Pamjet me dron: Demokratët braktisin Berishën në protestën anti-BE, jo më shumë se 300 persona

6 Dhjetor 2022, 12:08Politika TEMA

Pamjet me dron: Demokratët braktisin Berishën në protestën

Protesta e thirrur nga Sali Berisha në ditën që po zhvillohet edhe Samiti i BE në Tiranë ka patur një pjesëmarrje të ulët.

Pavarësisht thirrjeve prej disa ditësh, qytetarët kanë refuzuar të dalin në protestën e thirrur nga opozita.

Sikurse mund të shihni edhe nga pamjet e marra nga droni, pjesëmarrja përgjatë bulevardit është tepër e ulët.

 

10 Komente

 1. p
  popull

  Hahahahahha Sali Berishovici baraz me Nuri Beun e Koncertit ne vitin 1936.Gjetja me e bukur krahasuese apo sgjajne te dy shtrembaniket.Turpi zotit qe ka harruar ta marre kete bajge e ktheje pleh.

  1. l
   l

   U mbaruan paratë.Mjaftonin vetëm për 300 malokë.

  2. E
   Eno

   hahahahahah Ky qe do "lebetiste Tiranen" As treqind vete nuk ka ne proteste Ptu malok i ndyre

   1. A
    Albi

    hahahahaha e hengri nje derr grushti maloku dhe ja nxine fytyren ja bene si kepuca hahahaha Bravo atij cuni trim Eshte vertet hero

    1. S
     Sali hund qerpici.

     E paska patur hunden qerpic Sala hahahahahahahahah hallall ja beft zoti ati qe ja ka ngop po ta gjej ate qe e ka godit nje jave me te ngrene ne restorant do e mbaj.

     1. a
      arqile

      Mortja o sali nje dite e pare. o perendi e madhe beje te lumtur kete vend te mjere shpetoje nga krimineli e shkateruesi nongrata familjarisht kriminel berisha .

      1. I
       Ilir Meta

       Akuzon Edi Ramen per korrrupsion ai qe eshte cilesuar hajdut me shpalljen non grata nga amerika dhe britania

       1. F
        FATMIRI

        KETA MOTERQIRAT QE KAN QEN NE PROTEST JAN PLERAT QE I GENJEJN ME NGA 20000 LEKE DHE NUK EDIN EDHE VET SE PER ÇFAR DALIN

        1. E
         Era

         Mona me Zenin,e kanë parë keq punën, nuk ka më lek të mbledhin katunarin në protesta.10vjet në opozit,nuk u japin më lek biznesmenët.

         1. A
          Alberto

          Po kërrmat berisha meta/metaj, do braktisen nga të gjithë. Nuk gjen budallenj të shkojn burgjeve për berishën dhe për krye hajdutin neta/metaj. Të vjen aq keq kur shikon fëmij adoleshentë që akoma nuk kanë kuptuar se me kë flasin dhe kush iu qan hallet, flasin dhe i shkojnë pas si kaqolë elita që do bëhen. Ti shkosh prapa një njeriu ku moshatarët e këtyre djemve dhe vajzave të meta/metaj nuk e njohin varfërinë, jetojnë në resorte dhe çifligje ku babai tyre nuk i bëri me punë, por me vrasje dhe vjedhje. Ka familje që burr e grua, kan punuar 100 vjet dhe s’kanë më shumë se një dhom e një guzhinë, dhe jobtë kesh vila ku të dhjesin macet. O popull, o debilë që shoqëroni atë që ju vodhi, dhe sot kërkon nga ju ta mbroni nga hijet e të vdekurve prej tij, për hallin e madh që kanë si berisha dhe ky meta/metaj, fëlliqësira më e madhe e kombit. Bandonojeni halenë me halet që i shkojnë pas.

          Lini një Përgjigje