Jozefina Topalli: Ka vetëm një vaksinë kundër të korruptuarve, rebelimi

19 Prill 2024, 18:30Politika TEMA
Jozefina Topalli: Ka vetëm një vaksinë kundër të

Anëtarja e kryesisë së PD, Jozefina Topalli, ka reaguar mbi protestën e sotme para Bashkisë Tiranë, teksa shkruan se “5D është skema më e neveritshme e korrupsionit, pas inceneratorit”.

“5D është skema më e neveritshme e korrupsionit, pas inceneratorit. Ai është një formë tjetër tiranie. Ka vetëm një vaksinë kundër të korruptuarve-Rebelim”, shkruan ajo.

15 Komente

 1. L
  LORA

  Hudhu,te shohim si do rebelohesh moj gru shkallabane,,,patjeter qe e ke edhe ti nje hall me drejtesine ne reformim.

  1. Z
   Zagali

   Moj zhgarbe,e ke pare pidhin e sateme? Palaço e ndyre. Rebelimin treegoja sateme ti.

  2. b
   borsh

   Zhaba topalli ke pjerdhe per kete shkull, ik beju me lirien dhe pastroni bythen e berishes, je nje zorbe e shpifur te iku koha,ha leket nese te lejon zoti,ik ciu

   1. M
    Miril

    Beji vaksinen sales

    1. F
     Femer i thencin

     Po moj spiune po. Turp nuk ke, cipe jo e jo, po si te mban burri moj bishti i nongrates?! Na thuaj kur te fitosh Shkodren. Luli boll budallaki ka ba, po ka pat plotesisht te drejte kur te qerroy ty.

     1. B
      Byrektore Shqupi

      Ka vetëm një simptomë për të diagnostikuar idiotin, humbja e kontrollit të vetvetes.

      1. p
       pjeter

       Jo jo ka vetem nje vaksine,ate qe njef populli,hajnat ne kafaz. Ja bej te qarte,Sali serbit me familje,atyre zagareve milionere si Muli,apo Monalikes 800 mt mbi nivelin e detit,shko Jozi ja u bej te qarte se si u pasuruan,si paguan shkollimet jashte Shqiperise te te pjelleve te tyre,duke e ditur qe ishin breke grisur ,e te gjithe me rroge deputeti dolen milionere ,zotrote duhet te jesh shume e informuar duke qe pjese e asaj orkestre !!

       1. S
        Sara

        Zhele-f- ina goca e shoqes "Shtiza"

        1. A
         Aleksi

         Ket zogun do ta morrim partizane, sepse asht ene spiune e ene kurve. Kjo ka kenë gazi i degës së brendshme në Shkodër e ka ma me gajret tan sigurimin e shtetit.

         1. P
          Prostituta Kombetare sali

          Padyshim… xhozi eshte nje nga politikanet me te shqyme te vendit! Patjeter, ajo qendron krah me krah me nexhmijen, suden, lirijen, karminen, desaren, greta koçin, motrat vokshi, Çiljeten, bubin kaçurrel! Me kujtohet kur me erdhi xhozi ne zyre, pasi kisha mbyllur 200 million euro bashke me lulken te Rruga e Kombit! Me kerkoi llogari pse Lulka te beje gjithe ato lek dhe Ajo asgje. Me sill projektin i thashe, duke i dhene mundesine te bente dhe ajo naj kokerr leku. Nuk vonoi dhe me solli projektin per Kuvendin ma te bukrin e botes, 500 million euro. Donte te fuste ne Xhep 100 million euro.

          1. A
           Aron

           Kjo zhelja e di mire, meqe nuk la gje pa vjedh kur kishte pushtet. Ik moj lavire muti.

           1. r
            raul

            po per cfare rebelimi e ke fjalen moj xhozi si ai grushti i shtetit i 1998 kur krimineli Sali lush turikali sulmoi me diagac kryeministrine dhe terrorizoi Tiranen per 3 dite me nje grup banditesh nga vicidoli.

            1. N
             Noci

             Ështe per tre ardhur keq por ndoshta besnikëria ndaj Berishës duhet te kishte kufi,se me sa duket ne Shkoder Berisha ka rene shume poshtme,pasi nuk ja votojnë njerëzit e tij midis tyre edhe Jozefinën,e cila ishte nder te djathta e pakta te vendit tone,me shume kulturë dhe nje te kaluar historike familjare edjathte por ne PD nuk e mbrojti as vete Berisha nga idioti BASHA qe e largoi krejtesisht nga PD sepse e dinte se ishte shume shkalle me poshtë dhe si Boden evshume te tjere largoi Jozefinën,duke e kthyer PD ne te dy grupet me njerez mediokër,ku sundon plaku 80 vjeçar

             1. X
              Xhozi zhelja do dru

              Ne fakt ka te drejte..... Shqiptaret duhen te rebelohen edhe te rrafin te gjithe klasen politike shqiptare majtas edhe djathtas, perfshi edhe Xhozi zhelen

              1. 6
               60 vjec

               ahh moj grua e vogel !!!

               Lini një Përgjigje