Klosi: LSI s’u nda nga PS të bashkohej me Berishën! Meta rastësisht me të, për interesa personale!

8 Dhjetor 2022, 21:50Politika TEMA

Klosi: LSI s’u nda nga PS të bashkohej me Berishën! Meta

Metën dhe Berishën nuk i lidh asnjë ideal, përveç interesit personal të Metës. 

Kështu deklaroi në “Shqip” me Dritan Hilën, Fatos Klosi teksa u pyet mbi qëndrimin e Metës pas asaj që i ndodhi Berishës dhe gjuhës së ashpër që kanë përdorur për eskalim të situatës.

“Meta është rastësisht aty. Është tjetër gjë. Nuk mund të kalojë njeriu nga ekstremi i majtë tek ai i djathtë. Ne ndaj u ndamë, LSI-ja nga PS-ja. 

Që kur bëri aleancë me Berishën dhe çdo gjë ra dhe ne ikëm nga LSI. Janë intersa personale të shefave”, tha Klosi.

1 Komente

  1. t
    tani

    ky debil vetem duke qeshur rri!

    Lini një Përgjigje

    Blog Tema