FOTOT/ Rama pret Borrell dhe Varhelyi: Ngjarje e rëndësishme, mbledhja e parë jashtë Brukselit e Këshillit të Stabilizim-Asociimit

16 Mars 2023, 11:59Politika TEMA

FOTOT/ Rama pret Borrell dhe Varhelyi: Ngjarje e rëndësishme, mbledhja

Kryeministri Edi Rama ka pritur dy zyrtarët e lartë të Bashkimit Europian, Josep Borrell dhe Oliver Varhelyi.

Rama teksa ndan foto nga takimi thotë se kjo është një tjetër ngjarje e rëndësishme në marrëdhëniet e Shqipërisë me Bashkimin Europian, mbledhja e parë jashtë Brukselit e Këshillit të Stabilizim-Asociimit.

“Tiranë – Një tjetër ngjarje e rëndësishme në marrëdhëniet e Shqipërisë me Bashkimin Europian, mbledhja e parë jashtë Brukselit e Këshillit të Stabilizim-Asociimit” shkruan Rama në postimin e tij në rrjetet sociale.

 

2 Komente

 1. L
  Lam Qafoku

  Amon mre bab amon, sa je tuj’u lodh me ksi firaunsh. Çohi i shpulle kaptines ktij garipit që ke rrok qafe e noshta çelet rruga evropit. Ene po b’zai ky halldupi per zamallahijat e t’sojit socialistave, ti trashe zonin mre bab e ktheja xhevapin pare m’pare, thuji: përgjegjësija është personale.

  1. Z
   Zeni i slobodankes

   Salih Ram Berisha takon Qim Peken dhe Ilir Mutaj....

   Lini një Përgjigje