Gazetarja: Fatmir Mediu do dorëzohet i pandehur këto ditë

26 Janar 2023, 17:44Politika TEMA

Gazetarja: Fatmir Mediu do dorëzohet i pandehur këto ditë

Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha e ftuar në studion e Zona Zero pasditen e sotme foli për çështjen e “21 Janarit”, mbi të rejat e fundit lidhur me hetimin si dhe si e përjetoi ajo në atë kohë si gazetare.

“Fatmir Mediu do të dorëzohet i pandehur këto ditë,” u shpreh gazetarja.

Mua m’u kujtua se si u bënë gjërat për fshehjen e së vërtetës, një IT shkoi në mesnatë tek kamerat e kryeministrisë dhe fshinë të gjithë regjistrimet nga kamerat e sigurisë.

Edhe shoferi i Ndrea Prendit kishte shkatërruar armën e Prendit, armë nga e cila u qëllua 11 herë dhe u vra një person.  

Kishte përpjekje të madhe për të fshehur ngjarjen. Kulmi ishte kur u refuzua arrestimi i tyre nga forcat e policisë,” tha Hoxha.

24 Komente

 1. x
  xhemal

  E cudicme edhe nje pjese e gazetareve kane filluar te behen bashkepunetor te drejtesise.ky eshte nje lajm i mire

  1. t
   tata luigji

   Flaka e gerdecit do i perclloj keta vakabonda qe sillen si sheik, tani do ju qime me berishe, mete dhe gjith soijin tuaj

   1. V
    Veshtire eshte. ! Cari Sali duhej ti ishte ritur

    Ho tata luigji... TI mire e ke ,,por Populli e ka mendjen si e si te sigurohet buken e gojes,,dhe te Paket Jane ata Si ti e une !!! Jemi dhe neve te ngordhur se skemi fuqi ,,, Duhet dikush te behet Hero ...se perndryshe keta Tallin Carin me Popullin ..sidomos Saliu ja ka mare doren qe me Enverin,,,,dhe tani nuk i ben pershtypje... Thote mbase. :. Futi Carin Popullit vrite degjeneroi se keshtu rine urte keta...Saliut duhej ti ishte ritur Bari dhe tja korsisnin....

    1. M
     Mixha Hasan

     O Tate po Ramën apo atij do ja marrësh në gojë??

     1. t
      tata luigji

      Mixha Hasan se pstroje berishen une u afrova tek mullari i bari me motren tata te vogel, nuk ta them cfare beme se kam turp

      1. S
       Sali gerdeci,,,qe ju boft dita,sekonde

       Po' Jo o mixha,,,sa te ket SHPELLARET si ti ,,se nderron gojoren ai,,,ju e boni mir gojoren,,,boni tatuazh dhe organin e tij ne gjoks,,,sju tradhton saliu ju,,,eshte mesuar vetem me nje prostitute,,,qe quhet shpellar,,,me ju masturbohet,,,

     2. P
      Pal Vata

      Fatmir Qenefi biri i fsturinos se trenit turni i trete , ky eshte rrit duke fjetur ne vagona treni , spiuni i sigurimit si parardhesi i tije spiuni Godo qe Berisha i beri bust. Ky kelliri jevgjit 7 breza do perfaqsonte te djathten extreme Shqipetare, sipas modelit te Ramiz Alise

      1. F
       Fuat Gjoni

       Perfaqesonte te djathten ekstreme shqiptare sipas modelit te Ramiz Alise ?????? Po Ramiz Alia ku ngjit ketu ore babush ??? Edhe ate pseudo te djathte qe u mundua te krijonte ne fillim te viteve 90 ishte presion i klaneve serbo dhe greko amerikane , te ishte per Ramizin ndryshe do shkruhej historia or taj ........ Ai e pranoj boterisht zgjexhjen e keqe te mundurme vendosjen e kryetarit te se djathtes Sali Berishen , por deri atje ama , jo te gjitha tja faturojme Ramizit ......Ne radh te pare , a e ke njoftur dhe a e di se cperfaqesonte Ramizi ????? Ramiz Alia ideatori i ekstremit te djathte ???? E pidh te semes cdo lexojme ......kamarjer, edhe nje dopjo raki Pal Vates...

       1. D
        Demokrati me mend ne koke

        Lexo Katowica shwiptare. Fjalimi i R Alise ne 89

      2. M
       Mara emigrante ne Itali

       Ky eshte nje lajm qe pret populli a e keni pyetur mediun ku i ka gjjetur dollaret qeka blere vilen ne amerike , tani do te filloje prandaj pd -istat jane bere si te xhindosur marte edhe salen dhe ilirin me vete

       1. I
        Ish ushtarak

        Kane vershyer shume denoncime ne ngarkim te ketij palaços. Ka akuza per marrje ryshvetesh ne bashkepunim me punonjsit e MM, ndaj ushtarakeve qe shkonin me mision ne zona lufte, duke ju marre der 50% te rrogave, si dhe ryshvete nga te semuret ushtarake e jo ushtarake qe dergoheshin per mjekime apo operacione ne spitalin ushtarak GATA, te ushtrise Turke.

        1. P
         Protestusi

         Pak si zvarre e kane marre megjthate shpresa vdes e fundit ishalla Mediu kemben zvarre te marre ndonje me peshe si p sh Sali efendine ti shpjegoje ato cadrat pistolete dhe si ka mundesi qe me kryeministri nuk punuan kamerat duke qene edhe pronari brenda

         1. k
          k

          Mallkuar qofshin gjithë ata që për të shitur pordhë me paratë e gjakut të popullit, shkaktuan vdekje njerëzish të pafajshëm. Uroj ti pagjuajë me të njëjtën tragjedi tek familjet e veta.

          1. B
           Beni

           Noku po nuk iu sekuestruan pasurite ne qafe do i kemi brez pas brezi

           1. B
            Beni

            Noku po nuk iu sekuestruan pasurite ne qafe do i kemi brez pas brezi

            1. F
             Fiks 26 janar 2023

             O tata luigji , mire qe do i q... ata me siper se "pederast" qenke po Ed Ramen po e kursen mo burre i dheut....

             1. L
              Likja

              Epo kshu esht o mehdi te dukej vetja i bukur dhe bridhje me kurva ne usa,,,u hape dhe bythesh i bleve dhe vila ne SHBA,,,katunar kavaje do ngelesh prap,,,,ndoshta dhe ne Burg,,,do kthehesh ne fis prap,,,kujtut se shqiperine e bot pronen tuaj dhe skishte zot tju prekte,,, ja qe zoti zbriti,,,,

              1. T
               T

               Gjysem ja ka qit kti pleres ne familje po duroni dhe ca .

               1. M
                MOS TE MBIFTE FARA

                Njeri i peshtire. Une sdo e merja per te kullotur bagetit e fshatit. Drejtesis shume vonuar. Nuk e kuptoj pse nuk ka vepruar deri tani. Mallkuar qofshin ata qe e kane ndihmuar kete plehre kurve. Duke patur 100 halle ne familje i ka shkuar mendja per kurva. Race e peshtire. Ptu. Mallkuar qofsh ti bashke me ato kurvat e tua.

                1. N
                 Njëri

                 Shkrimi është për 21janarin jo për Gerdecin. Dtth, se keni komtuar PA e lexuar fare.

                 1. L
                  Ladi

                  mbas ketij bythqirit Mehdiu,e ka radhen Shkelzen suma

                  1. S
                   Svetllana

                   Fytyre e urryer, nderlidhes i Sali Sheqere Vuk Berishes me Putinin.

                   1. E
                    Ernesta

                    Kam rastisur ne aeroportin e Londres me kete fytyren e peshtire , ajo qe me bente pershtypje teksa e shihja qe levizte kot lart e posht ,nuk kishte shqiptar qe rastisi aty ta shihte e mos te nxinte teksa e shihnin..nje neveri te tille ne distanc rralle kam hasur...I peshtir ne maksimum...thash me vete o zot si mund njeriu te jete I qete kur e ndien qe e peshtirosin kaq shume ,le mè pastaj per mallkimet e hakat qe ka ne kurriz...

                    1. E
                     Ernesta

                     Kam rastisur ne aeroportin e Londres me kete fytyren e peshtire , ajo qe me bente pershtypje teksa e shihja qe levizte kot lart e posht ,nuk kishte shqiptar qe rastisi aty ta shihte e mos te nxinte teksa e shihnin..nje neveri te tille ne distanc rralle kam hasur...I peshtir ne maksimum...thash me vete o zot si mund njeriu te jete I qete kur e ndien qe e peshtirosin kaq shume ,le mè pastaj per mallkimet e hakat qe ka ne kurriz...

                     Lini një Përgjigje