Lulzim Basha takohet me gratë e 8 janarit, si "kujtesë" për ata që sot ndjekin Berishën (mungonte Grida)

23 Shtator 2022, 18:14Politika TEMA

Lulzim Basha takohet me gratë e 8 janarit, si "kujtesë"

Ish-kreu i PD-së dhe deputeti demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim pune me gratë që ishin të pranishme në selinë e PD më 8 janar.

Lajmin e konfirmon në Facebook një prej anëtareve dhe aktivisteve të PD-së, Drita A. Lamaj, e cila ka shpërndarë edhe foto nga takimi:

“Sot në një takim të ngrohtë, të grave të cilat ishin brenda në selinë qendrore Partia Demokratike e Shqipërisë në dt. 8 Janar 2022 dhe kryetarin Lulzim Basha.

Takimi u karakterizua nga bashkëbisedim i sinqertë, ku spikati dëshira për të lënë të shkuarën në skajin më të erret të historisë së PDSH dhe shikimin nga e ardhmja duke përkrahur rikthimin e kryetarit Lulzim Basha”.

19 Komente

 1. X
  XXXL

  Krenari me prostituta.

  1. J
   Jugu

   Rikthimin? Vetem Rames i vlen rikthimi i Lulit. Jeni ne terezi o njerez. Lereni Lulin te flej gjume i pa shqetesuar.

   1. D
    Detari

    Luli ta ngulim

   2. P
    Pupi.

    Grida po i bie pupit.

    1. K
     Koqevari

     Edhe pidhin e plakur dhe te rrudhosur ta shisni Lulzim Bashen nuk mund ta sjellni kurr ne krye te PD-së. Ajo që më çudit eshte fakti se perse nuk e keni veshur me rroba grash që të mos ju prishte uniformën.

     1. i
      ilir

      Sa stafi i nje kopeshti femijesh ka mbledhur/lol

      1. i
       ilir

       Sa stafi i nje kopeshti femijesh ka mbledhur/lol

       1. B
        Baca

        Po Odeta Haxhiu, ku eshte?!

        1. l
         lili

         Edhe foton me Iphone e ka bere se si vete asnje gazetar...thjesht nje ex-been.

         1. V
          Vranakonti

          Si mund te kthehet Basha kure ai beri gjithe ato skandale fhe asnje fitore PD.?. Ai beri gjithe ato protesta te dhunsheme,ndezi Tiranen flake e tym,dashka te vij perseri. Turp per PD e vertete pa ajo PD e foltores se Saliut ka shkuar ne te Sheqeres.

          1. T
           Time traveler

           Mos u merrni me Lulin. Eshte karte e djegur. Mbas vitit 2022 nuk ka per t'ju degjuar me emri.

           1. S
            Sylvester Stallone

            Isufi grave.

            1. e
             erdi

             po me kthy kte plehun ne krye te pd qe me lene edin ne krye te vendit dhe per nja 30 vjet te tjera

             1. P
              PO , PO

              Te gjitha si bullendra te neveriteshme !

              1. T
               Tiransi vjeter

               A kthehet kollona e peste e PD-se, qe shiti demokratet per interesin e vet, njeri i pa bese. Me veprimet qe ka bere ai duhet te mos dale ne skene. Boll dem i ka bere demokracise. Ne presim ndryshime, ky na del perseri perpara. Mendoj qe Berisha dhe Meta duhet ta cojne deri ne fund vendosjen e shtetit ligjor dhe ne fund po te jene bura vendin duhet tja lene te rinjeve, gjenerates se sotme. Njerez te zote dhe te shkolluar kemi plot. Me pelqyen te rinjte te PD-se qe kandidojne per kreun e forumit te rinor. Keta duhet te marin fatet e vendit. Urojme qe te dalin ne krye te drejtimit njerez qe te mendojne edhe per popullin, sepse me keto resurse nuk duhet te vuajme akoma ne shekullin 21 per buke, qe te rijme akoma te pa sistemuar nga termeti, te mos iki rinia ne bote por te punoje ketu.

               1. E
                Eni

                Si nuk ngjit ky njeri.....ke asnje...

                1. M
                 Me ato , Luli j’a u nguli .

                 Thoni çtë doni, po Luli që j’a u nguli , me këto gra e mbrojti SHQUP-in , ishte dhe Grida me Ervina Babalen , po ato më mirē që s’vajtën , se pas 8 Janarit e drodhën pak .

                 1. t
                  tironci

                  Spo e marrim vesh kush eshte pretendent per kryetar Lul Basha apo Enkeled Alibeaj! Se na bot corap edhe neve si elektorat, sdime ke te mbeshtesim, cboni kshu mer jahu?

                  1. T
                   Tata luigji

                   Bravo basha keta gra besoj se nuk te rrahin, salih luzhen takoje pak

                   Lini një Përgjigje