Sulmi ndaj Berishës, paralajmëron Këlliçi: Uroj që Rama të mos fshihet pas kësaj, do ti shkojmë deri në fund

6 Dhjetor 2022, 13:00Politika TEMA

Sulmi ndaj Berishës, paralajmëron Këlliçi: Uroj që

Kandidati i PD-së për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi gjatë fjalimit të tij në protestë, është shprehur i vendor të luftojë së bashku me demokratët deri në rrëzimin e qeverisë dhe Edi Ramës.

Ndërsa ka komentuar sulmin ndaj Berishës, Këlliç uron që pas kësaj të mos fshihet Edi Rama. 

“Është momenti që ta dëgjojnë të gjithë Europianët që janë në Samit me Edi Ramën.

“Rama ik”, këto janë shqiptarët e vërtetë. Uroj që pas incidentit të sotëm të mos jesh t’i.

Në 12 nëntor je shpallur armik në shesh para shqiptarëve. Uroj që pas incidentit të mos jesh ti apo levat e tua. Për këtë që ka ndodhur sot do ti shkojmë deri në fund”, tha ai.

33 Komente

 1. q
  qamili11

  ik more te qifte derri ropt.

  1. D
   Do ta qim Faren Ty Jevg llapaqen Terrorist

   hajt se po don me hy pa radhe o Jevg se robt kena me ti shkerdhy e shko ankohu ne Serbi e Rusi pastaj o qen i zgjebisur rrugesh .rbt do ju a shkerdhejm juve bandes Anti Shqiptare esaditse

   1. B
    Beni

    Ti rruani trapin Edit dhe Shqipetareve ju lloj kafshesh

    1. A
     Arian

     Ik mor jevgjit

     1. S
      Sokoli

      Jevg muti, gojet e liga thone je ti organizatori more rom i felliqet, se romet jane fisike.

      1. n
       nn

       ik ore trap shiko mos ke dore ti - meqe zgjedhjet i fitove

       1. D
        Derr i Zi . Rracen do ta shkerdhejme Ty !

        Me cilen te drejte ben nji Akuze te tille ky JEVG I PESHTIRE ? Duhet te merret nen Kontroll kjo rrace qensh rrugesh menjiher . Derri i Zi duhet te merret nen kujdesin e Shqiptareve Patriote .

        1. z
         zeni i slobodankes

         Ty do vij radha o evgjit i ndyre Do ti rruni karin Edi Rames dhe atij djali trim

         1. H
          Himarioti

          Ky këlliçi apo Këriçi, si e ka ky, akoma nuk e kupton se SHQUP është një vatër terrorizmi shqipfolës? Ky është fundi i juaj o injorant.

          1. K
           Kercenim jevgu

           Mos mor burro.

           1. r
            ramizi

            Po ik o jevg muti, beji dua Tan Shkrelit, se te jete per ty ..

            1. b
             ben

             po ik o jevg muti

             1. U
              USA

              TI HASH MUTIN RAMES , O JEVG PAZAREI, USA

              1. E
               E ka bere Sorosi dhe Rama haaaa

               Jevgu eshte antare dhe aktivist i PD shiko mos jane primaret e vjedhura ? kur hapen dyeret e spitalit psiqiatrike dhe vershojne te semuret si Berrisha kjo eshte e paket tregone qe kemi doktore neurologue te mire ...

               1. G
                Gjergj

                O rrote palle.Edhe ti ne gjurmet e plakut Mere po ecen? Po ti edhe i ri o palle,nuk e kupton qe plaku po mban peng PD-ne dhe bashke me levat e tij po mban peng Shqiperine?

                1. S
                 Shqiptar

                 Shko mor pirdhu Bajg

                 1. B
                  Boksi historisë..!!

                  Doli e foli ky fytyre Halloween!! Ju te gjithe meritoni te pështyheni sot. Jeni te peshtire..!

                  1. M
                   Muhameti

                   Me 300 protestues do te rrezosh ti buthepambuk tirane qeverine Rama qe e kane votuar 1 milion shqiptare. Nuk e shikoni qe nuk ju mbeshtet populli sepse jeni bere vegla qorre te nje njeriu te urryer nga shqiptaret dhe non ngrata nga USA dhe BE.

                   1. B
                    BELIND KERICI I VERTETI.

                    Ou doli ky vici i palepire i mami LEDI dhe i babit TANI ,po ik o trap i zbardhur me kallaje.

                    1. P
                     Populli

                     Ai shprehu zemerimin e popullit dhe ju e dini shume mire

                     1. V
                      VLONJATI

                      JU e kini vene vete o rrote kari kush i ha ato ,ka aparate dhe dota degjoni kur ai te thote vete e ka vene,rojet reaguan me vonese jane nje kazan si saliu si rojet si ky maloku qe e ka qelluar

                      1. A
                       Armand

                       Ne ca fundi do me shku ti mor krriç muti se me qen nuk linit nam sot para nerkombtarve pallosh groshe

                       1. t
                        titi

                        po mo vllai erdhi rama dhe ja futi vet rama ne grusht hahahaha

                        1. T
                         Tutu

                         O Belind Kerriçi .. ne Tirane pidhin e Ledi Shamkut do te marresh…!!

                         1. T
                          Tao

                          Ik o robqim qe i lepin bythen nje plaku shkerdhate, qe duhet te ishte varrosur qe ne 1997-en. O pidhrobsh kush ju ndjek juve moterqira.

                          1. m
                           moni

                           Mire ja beri...pse si ra edhe nja dy t tjwer ti kishte qir ropt

                           1. a
                            alfred

                            Po ik o kellic se na cave karin hahahah

                            1. D
                             Deni

                             Ti krric pushi se cfaj ka rama se e ka be veten me u rraf saliu

                             1. E
                              Eri

                              Qani per Saliun tani????????

                              1. t
                               taulant

                               po juve jau solli vete ai deri te berisha hahahahahaha

                               1. P
                                Petro

                                Ah mor ed t shkret ku keni katandisur jeni turpi i Shqiperise

                                1. E
                                 Erdi

                                 Po ju vetem rremuja krijoni o plera prandaj sju do njeri

                                 1. J
                                  Joni

                                  Do tju gjej si me babalen e Vlorës. Kur do shkoj Salianji në burg? Apo do presi robin që ka bërë skenarin e grushtimit. Nuk shtyhet burgu vetëm.

                                  Lini një Përgjigje