V
                                 VLONJATI

                                 E K vene saliu vete kini mendjen mos eshte boje ne fytyren e saliut ,eshte kriminel Podonte ta vriste ndonje saliun ka plot arme,eshte skenar i saliut Sonte dod egjoni fevzi pederastin idiot cim peka karakurva sonila te thone se e ka vene rama BILE ATIJ QE THONI JU HERO SALIU DO I KETE PREMTUAR SHUMA TE MEDHA TE THOTE RAMA ME KA VENE HEJ BASHKEPATRIOT VETEM NE QIPRO KA 800 MILION EURO ,DO TE SHPETOJE PARATE SE SALIU E DI QE NUK VJEN NE PUSHTET

                                 1. a
                                  arqile

                                  Ky eshte Avni Rustemi i ri te tille ky komb ka nxjere e do nxjere perhere sepse ka patur e ka tradhetare e krimibele.Grushti i djalit trim eshte grushti i te gjithe te vrarve nga sali berisha perfshi edhe shoket e vet eshte grushti i gjithe familjarevr qe perndoqi qe i hoqi nga puna qe i dhunoi e masakroi sali berisha dhe kriminelet e tjere qe vodhen e shkateruan pasurine gjakun dhe djersen e fshatareve te varfer .

                                  1. Çekiçi

                                   Burrat shqiptar kan pranuar vdekjen dhe vrasjen dhe kur nuk kan pranuar rrahjen si Sali kafsha Kjo do te thot se Sala është kafshë nuk ka as njerzi as dinitet

                                   1. Z
                                    Zemrat a shqiptareve jane me ty i hero

                                    ❤️❤️❤️❤️❤️me ne fund doli nje burre. Ky duhet marre ne mbrijtje.se keta kafshet do hakmerren.

                                    1. D
                                     Doli nga Opari

                                     Po perse e ndyve doren mor bir a skishe nje qese me mut dhe tja hidhje surratit...atij plehere sebi. Ta shofi dhe ai njehere grrushtin ne fytyre...po prape shume fisnikerisht sy nder sy jo si Sali gjakatari qe rrifte politikane, gazetare dhe shume te pafajshem ne erresire e fshehurazi si bandit. Te lumte dora ore djale Shqiperie...hallall gjirin e Nenes qe te lindi e te rriti si Shqiptar i Vertete! A i meshove mire grushtit???? e atyre qe vune dore tek ty ju thafte dora ne rreze ishalla!!! Ai djale duhet shpallur HERO I SHQIPERISE.

                                     1. W
                                      With love from USA

                                      Jemi disa emigrant ne New Yourk,ju lutemi na thoni si mund ti dergojme nje dhurate personit qe e goditi...Hale kaken...

                                      1. U
                                       USA

                                       jemi gati ti cojme nje dhurate ketij trimi

                                      2. b
                                       brunilda

                                       eshte skenari i saliut dhe ilirit per ta prishur sa te munden imazhin e vendit se ata e din mire qe duke sulmuar kryeministrin i ven minuse vendit , meqe nuk i pengoi njeri qe te benin proteste donin patjeter nje icident , nuk mund te shohin dot mire po sqen ata ne krye ,kan zene per fyti opoziten e skan te ngopur me pasuri , ka dhe ca inatcor, qe e quajn veten intelektual qe u ven pas , por me keq per ta

                                       1. L
                                        Lezha

                                        Thuhet paç kemben e mbare ,por ky paste doren e mbare ,ishalla

                                        1. L
                                         Like floriri ja futi

                                         Eshte dora e Like Baftjarit. Hallall ta bente me te fu dusrt te dyve. Do ngrlet ne histori

                                         1. N
                                          Noci

                                          Personalisht jam kunder çdo lloj dhune aq me shume kur ke perballe nje plak por duhet te hyjme ne mendjen e djalit se ku e ka patur hallin.Nuk mund te mos quhet trim se e beri aty ku nuk imagjinohet.Edhe verioret nuk e dashkan plakun qe tani duhet te kete frikë se ka borxhe per te pare.

                                          1. b
                                           balsha

                                           6 truproja nuk e mbrojten dot. Si ka mundesi? Nuk eshte hera e pare qe ky skilja sajon skena filmi te tilla.

                                           1. J
                                            Jugu

                                            Djali eshte nga Tepelena dhe nuk ka qene djal i keq, thone i lidhur me te majtet, dhe nuk i dihet ne eshte i futur nga te majtet apo eshte i droguar. Ky grusht me shume se per Berishen eshte fundi i Rames. Tani nuk ka me jo SPAK ta denoj Berishen por as Juri Kim nuk ka me sy e faqe te dale para opozites shqiptare. Lere pastaj Ramen qe me kete grusht i ka mbushur breket dhe prite kur tja futin nga nje koqe plumbi. Keq per vendin, po Rames me kete i erdhi fundi.

                                            1. H
                                             Haku

                                             Ne me te miren e situates, i lumte dora djalit. Ne me te keqen mund te ishte dicka e stisur nga vet saliu e vetmja menyre per te marr saliu vemendjen ne kte dite. Por perseri kjo duhet te jete njolla me e madhe e saliut, nje politikan qe filloi ngjitjen e tij me plot shprese per shqiptaret sot nje njeri i peshtire qe qellohet rendom me grusht ne mes te protestes se tij, ne mes te turmes se tij, ne mes te badigardeve te tij. Ky esht mllefi i popullit qe kalon barrierat per ata qe nuk lan pa i bere gje kesaj Shqiperie. Turpi e ka mbuluar tashme e do e mbuloj edhe ne vazhdim gjithsecilin qe i ka hyre ne hak ktij vendi e ktij populli, fund me te qelbur e me te peshtir deri me tash, nuk ka pare politika jone. Posht komunistet e konvertuar, posht diktatoret qe terheqin prej hundesh popull te mjere e te varfer me brockulla. Posht diktatoret qe nuk e lene kete vend te mare frym lirisht. Posht diktatoret qe me manipulime e mashtrime nuk lene te rinj te bejn krriere ne partit ku aderojne, poshte diktatoret qe mbrojtjen me te mire kane sulmin, poshte diktatoret qe mbushen me injorance e varferi kete vend per ti perdorur me pas sipas interesit te vet, duke i hedhur nga nje kocke qe te lepihen. Poshte diktatoret qe u tallen me njerzit e sot u ka ardhur dita qe njerzit te pshurrin ne fytyrat e tyre. Posht diktatoret, spiunet e regjimeve diktatoriale bashk me veglat e tyre. Miti ra, u rrezua per te mos u ngritur me kurr, ai sot u shkermoq nga nje grusht ne te cilen fshihej mllefi i popullit. Ishte grushti i turpit te perjetshem, pas shuplakes amerikane e angleze. Kushdo qe beri, sido qe e beri, per cfar do gjeje qe ta kete bere, sot ai preku ate "te paprekshmin" e beri qe te kuptoj qe kur popullit i shkel ne kallo, ai te percmon e ska me keq se percmimi, injorimi... 1 milion shuplakat sot u ben nje grusht kunder uzurpuesit te vertet te demokracis ne Shqiperi. V.k

                                             1. x
                                              xhoxhi

                                              Thonë që është psikopat dhe mer mjekime prej disa vitesh.Kur qënka kështu pse ai nuk goditi me grusht Metën por Salinë?Pra ai është në regull fare dhe jo psikopat.Pse kaq shqetësim për Berishën?Makron nuk u godit me shpullë?Mbreti i Anglisë nuk u sulmua me vezë?Njerzit i ka bërë "psikopatë"kapitalizmi sepse punë skanë,shtëpi skanë,familje nuk mund të ngrenë,politikanët kanë privatizuar gjithë shqipërinë etj etj.Ja kjo është arsyeja pse ndoshin këto nëpër botë dhe kështu do ndodhë e madhja gjëmë...

                                              1. T
                                               Trotski

                                               Nuk po pret Mileti SPAK-un po i merr frenat e Ndeshkimit.Nisi preludi i hakmarrjes ndaj Perbindshit te Vuçidolit.Avni Rustem i vertete. Jepi Plako se i filloi tatepjeta.

                                               1. D
                                                Duhet ta shpallim Hero

                                                Ky njeri duhet të shpallet Hero kombëtar. Ai bëri atë që nuk guxoi ta bëjë drejtësia shqiptare me një kriminel që ka vrarë, ka turturar dhe hedhur në erë familje të tëra. Dëmet që ai i ka ka bërë kombit shqiptar janë të pakrahasueshme në historinë e këtij vendi. Ai me aktin e tij është deklaruar Heroi i Popullit.

                                                Lini një Përgjigje