VIDEO: Tensione në nisje të protestës, Berisha qëllohet me grusht dhe bie përdhe i gjakosur

6 Dhjetor 2022, 12:25Politika TEMA

VIDEO: Tensione në nisje të protestës, Berisha qëllohet me

Sali Berisha është qëlluar me grusht nga një i ri.

Ngjarja ka ndodhur në momentin që Berisha po ecte me kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta në bulevardin "Dëshmorët e Kombit".

Ishte një person, pjesë e turmës së protestuesve që ishin grumbulluar në bulevard, ai që ka qëlluar Berishën.

Në momentin që Berisha është qëlluar ka rënë direkt në tokë dhe më pas kanë ndërhyrë truprojat.

Nga pamjet, Berisha dukej i gjakosur pas gjuajtjes me grusht.

Më pas, shoqëruesit e Berishës kanë masakruar me grushta e shkelma personin që goditi Berishën.95 Komente

 1. s
  saliu duhet te shpallet terrorist

  nuk ka vdekur komunisti mutit

  1. S
   Sazani

   Kjo qe ndodhi nuk ka ndonje gje te habitshme , se pari se ajo kafsha e meritonte kete e se dyti incidente te tilla jane te zakonshme , Berluskoni e Makroni jane sulmuar ne rruge , Reganin e plagosen Kenedin e vrane

   1. Z
    Zagali

    I lumt dora por do ishte me mire ta kishte vrare fare kriminelin Berisha.

    1. B
     Beni

     Avni Rustemet nuk kane vdekur!

     1. V
      Video

      Eshte,,skenar ,,o “njerez”” shikoje me vemedje videon,,truprojat e “Berishes” bejne sikur e qellojne,,pastaj me nje grusht te paster pa doreza edhe Muhamed Ali,,ne kohen e tije me te mire do behej per spital,jo me Berisha qe eshte gjysem njeriu,,

      1. d
       den

       Sulm ndaj Saliut !!! Si ka mundesi e pikerisht sot !!! Saliut nuk i hyri as nje gjemb ne kembe edhe gjate 1997 kur shteti ra dhe te gjithe ishin me arme. Koha dhe elemente te tjera qe do dalin me vone mund te hedhin me shume drite mbi ate qe ndodhi, por Dita, Koha dhe Momenti i "Incidentit" marrin rendesi ne analize ne keto momente. Pse pikerisht sot - kur samiti i BE dhe lideret jane ne Tirane te mbledhur, e kur Doktori duket me izoluar se kurre nderkombetarisht pse pikerisht gjate tubimit, keto dhe shume pyetje te tjera kerkojne nje analize te ftohte e me logjike. E rendesishme per Saliun eshte te cahet rrethimin nderkombetare per te e per kete duheshe nje akt i tille ne zbatim e jo ndaj do kujdo - por pikerisht ndaj tij - Ai duhet ta ( PESONTE KETE AGRESION ) pasi ia eshte i izuluari. Kush fitoi dhe humbi nga ky incident ne nje plan me te gjere ????? Kjo eshte nje pyetje tjeter qe merr vlere e do nje pergjigje. Pse opozita menjehere

      2. Z
       Zen

       Mos e krahaso Sal malokun me Kennedy se jane shume larg

      3. B
       Berishen do ta vras.!

       QIJA MOTREN SHPELLARIT VRITENI KRIMINELIN qenin shpellar berishen . DOLI NJE TRIM JA QIU RROPT SHPELLARIT IA THEU HUNDEN KRIMINELIT. SHPELLAR ISLAMIK kriminel berishurra KY ESHTE VETEM FILLIMI.!!!

       1. k
        k

        Jam 1000 % i sigurte që eshte manipulim i studiuar për ta kthyer non gratan në "hero të hajdutërisë".

        1. M
         Mhallakastrioti

         eshte Ali behaj ne Loje me njerzit e tij thone

         1. A
          Ardian

          Nje mut jan si alibeaj si salibeaj nje kategori kafshesh jan.

         2. A
          Arjani

          Edhe un kete kam then qekur e pash dhe origjinen nga ishte nga kuksi e ka ven noka dhe esht inskenuar nga sali kerma.

         3. D
          Dhis is a Mirakell

          Vdekje Kryetrroristit salih brrisha dhe gjithe Armiqt e Kombit tone Shqiptare .

         4. H
          HH

          Provokim nga Serbet,Ruset qe te please Lufta ne Shqiperi.Policia te nderhyj se maloket jane kafshe te egra

          1. M
           Merja Like dhe njehere

           Per te gjetur te verteten pyesni Mul Noken.

          2. P
           Poseidon

           ME SHUME SE AVNI RUSTEM !!!!!!

           1. P
            Poseidon

            ME SHUME SE AVNI RUSTEM !!!!!!

            1. P
             Poseidon

             ME SHUME SE AVNI RUSTEM !!!!!!

             1. P
              Poseidon

              ME SHUME SE AVNI RUSTEM !!!!!!

              1. M
               Mandi

               hahahaha e mori pergjigjen nga shqiptaret maloku i Tropojes

               1. S
                Salivirusi ppsh

                Spitale psiqiatrike ....farkeqesi kur prindi i semure mendore braktiset nga femijet !!!!!! Gjynahe

                1. H
                 Himarioti

                 Ku është ky Avni Rustem! Derisa kryekrapi i Shkodrës, A Kraja është kobure në dorën e kryekriminelit të kombit tonë Sali Shpellar Berisha, duhet një Avni Rustem. Ndryshe, kombi është në rrezik.

                 1. R
                  Reshati

                  Grushti popullit te pabuke po godet kriminelet. Nuk ka vrime miu ku te futet, alabaku Sali kafsha.

                  1. M
                   Muli Flamur

                   Te lumte ajo dore o trim

                   1. ☢️

                    Provokim i hapur, nuk ka ndodhur as ne ditet me te veshtira. Si do behej lajm ndryshe, Saliu e gjeti perseri zgjidhjen te dhuna. Kesaj i thone te vish i paftuar me buke me vete.

                    1. A
                     Adi

                     po skishe ndonji patllake tja kishte numeruar qenit

                     1. A
                      Abdullah Palloshi

                      O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do ?!!!! Doli një shqiptar që e do shumë Berishën e që ja theu turinjtë e ndyrë. Ai kriminel e ka pak grushtin. Duhet dhjerë në surrat si qen.

                      1. N
                       Noc Rroku

                       Grushti per Salen eshte pak ai do plumb ballit, se gjithe te keqijat i ka sjelle shqiptareve. Kujto parcelen me 400 djem vlonjate qe i vrau.

                       1. N
                        Noc Rroku

                        Grushti per Salen eshte pak ai do plumb ballit, se gjithe te keqijat i ka sjelle shqiptareve. Kujto parcelen me 400 djem vlonjate qe i vrau.

                        1. N
                         Noc Rroku

                         Grushti per Salen eshte pak ai do plumb ballit, se gjithe te keqijat i ka sjelle shqiptareve. Kujto parcelen me 400 djem vlonjate qe i vrau.

                         1. S
                          SAL suma bythperpjete

                          Pak e ka pasur grushtin plumbin ti kishte dhënë e beri qe e beri po prap mirë të zërë mend.

                          1. G
                           Grushti i Shqiptarit ishte Pergjigja e duhur vs Te

                           Grushti i Qytetarit Shqiptare eshte reagimi i popullit Shqiptare kunder Bandes se Terroristit Esadiste saleh brrisha e lyer mutaj Dy Anti Shqiptaret me te medhenje te ktij Shekulli . ___________________________Eshte gjall Shpirti i Heroit te Madhe te Dinjitetit Shqiptare ___________________________AVNI RUSTEMI __________________________ Shqiperia s'i duron dot kQibanet e ksaj Toke . Rrespekt ,,Qytetarit Shqiptare qe Goditi Tradhetine ne mes Terroristeve qe e rrethonin gjate Protestes se Bandes Esadiste . Mbas Grushtit te qytetarit te Nderuar e Dinjitoze Shqiptare qe Nderoj Shqiperine vjen ai i duhuri i AVNI RUSTEMIT . _______ S'ka bir kurve Anti Shqiptare t'i shpetoj Tradhetise bere ktij vendi . Vdis si qen ,o qen bir qeni saleh brrisha ilyer mutaj

                            1. G
                             Grant

                             Ky mund te quhet procesi i lindjes Avni Rustemit! Berisha duhet te rrinte si qengj qe ne momentin kur u shpall nongrat familjarishte! Qartesia per pozicionin we ke eshte me e rendesishme se sa zgjuaresia ne te tilla raste! Sepse zgjuaresia behet intrig ne emer te kerkimit te fakteve. Us dhe Anglia jane krye te planetit. Berisha duhet ta kuptonte kete gje. Por mesa duket nuk kuptoi ose u detyrua...Porti I Durresit tashme eshte nen kontrollin amerikan. By, by Rosia, Bay , Serbia! Ju nuk do mundeni te dilni me ne Adriatike.

                             1. R
                              Rrofsh o Patriot Shqiptare ...

                              Zoti qofte me ty . Vdekje Terroristeve dhe Kryeterroristit saleh hamut brrishes dhe ilyer metaj

                              1. N
                               Nje shqiptar

                               Ua ka sjelle shpirtin ne maje te hundes ky monster shqiptarve qe nuk e dine me si te shpetojne prej tij.ai sa te jete gjalle nuk ngopet duke na bere keq

                               1. t
                                tata luigji

                                Ky duhet shpallet heroi i demokracis, por eshte nje sulm i pregaditur nga vete non grata dhe spijuni

                                1. B
                                 BYLIS

                                 OOOBBBOOOOOOO NA E DHJENE KRYKARIN E MALOQERISE

                                 1. A
                                  Ana

                                  I duhej nje gjakosje per tu bere lajm dhe e sajoi. Po kujt i plasi.

                                  1. V
                                   Vk

                                   O ho 2 krisma ne paris.

                                   1. M
                                    Mandi

                                    hahahahaha ja beri fytyren si kepuca Bravo o trim Ti je vertet hero Sot Salih maloku mori pergjigjen qe meritonte nga shqiptaret Protesten ja braktise ,grushtin e hengri Tani le te zvarritet rrugeve te Tiranes ndyrsira komuniste

                                    1. B
                                     Beni

                                     Hallall qumeshti I nenes

                                     1. o
                                      o popull dele

                                      Mori me ne fund nje shuplak, qe aq shum e meriton ky qenef antishqiptar i betuar ! Bravo or trim, se grushti yt esht pergjigje e shqiptareve qe tregon se akoma nuk ka vdekur histori e krenaris dhe atdhedashuris qe ka lindur ky vend, ku sot tradhtia,korupsioni e mashtrimi madh i politikes jan ulur kembekryq e po pijn gjak shqiptaresh e po perzen shqiptar nga shtepi e tyre Grushti TOP tu beft se mall te madh ne nxore or TRIM e bekuar qofsh nga ter shqiptaret e vertet ! AFERIM.....

                                      1. s
                                       saliu

                                       Te lumte dora more djale, se na cane trapin per 30 vjt keto monstra.Po si nuk doli nje figure e re per kete vend.Edhe pse te rrahen keq, do kujtohesh per gjithmone.

                                       1. S
                                        SHQIPËRIA NUK VDES KURRË

                                        Je hero mor trim. Atë që nuk e bëri SPAKU i Arben fundërinës e bëri ky trim.

                                        1. T
                                         Trimi Sokol sylisufaj

                                         Avni Rustem eshte gjallle Bravo o trim

                                         1. L
                                          L

                                          Hajde SE inskenim duket. NE fakt duhet nje ti bjer berishes,metes e Rames,lali fikut etj. Tenshpetojme nje here e mire

                                          1. L
                                           Like floriri

                                           pavaresisht se kerma Sali i meriton te gjitha te zezat, kjo nuk duhet te kishte ndodhur. Nuk ja vlente. Lereni te ngordhi i perbuzur e i urryer

                                           1. S
                                            Smira fshatareve

                                            Po truproja kishte menjen tek nai njona ???? Mos u mer me floket dhe mjekrën vlla hap syte se ate rol ke

                                            1. V
                                             Vin

                                             keshtu esht kur mer badigard malok koktrash pa eksperience.

                                             1. E
                                              Erjon Elezi

                                              dil me emer dhe mbiemer ti qe etiketon ashtu dhe te shohim sa burre je ;)

                                            2. p
                                             petrit

                                             Ai 007-ta me gjyslyke (qe i mban edhe kur bie shi) po flinte ne kembe dhe nuk arriti qe te parandaloje te vetmen gje per te cilen paguhet.

                                             1. S
                                              Shqiperia e Demokratike

                                              Duhet bere hero i popullit ai djal . Doli nje Vasil Laci mbas 83 vjetve

                                              1. "
                                               "BOHOTINA"

                                               Populli thote: "O njeri me mend, hidhe ne trupin tend, siç te dhemb, ashtu me dhemb!". He mo vampir, beje legjende te skalioneve te kuqe te Edi Rames. terhiqu nga perbindlleku o dite zi se le nam. He mo si te vjen tani? Sa mijra ke groposur?

                                               1. B
                                                BELIND KERICI I VERTETI.

                                                E kane krijuar vete incidentin per te fajesuar Ramen,po nuk e gjen gje halene ,ky pa bere dhe nje lufte tjeter civile nuk shkulet.O popull qe ju vini nga prapa salehut dhe i. mutes ndergjegjesohuni nje here ca pasuria kane keta dy hajduter dhe familjet e tyre pa punuar nje dite ne pune dhe ne kemi ngelur pa breke ne bythe.Ku ishte ky zagar salehu qe thoshte qe do nisemi te gjithe ne nje start po vete kishte bere kilometra me korupsion dhe vulekuqja argite e sy peshkaqeni notojne ne pasuri.Prandaj mos i shkoni nga prapa ketyre dy haleve te kombit sbqiptar.

                                                1. L
                                                 Luli

                                                 I skenim I paste Ku ishin rojet flinin gjume

                                                 1. P
                                                  Populli

                                                  Grusht ne fytyre..!!! Grusht Historik.!

                                                  1. G
                                                   Gjike brati

                                                   Qenit kur i vjen ngordhja , shkon e pshurr ne dere te xhamise !

                                                   1. Çekiçi

                                                    Sali Fazlliqi duhej ti merrte dy plumba si Esat pashë Toptani në Paris Plaku matuf merr grushte ne fytyrë i pa fytyri Ne vend qe te merrej më pleqerin e tijë matufi plak

                                                    1. O
                                                     O SOT O KURRE _VDEKJE ESADISTEVE salihmutaj

                                                     RROFTE AVNI RUSTEMI _GENTIAN SHEHU

                                                     1. x
                                                      xhoxhi

                                                      Kjo tregon që të mendohet mirë kur proteston dhe përe protston.Truprojet duhet ta ndalonin por jo ta qëllonin për vdekje.Grushti i tij tregon se shumë njerzëve i ka erdhur në majë të hundës nga këta politikan..Po meta nuk iste pranë ta hante edhe ai një grusht?Fillim i mbarë për vitin tjetër..

                                                      1. A
                                                       Arjani

                                                       Inskenim i sali non grates e beri kastile dhe mbajn fjalime disa trapa ku as 200 veta nuk ishin o sali o shkerdhat te te kishin vrar por ja qe ti i ben vet lojrat me like shtogun ju jashtqitja e shqiperis qe dilni me licajn, gjoken, e nje aktore qe lozi kaq bukur sa na rra stomaku ne tok , o sali kerma veshe nenat e vlores me te zeza qe e provofsh edhe ti o plehr o malokari i shpelles por e keqja esht qe ti i ben vet keto ????????????

                                                       1. B
                                                        Besnik

                                                        Hakmarrja e madhe popullore!

                                                        1. S
                                                         Sali gerdeci

                                                         Po' mos u gezoni shum o njerez,esht inskenim i sali pushtit,,,i ka then me gjuaj,ky trapi ja ka fut me gjithmen,,,edhe truprojat do benin sikur gjuanin,,do shikoni kur ky te deklaroje qe me ka futur edi rama,,,,se policia nuk perdor dhune,dhe ky sajoj tjetren,,,alja e rradhes,dhunuesit jeni ju gjoja jo pd dhe protestuesit,po ben viktimen mortja,,,

                                                         1. a
                                                          american16al

                                                          Berisha e meritonte kete akt ndoshta i rralle ne politiken shqipetare por njerezve po i kalon limiti i durimit ndaj kafsheve te tilla….

                                                          1. A
                                                           Alex

                                                           Grushti i një populli!

                                                           1. 1
                                                            19

                                                            Si pak fallco mu duk me te majten .

                                                            1. K
                                                             Kris

                                                             Puc I Meros kunder plakut historik te Vucidollit.Demokraqia ne rrezik.I gjati te ngrihet ne lartesine e detyres dhe te marre ne mbrojtje vellezerit histerike te demokraqise shqiptare

                                                             1. K
                                                              Kristo

                                                              Lere Meron ne punen e tij, shiko se mos eshte puc i Ilir Metes, se eshte mjeshter per intriga e percarje.

                                                             2. M
                                                              Me

                                                              Të lumtë dora more djalë! Po të kishe vënë ndonjë hekur në dorë që t'ia kishe thyer nofullën qenit! Ke fituar respektin e shumë njerëzve sot! Më vjen keq vetëm që nuk vdiq pisi Sali

                                                              1. M
                                                               Mihali

                                                               Pjella Karaxhic me emrin Sali Berisha, ka deklaruar qysh heret se do t’u ngrije buzeqeshjen shqiptareve dhe kete beri edhe sot, ne nje dite te vecante dhe te shenuar per Shqiperine dhe shqiptaret, por te le ky kriminel, vrases, hajdut, spiun i U D B dhe i paguar nga Putini? Jo nuk te le! Nuk mund te pranoje perparimin e Shqiperise! Nuk mund te gezohet me ate cka behet mire dhe bukur! Per aq kohe qe ky do te jete i pakallur nen dhe, ne Shqiperi nuk do te kete siguri, paqe, qetesi!

                                                               1. G
                                                                GEZUAR BAFTJAR

                                                                DUKET E INSKENUAR SEPSE KY KA ARDHIR NGA LARG ME NJE TJETER QE E TERHIQTE DHE ASKUSH NUK E PA ??????.................SALEHU NUK ESHTE HERA E PARE QE I BEN KETO SKENA............. MIRE QE NUK VRAU NDONJE SI AZEM HAJDERI POR SAKRIFIKOI FYTYREN E VET ME NJE GRUSHT.................. ..PRISNI TE SHIHNI QE ESHTE E INSKENUAR E GJITHA PER TE GJAKOSUR SAMITIN EUROPIAN .......................ESHTE VETEM FILLIMI I NJE RREMUJE TE STERMADHE............NUK FALIN RUSET QE SHQIPERIA TE BEHET PJESE E EUROPES ........ GJENERALET E RUSEVE : Saleh kufoma Ilir muti lulbashovici Albinkurtovic,Vjosa Osmano ic e shume ushtare te vegjel jane paguar shume shtrenjt

                                                                1. G
                                                                 GEZUAR BAFTJAR

                                                                 DUKET E INSKENUAR SEPSE KY KA ARDHIR NGA LARG ME NJE TJETER QE E TERHIQTE DHE ASKUSH NUK E PA ??????.................SALEHU NUK ESHTE HERA E PARE QE I BEN KETO SKENA............. MIRE QE NUK VRAU NDONJE SI AZEM HAJDERI POR SAKRIFIKOI FYTYREN E VET ME NJE GRUSHT.................. ..PRISNI TE SHIHNI QE ESHTE E INSKENUAR E GJITHA PER TE GJAKOSUR SAMITIN EUROPIAN .......................ESHTE VETEM FILLIMI I NJE RREMUJE TE STERMADHE............NUK FALIN RUSET QE SHQIPERIA TE BEHET PJESE E EUROPES ........ GJENERALET E RUSEVE : Saleh kufoma Ilir muti lulbashovici Albinkurtovic,Vjosa Osmano ic e shume ushtare te vegjel jane paguar shume shtrenjt

                                                                 1. G
                                                                  GEZUAR BAFTJAR

                                                                  DUKET E INSKENUAR SEPSE KY KA ARDHIR NGA LARG ME NJE TJETER QE E TERHIQTE DHE ASKUSH NUK E PA ??????.................SALEHU NUK ESHTE HERA E PARE QE I BEN KETO SKENA............. MIRE QE NUK VRAU NDONJE SI AZEM HAJDERI POR SAKRIFIKOI FYTYREN E VET ME NJE GRUSHT.................. ..PRISNI TE SHIHNI QE ESHTE E INSKENUAR E GJITHA PER TE GJAKOSUR SAMITIN EUROPIAN .......................ESHTE VETEM FILLIMI I NJE RREMUJE TE STERMADHE............NUK FALIN RUSET QE SHQIPERIA TE BEHET PJESE E EUROPES ........ GJENERALET E RUSEVE : Saleh kufoma Ilir muti lulbashovici Albinkurtovic,Vjosa Osmano ic e shume ushtare te vegjel jane paguar shume shtrenjt

                                                                  1. J
                                                                   Jaho Labi

                                                                   TRIMI ii xha Jahos. ????????????

                                                                   1. R
                                                                    Reli

                                                                    Bravo, ka bere cfare te tjereve as qe ja mbante ta mendonin. Ka mbeshtetjen e te gjitheve

                                                                    1. A
                                                                     Aron

                                                                     Pse mendoj se kete e kane kurdisur vete? Duhet investiguar ky incident, sepse nuk ka mundesi qe te lejohej kaq lehte te qellohej me grusht Saliu. U duhej ne incident i tille per te bere lajm dhe nxitur demokratet. Mos e besoni se nuk ka qene e kurdisur nga vete banda e Saliut.

                                                                     1. S
                                                                      Sita

                                                                      Lajmi me i bukur i dites

                                                                      1. J
                                                                       Jaho Labi.

                                                                       TRIMI I xha Jahos. ????????????????

                                                                       1. V
                                                                        Veshgusi

                                                                        Më shumë besoj se është truk i Berishës që të tërheqë vëmendjen e vizitorve dhe e gazetarve të huaj që ta mëshirojnë atë pasi e pa që nuk ka varur asnjë deri tani ky është fundi i tij.Kjo është t'i hapesh gropen vetes sëbashku me Ilirin

                                                                        1. S
                                                                         Salii qe pi infekton brezin e ri me dhune!

                                                                         Sa turp kur degjon deklaraten e pd-se per grushtin ndaj Saliut…sepse nese ka nje individ ( jo gjithe pd) nje individ i vetem, qe ka nje gjuhe tmerresisht dhune dhe vrasese, dhe jo vetem gjuhe por edhe veprimet e tij vetem kane vrare,zhdukut njerez qe ja dinin krimet e vjedhjet e tij, ne çdo çast ne cdo tv, ( qe i ka blere) eshte Sali Berisha!!! Natyrisht, njerzve ju ka ardhe ne maje te hundes me kete shpellar te dhunshem qe do me cdo mjet te marre perseri pushtetin dhe jo vetem ti shpetoje drejtesisr , por te na kthej perseri ne shpellare …Kryem aktual mund te ket 100 keqija e mangesi por shpellar, vrases , nuk behet dot kurre se i ka rrrenjet mga njerez te cilivizuar dhe jo nga xhunglat. Prandaj , sa arsyetim feminor dhe i neveritshem eshte kur thote e ka bere Edi Rama kete akt!!???? Batyrisht, nuk e vleredoj ate qe e beri per cdo motiv, perpos qe eshte mungese ciliviz , eshte edhe nga ana humane dnushem sepse mosha e Saliut eshte moshe e trete! Por ky njeri me kete gjuhe qe ka, meriton cdo gje. Turp Sali…largohu dhe keri te rinjte e PD te marrin dtafeten ne dore! Je shuuuuume i pangopur!!

                                                                         1. U
                                                                          Universi shprsa ime

                                                                          Grushti qe per Ramën , spak dhe shtetit që nuk e kan futur në burg me gjith argit e zen bashķ. Tani Bën viktimën. Po Meta me atë shëmtìën që ska botox ta rregulloj? Eeee sa e gjat ësht lista.

                                                                          1. T
                                                                           Toni

                                                                           Kjo sqe gje,tani do te han dhe qent e rrugve

                                                                           1. A
                                                                            Andi

                                                                            Respekte vllaji

                                                                            1. T
                                                                             Tomas

                                                                             Të prangoset Sahihi për nxitje dhune.

                                                                             1. A
                                                                              Azemi

                                                                              Po ta vini re me vemendje goditja është bërë me dorën e majtë dhe u është lënë hapësirë të fotografohet nga kamerat.Si ka mundësi që Berisha ka rreth vetes mbi 10 bodigard dhe ata e lejuan pa e par ketë djalë kjo është loja.

                                                                              1. R
                                                                               Rexhina

                                                                               Jam me komentin e Vezhgusin i ka ren ne te Saliu e ka inskenuar vete qe te bej lajm e Tv te merren me vicidolin.

                                                                               1. A
                                                                                Americano

                                                                                Une mendoj se kjo eshte e gjitha Set Up nga vete njerezit rrotull tij , pikerisht sot per te qene ne qender te vemendjes gjithe diten, enkas ne kete dite historike per shqiptaret e Shqiperine, porse nuk menduan se do u dilte farse bllof! Jane shume ?? qe te besh te mendòsh se eshte e stisur- sepse Dr i duhej vemendja e Europes ndaj tij!! Dhe me c’rast ta njohin si Lider i opozites- jo si udheheqes I protestes !Pikerisht sot qe do te zhvillohej edhe gjyqi per vulen e PDse!

                                                                                1. e
                                                                                 emigranti

                                                                                 te kishte pasur mitroloz dhe ti kishte vrare te gjithe

                                                                                 1. K
                                                                                  Kosova

                                                                                  Ooo shkjau don plumb, boksi per ket bir shkine asht hiq….ne kohen kur kosova asht ne luft me serbin bash athere ky merr urdhnat nga serbia e rusia te ndez dhunen me demostrata e rebelim. Kosova

                                                                                  1. m
                                                                                   mona kurva

                                                                                   grusht i denushem....por historik

                                                                                   1. A
                                                                                    Av. Zaçe Pilafi

                                                                                    Berisha ka qene kalec i sigirimit shtetit dhe i UDB. Ka 30 vjet qe na ka çare bythen. Te gjithe te organizates terroriste te PD jane budallenj. Trup-rojet e Berishes duhet te ndiqen penalisht per heqje te paligjeshme te lirise, plagosje me dashje, pengim i organeve te rendit per te kryer detyren. Sejcili nga ata qe qelluan te riun duhen proçeduar. Ai qe i qelloj Berishes dihet te shpallet hero, dhe ti behet nje bust ne oborrin e SHQUP-it, ku Saliu ta nderoje vit per vit te riun, duke mbajtu nje fjalim ne emer te te gjithe budallenjeve te PD-s, PL dhe partise se Dash Shehit.

                                                                                    1. A
                                                                                     Agustini

                                                                                     Me duket se e kane futur vet,qe tja vene fajin Edit.Berisha ka bere me qindra Mitingje,pse sot duhet te hante grushtin.Hajde mbaj Kafshet e Berishes ime kur te fillojne dinamitet.Tani do duket,Kemi Shtet apo jo.Per ate qe goditi,me ka bere zemren mal,mu duk sikur te gjitha Krimet e Saliut per 20 vjet ishin Permbledhur tek ai grusht.Kam frike se do e Vrasin te shkretin djale,ai eshte i semure psiqik,dukej qysh ne pamje,gjynah per djalin,deshiroj ta lirojne dhe sherim te shpejte.Sa here e shoh Videon qesh me te madhe.Tung Sali Kerrma,po te vjen ngordhja.

                                                                                     1. p
                                                                                      pretorian.

                                                                                      Ky qe goditi quhet jo normal, por beri veprimin me normal, qe nje shqiptar duhej te bente kunder bajges Sali Ram Sheqere Berisha. Tani normalet, qe bejne veprime anormale ne i shikojme çdo dite, sepse i kemi kudo, ne Parlament, ne Qeveri, ne Opozite, ne zyra, ne Kadastra, ne Agjensite e Legalizimit, ne Bashki, ne Polici etj. Grushti i ketij djali (ne kete rast teper dmth-nes dhe i nderuar) eshte emeruesi i perbashket i ndjesise dhe zemerimit popullor, ku nje shkerrdhate si Berisha, nje hajdut dhe vrases si ai, kerkon ti imponohet te ardhmes se vendit. Por nga ana tjeter, ky grusht eshte nje grusht edhe kunder Drejtesise, asaj Drejtesie qe s'ka guxim te bej drejtesi dhe ti jap drejtim jetes ne çdo aspekt ne kete vend. Nderim dhe respekt per kete grusht.

                                                                                      1. P
                                                                                       Ps pd lsi, llumi komtar

                                                                                       Ky njeri ka bole me shum se te gjith shqiptaret bashk nje grusht qe pritej per 30 vjet radhen e ka ramuti me like llamarinen para shqiprija ,dhe jet me te gjat kriminelve ramut like dhe saliu qe te shikoim gallat

                                                                                       Lini një Përgjigje