Pas goditjes me grusht, Berisha i gjakosur para protestuesve: Askush nuk na mposht ne

6 Dhjetor 2022, 12:38Politika TEMA

Pas goditjes me grusht, Berisha i gjakosur para protestuesve: Askush nuk na

Sali Berisha ka mbajtur fjalën e tij në hapjen e protestës së Rithemelimit.

Pasi u sulmua nga një qytetar me një grusht poshtë syrit dhe u rrëzua, Berisha nuk i kurseu mesazhet nga protesta.

“Asgjë në botë nuk na mposht ne, popullin e opozitës dhe popullin e fitores, poshtë Edi Rama, poshtë kriminelët, ne do ju rrëzojmë.

Jemi këtu sot së bashku për të protestuar kundër regjimit të horrave dhe kriminelave”- u shpreh Berisha.

18 Komente

 1. 1
  19

  Ha mut ha .race e poshter hero ta bej rama kte djal se mund te ket humb pasurin diku dhe ja kan mar maloket me toka e xanun.100%

  1. S
   Sali Gadafi

   Fatin e Gadafit te kesh o kerme.

   1. X
    Xen Qosja mere me prindin kurroje se gjynahe

    Gjynahe i semure mendore ky do fitoje haaaaaa

    1. B
     Bardha

     Jepi sheqere

     1. z
      zeni

      Paguan rusia per keto lajme non grata duhet te arrestohet sot me like spijunin

      1. A
       ALB

       Dhe me ne fund te vjen dita o qen.

       1. #
        #thetruth

        Mos u genjeni...e ka inskenuar vete....Berlusconi beri te njejten gje...plehre... Mendjet perverse si e tij jane gati te beje gjithcka,,,ne kere rast te beje viktimen dhe Njerezve tju vije keq... Per mua E Kane Bere Vete.... mos u besoni krimineleve

        1. #
         #thetruth

         Let me explain.....grushti ishte me te majten...qe nuk ka shume fuqi sa ta gjakose Apo te beje te rrezohet...per mua u ul te beje makeup...te duket I gjakosur... Are djalin nuk po e godisnin sepse po te shumezosh numrin e atyre qe godisnin Me sa fuqi qe te kishin djali duhet te ishte ne barrela....#fact #plerat jane pa opsione ...tani they are going to play the victims card.... #theymakemesick Mendoj qe policia duhet ta investigoje me kujdes te madh rastin sepse plehrat duan Dhe po luajne me provokime...madje dhe specialist kriminalistike...te egzaminojne me kujdes.....

         1. #
          #thetruth

          Githashtu....tu tregoje europianeve se "edi rama dhunon opoziten" etj..etj... Jane pjese e skenarit ..vendimi per vulen huk u dha....asnje motiv per te folur...te pergatitur qe te hiqet vemendje gjithashtu nga pjesmarrja e ulet apo primaret false...Jane te deshperuar ne ate pike dhe aq pa fantazi saqe bejne lojra te tilla te ndyra sic bente Berlusconi....

          1. U
           USA

           TI DO U HASH MUTIN , TY DUHET TE FUSIN NJE HU NE BUTHE DHE TA NXJERRIN NE GOJE BASHKE ME ILIR KRIMINELIN ATE MERITONI JU TE DY , O LEGENA BURRA , POSHT SALI KRIMINELI DHE ILIR HAJDUTI DHE KRIMINELI , POSHTE KRIMINELET E KOMBIT, USA

           1. H
            Himarioti

            Bulevardi i Dëshmorëve të kombit dhe Tirana, nuk i pranon kriminelët e kombit si ti, o kafshë Viçidoli, Sali Shpellar berisha.

            1. D
             Deni

             Ate qe te brei ky nuk ta ka bere asnje keto tridhjete vite, sepse ti nuk i le shanc por i vret. E bere qe e bere o trim,ta kishe bere tatm, ta kishe qerruar kete pleher qe po mban peng Shqiperine.

             1. K
              Kerma Anti Shqiptare duhet te Vdese

              We Are Over Non Gratta ! Am kuptoveee )))) Goditja e dyte eshte Vdekjeropurese nqs nuk i dorezihesh Drejtesise e pergjigjesh per Krimet e 31-vjeteve dhe Tradhetite bere Shqiperise dhe sabotimit te Demokracise ne kto 31-vjet qeneri

              1. V
               VOP

               Sale vazhdo skenarin! Mos u terhiq! Shko ne Spital. Ti do fitosh! Ndoshta lideret e Samitit te vijne per vizite. Ndoshta edhe Bajden niset urgjent. Dhe nese Jo...me siguri Ambasadori I Rosia do te vij. Mos u merzite keshtu e ka jeta! Turma eshte turm, prodhon gjithmon pislliqe! Hajde "mjeshter"! Dhe mendohu pak!

               1. P
                Patrioti

                Sa gjynahe ke në këtë botë o Sali krimineli. Një grusht të dhanë dhe u bëre si mut o plehrë.

                1. E
                 Emiljano

                 Si ka surratin ka dhe shpirtin,shpifesire e shqiperise

                 1. Vjosa

                  Ti kerme bashke me like floririn Keni shumë gjynahe per të lare. POR KJO ESHTE E ORGANIZUAR NGA VETE JU PLERA SE RAMA NUK E NDYN DOREN ME JU PLERA.

                  Lini një Përgjigje