Ilir Meta: Kam dosje të Edi Ramës, do i nxjerr në kohën e duhur! Me mua do kenë probleme këta

23 Shtator 2022, 12:28Politika TEMA

Ilir Meta: Kam dosje të Edi Ramës, do i nxjerr në kohën e

Ilir Meta tha se ai ka në zotërim fakte dhe dosje kundër kryeministrit Edi Rama.

Meta deklaroi se po pret kohën e duhur për t’i nxjerrë.

"E kam gjithnjë në kohën e duhur. Ai, Edi Rama, kujton se do i fshihet përgjegjësive duke shpikur këto", tha Meta.

Meta, që ka kallëzuar në SPAK anëtarët e Autoritetit të Dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit, thotë se betejën e ka të fituar, pasi figura e tij është e pastër.

“Manipulim i hapur. Atë e kam pasur shok klase, që tjonë se e kam spiunuar. Ata e dinë kush është I.M., e kanë atje. Si mundet autoriteti me një e-mail anonim të mblidhet për një ditë të marrë 7 vendime. 

Vetë e kanë bërë ligjin këta. Pse e shkelin ligjin këta. Me mua do kenë probleme të mëdha", u shpreh ai.

92 Komente

 1. h
  hahahah Spiuni i tromaskur hidhet ne kontrasulm

  po per berishen ke Dosje shoku Spiun ? Nuk na cudit aspak nqs ka Dosje per shume te tjer sepse ne fund te fundit kjo ka qen detyra e Spiunit Komuniste . paska bo Dosje edhe per Ramon hej !!!!!!!!!!!!!!!!! mosssssssssssss ka me e qit Nudo

  1. R
   Raimond vlonjati

   Meta e diskretitoi Hajdutin Kryeminister , Rama do shkoje ne burg kurdo qe te bjere nga pushteti

   1. I
    Ish antar I LSI

    Ne burg e ka vendin hajduti i hajduteve I.Meta bashke me udhegeqsin e tij S.Berisha, kurse E. Rames ti haje mutin I.M se bashku me ti qe shkruan. Me qetesi e dashuri avash avash do behet per burg, coji ndonje paketë at'here. Ai eshte njeriu me i urryer ne publik, mos I beni mbrojtje kot, le te kerkoje qe te publikohet dosja e cdo gje sqarohet, kaq e thjeshte eshte.

    1. R
     Raimond vlonjati

     Ikni o Rrota kari Ju jeni rrace hajvanesh, se kuptohet nga sa flisni ju e keni koken te mbushur me mut qeni, Ju jeni te gezuar se do qendroje ne pushtet akoma ai hajduti i qelbur ,Sherbetori i Vucicit, i cili po ju vjedh po ju grin, o deficente Jeni komplet te shpifur nga menyra si arsetoni e keni IQ me te ulet se IQ e ketij timit

    2. V
     VLONJATI QE JU CA TRAPI NGA KETA POLITIKANE

     ik o kokloqe...

     1. h
      hahahahah R.VL

      Raimond Vl. Hahahah sipas deshires se Bandes se Lalzit poooo .Rama pritet nga Presidenti Shba-ve dhe gjithe Botes ,Maujmuni i Lirise me Cin Pordhen dhe bes kallakun ,neper ferra hahahahahaahahhaha cfar diskretitimi

      1. N
       Niku

       Edhe mbase vjen ai moment o rajmond koqja, por deri tani Rama eshte 2-3 hapa para te tjereve ne keto ceshtje. Kur Rama ben zig ata bejne zag. Po ja arriti t'i fuse ne burg Meten dhe Berishen, s'ka burre nene ta heqe nga pushteti deri sa t'i doje bytha e te zbrese vete.

      2. A
       Arben Llalla

       Ke te drejte o Rajmond Tropoja, qe te ka ngelur mendaj tek druri qe hengre ne Vlore: Meta ka dosjen e penisit te Edi Rames dhe ia tregon cdo darke Monikes, se per vete ka marre fund.

       1. V
        Vlonjati 12

        Likja edhe per kete qe thote duhet te thirret nga drejtesia , se ç’eshte kjo dosje dhe ku e ka gjetur , apo shpif per te mbrojtur prapanicen e tij . Per kete pisin Raimondi , qe na mban si llagap “vlonjati “ vari k… se ai u ha m… vlonjateve

       2. B
        Bibja

        Ha ha ha ha ore Raimond Shiku i Gazidedes , qe nuk vjen dot ne vendin tend!Pati thene ne fakt "ujku i pazarit te ri "qe do e kepus ne mes dhe siç duket ia ka gjetur anen.Do i kete dhene ndonje ampule Putini per ta keputur ne mes.Ha ha ha ha ha

        1. r
         raimondkari

         o Raimond vlonjati , e mori motra provimin ???

         1. Z
          Zagali

          Ti Rames t'i rruash topet o Rajmond Muti!

         2. P
          Protestuesi i shtatorit

          Po ti kishe i kishe nxjerre prej kohesh.tani e mori ferra uraten. Ti dhe Saliu nuk keni lene gje pa shpikur e beson kush qe po te keni dosje me te verteta nuk do e kishit nxjerre. Shiko Like kujto dhe Saliun se helbete ka moshen ai , per ato pordhtestat e shtatorit se mezi po i presim.

          1. D
           Dosja

           O Ilir Meta, Ke thene se di për nje Ambasador të rendesishem të Rames sit qe luan loje të dyfishte, madje 3 fishtë. Nxire edhe atë emer të shpetosh Shqiperine !!!

           1. I
            Iliri

            O Ilir Meta, Ke thene se di për nje Ambasador të rendesishem të Rames sit qe luan loje të dyfishte, madje 3 fishtë. Nxire edhe atë emer të shpetosh Shqiperine !!!

           2. S
            Sander

            Keshtu ndodh kur dosjet kane rene neper duart e mafies

            1. p
             petrit vasili

             ik mor kurve mashkull bashke monika kurven, ju duhet groposur sa me thelle, rrace e shemtuar

             1. Q
              Qani borocka

              Ilìr pergjigju per hajdutlleqet qe ke bere palmat me helikopter ne 11 halet ne lalez.

              1. L
               Luan

               kot te pyes pse e nxorre ligjin qe mos te rihapen dosjet e ish sigurimit ne momentin qe u hap ajo e IM , KJO DO THOTE QE TA NDJEU BYTHA FRIKEN

               1. M
                Monika

                Je bere vërtet për te ardhur keq o Mete

                1. P
                 POPULLI SHQIPTAR

                 Ilir Meta/j vazhdo të kërcënosh nëpër TV, por dije se fundin sëbashku me gruan tënde e ke më të zi se Korbi. Do përfundosh sëbashku me Sali Berishën si Çaushesku apo Millosheviçi, zgjidheni e ndajeni vetë me njëri-tjetrin se, kush ju shkon më shumë si fund i zi.

                 1. M
                  Mona

                  Kur mendon qe ky gangster ka qene ne postet me te larta ne Shqiperi

                  1. l
                   leard

                   vallaj ty esht per ti qitur tgjitha ato dosjet e vjedhjeve qe ke ber se boll na ke ca trapin tu dal e fol budalliqe

                   1. k
                    kristi

                    fol njeher per ato dosjet e tua kriminale pastaj dil e merru me ramen

                    1. I
                     Iken iliri del monika

                     Ju more plehra hajdute,keni dosje dhe kercenoni njeri tjetrin per te ja mbushur mendjen trushplareve te votojne per ju... Dhe kur vini ne pushtet i harroni dosjet dhe bashkepunoni dhe filloni te vidhni sebashku. Cfare ka thene saliu per ty ,cfare ke thene ti per saliun dhe sot jeni aleat... Po keshtu rama per ty dhe ti per ramen. Ky fshatar nga intelekti eshte poshte mesatares njeriut zakonshem dhe eshte gjynah dhe ofendim per intelektualet dhe per kete popull qe nje njeri si ky ka arritur majat e politikes... E harxhova nje ore mbreme te sokol balla per te pare kete budalla dhe mu mbush mendja qe eshte psikopat nga mimika e fytyres,nga levizjet e duarve dhe te mos flasim per ato qe thoshte dhe si etikonte ato te dosjeve.... Disa here 5 felliqsira,disa here te te bej nje pyetje une ty,edvin kristaq rama e ca budallalleqe qe edhe nje njeri i rrugeve do artikulonte fjalite me bukur

                     1. k
                      k

                      Si spiun shkerdhatë i degjeneruar,fshatar injorant,hajdut i korruptuar që je, mund edhe ta kesh dosjen,por nuk të pi ujë tani që ke litarin në fyt. Sikur të isbe neri serioz dhe i ndershëm,duhet ta kishe nxjerrë kur e more ose e përgatite. Dorëzo gjënë e vjedhur popullit.

                      1. r
                       raul

                       E pate mbreme spiunin Agush ne gjendje te lajthitur mendore, tani qe e sheh qe populli i 2 marsit ka ikur ne drejtim te paditur dhe e sheh me sy cdo dite braktisjen e madhe te leshelise nga militantet e saj duke e lene me mbeshtetje vetem 0.01% ne popull Agushi po sheh me sy fundin e perjetshem politik dhe e qan me lot kohen kur ishte president dhe dekoronte cdo dite kasape, berbere, aktore, peshkatare, gjuetare , barinj delesh e disa njerez te degraduar ne publik si pijanece ordinere.Koha e pushtetit te spiunit Agush ka marre fund nje here e pergjithmone.

                       1. R
                        Risa

                        Hahahahaha po spiun po ske ca tbosh mo tsh se kan fillu me tu mbyll duart

                        1. L
                         Lisi

                         Ti vet ja ke hap punet vetes duke bo plot budallalliqet f t pafundme e tsh do me u marr me ramen kot

                         1. m
                          mandi

                          o ilir o ilir ta fus tel te nxjerr zinxhir

                          1. B
                           Bardha

                           Ky ka punuare magazinjer dosjesh dhe e njohura shalvareve llogaritare familje mizerabel

                           1. S
                            Skraparliu

                            Mbreme te sokol balla likja na doli gjysem i rruar por si trim qe eshte si nuk e zuri nje here ne goje ameriken me gjithe kembnguljen e sokolit .sa per dosjen per ramen qe thote se kame pse nuk e nxjere cfare pret.ta marim veshe te gjithe dhe ti tregohet edhe atij vendi se te tre berisha meta rama nje mute jane pa ikur keta nuk bene hajer ky popull.ishalla nuk iken ambasadorja kim nga ky vend se e ka sjelle zoti per shqipetaret.

                            1. l
                             leonidha

                             ke dosjen e mones tate ti qe ka bere gjith ato vjedhje per ti bere fytyren e bukur asaj ropshes

                             1. A
                              Arber

                              Mos dil me ne TV o kokrra e idiotit se kujton se do vesh vetulla po nxjer syte.

                              1. T
                               Taku

                               Une besoj qe Iliri te gjithe kete do ta kaloje me nje keshillim per te mos e perseritur me. Nuk guxon njeri ta denoje Ilirin.

                               1. D
                                Duart Lart _Spiun

                                Ne Emer te Popullit Shqiptare je i denuar me Vdekje .

                                1. S
                                 Shoku i Mones Petrit Vasili

                                 Edhe hajdut edhe spiun por edhe fodull Likja i duket vetja akoma i fuqishem burrit te mones e. na tregon dosjet e te tjerve Po sqaro dosjet e tua njehere , sqaro ato akuzat qe te ka bere Saliu se tashi na jeni bere shoke te ngushte per te mbrojtur njeri tjetrin e pastaj fol per te tjeret

                                 1. F
                                  Freshisti i vjetër

                                  Like floriri u duk shumë i shqetsuar mbrëmë në opinion . Ai bërtiste dhe nuk e linte Sokolin që të ndërhynte , për ti dhënë kurajo Gimit të Gaqos, Petritit të Vasilit e shokëve të tij , nga frika se mos e braktisin në këtë moment të vështirë për të. Ai ishte në siklet të madh , aq sa nuk i u përgjigj asnjë pyetje të moderatorit. Po të mos ishte spiun , ai mund të shkonte në Autoritetin e dosjeve dhe të kërkonte të bëhej transparencë me të , po nuk ja mbajti suma këtij lepurushi frikacak . Tani mundohet të shantazhojë Ramën me dosje . Po i ka le ti publikojë, se çlirohet ai dhe ne të tjerët që na ha meraku për të .

                                  1. G
                                   Gazi

                                   Me lejoni ti ndajme nga shikimi i surratit ne intelektual dhe jo. Ju lutem pergjigjuni.Faleminderit.

                                   1. L
                                    Luli

                                    Po kush e rrun per ty,mor legen,hajdut,vrases,trafikant,njeri ordinier,qe kujtove se arrite majat dhe je i pa prekshem,po nuk e kishe parasysh ate shprehjen kuptimplote,se :"sa me lart te jesh,e te rrezohesh,aq me teper vritesh.Ti je nje megalloman,nje idiot i lindur,qe bere aq shume krime,sa sot nuk e di ku te mbrohesh me pare.Me Edi Ramen,i bere llogarite gabim,o spurdhjaku i pazarit te ri,u fute ne kualicion,qe ti maresh partine,po socialistat te njohen heret cfare muti je,te afruan per arsye taktike ne 2013,po e dinin qe ti ishe spiun i Berishes,dhe kishe detyra konkrete,per te percare PS-ne,per te synuar kreun,dhe pastaj,te luanit ping-pong me Salen,ku njeri te bente opoziten,tjetri mazhorancen,po ketu piktori,mbasi te kishte psikollogjisur me kohe karakterin,te shkeputi nga terreni,dhe te dha mundesine,qe nga nje" udheheqes i madh",te diskretitoheshe si nje njeri ordinjer,ashtu sic je.Tani ti je ne fundin tend politik,ti je objekt i drejtesise,per krimet e bera,vetem akuzat e Saliut,te bera publike me se e figure,i ke mjaft,qe te besh mbi 20 vite burg.Udha ne bythe,o spurdhjaku i pazarit te ri

                                    1. j
                                     john-Toronto

                                     Po kur e ke kohen e duhur o shkerdhate, kur te jesh gati per burg. Nxirre Ramen dhe Berishen tani o legen se mezi presin shqiptaret t'ju shohin te gjithe mbrapa hekurave.

                                     1. M
                                      Maximo

                                      Ky eshte karrocier dhe injorant fshatar halabak. Me ligj i bie qe ,po te kesh dosje ose te dish rast korrupsioni/trafiku kunder kujtdo, duhet te raportosh tek organet perkatese. Nqs e thua dhe nuk disponon asgje, athere duhet te ndiqesh penalisht per Shantazh. Paljaço njeri, te mungon hunda e kuqe e cirkut.

                                      1. L
                                       Llazi usa

                                       Ty Rajmond Vlonjati je nje legen qe lepijesh pas Saliut dhe Metes

                                       1. L
                                        Llazi usa

                                        Ty Rajmond Vlonjati je nje legen qe lepijesh pas Saliut dhe Metes

                                        1. T
                                         Tutu

                                         Atehere ti duhet te merresh i pandehur per moskallzim krimi…o funderrina e Skraparit…!!

                                         1. T
                                          Tomorri

                                          Kur shkroi Noli vjershen (Zgjith e merr)ishte normale qe mund te kishte dhe ndonje minister pa tru,si e thote Noli,sepse te arsimuaret ishin te paket.Po te ket minister pa tru,si Like Floriri,ne shekullin 21 tregon se nuk e ka fajen arsimimi,sepse ai qe eshte budalla edhe se ka arsim mbetet gjithmon budalla dhe perfundon si Likja.

                                          1. K
                                           Kozmo

                                           Uaaaaaaaaa cfare Presidenti, ka patur nje DOSJE, por nuk e ka bere te hapur. Tani qe eshte keq ben pressione si JOVAN BREGU. ????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️????????????

                                           1. v
                                            vilson

                                            Spiun i ndyre, hajdut dhe vrases....

                                            1. S
                                             Spiuni I.M

                                             Llogjike te nje 5 vjecari ndresa popullin kyce konsideron 6 muajsh qe nuk i ka ardhur goja .Ky plehre eshte turpi

                                             1. S
                                              Sita

                                              S’ka gje, denohu njehere ti… pastaj shohim..

                                              1. A
                                               Arian

                                               Në burg o qen

                                               1. C
                                                Cfurku gjen Dosjen ne Mullarin e Cepanit

                                                Kjo ka qen metoda se si ka vepruar ky Maskara ne Politike me te gjithe :Shantazhi ,intriga ,presioni ,helmimi si ndodhi me Dritan Priftin dhe vrasjet .Mipro sot ,laku i Drejtesise ei eshte hedhur ne qafe dhe Dosjet e gjetura ne Mullaret e fshatit , jane qitapet e Ali Babes . Erdhi Koha qe Kryemaskarai i Politikes Shqiptare ,Paraziti (Pleshti Lsi-s) te digjet ne Zjarrin e Drejtesise .Sot perpelitjet e fundit si nga Kufoma e Shpelles edhe Mutaj i Lirise ,per te shantazhuar apo menduar se po i bejne dikujt Presion kane marre fund _Finish _ We Are Over _ Kerma e Politikes Shqiptare

                                                1. s
                                                 shelegura

                                                 Simunt te degjeneroje njeriu ne kete far feje, sekuptoj ky ka qene president ,o zot ,nuk besoj por prkete lloi njeriu nuk di ku ta futesh kete llum,llum ne funt e ne maj.

                                                 1. C
                                                  Cuni i pazarit te ri

                                                  burgu te pret o katunar Cepani

                                                  1. Y
                                                   Ymeri

                                                   Po mundoshesh me lujte bllodin po spo te del gje o like

                                                   1. H
                                                    Haki

                                                    Po ca flete lot e mashtrus ordiner

                                                    1. D
                                                     Demotakercita

                                                     Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                     1. D
                                                      Demotakercita

                                                      Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                      1. D
                                                       Demotakercita

                                                       Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                       1. D
                                                        Demotakercita

                                                        Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                        1. D
                                                         Demotakercita

                                                         Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                         1. D
                                                          Demotakercita

                                                          Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                          1. D
                                                           Demotakercita

                                                           Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                           1. D
                                                            Demotakercita

                                                            Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                            1. D
                                                             Demotakercita

                                                             Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                             1. D
                                                              Demotakercita

                                                              Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                              1. D
                                                               Demotakercita

                                                               Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                               1. D
                                                                Demotakercita

                                                                Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                1. D
                                                                 Demotakercita

                                                                 Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                 1. D
                                                                  Demotakercita

                                                                  Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                  1. D
                                                                   Demotakercita

                                                                   Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                   1. D
                                                                    Demotakercita

                                                                    Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                    1. D
                                                                     Demotakercita

                                                                     Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                     1. D
                                                                      Demotakercita

                                                                      Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                      1. D
                                                                       Demotakercita

                                                                       Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                       1. D
                                                                        Demotakercita

                                                                        Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                        1. D
                                                                         Demotakercita

                                                                         Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                         1. D
                                                                          Demotakercita

                                                                          Rama beri gabim qe nuk e mbajti kete spiun afer.Ai duhet ta zbatonte fjalen e Nolit te madh qe thote:HALL I MADH ME SKRAPARLLINE MUND TE HASH DHE NDONJE DRU, DY MINISTRA LE TE RINE PA LE TE JENE DHE PA TRU.

                                                                          1. R
                                                                           Refugjati

                                                                           Presione nga nje mafjoz te tjetri mafjoz,kjo eshte loja e mafjozeve shqipetar bejne sikur zihen

                                                                           1. P
                                                                            Petja

                                                                            Nje monster e neveriteshme, qe ai e di se sa te zeza ka bere dhe me nje paturpesi ekstreme vazhdon e nuk le dite pa na u shfaqur ne cdo ekran. Me ato qe thote ngjason me nje kafshe te plagosur qe ulerin per ndihme!

                                                                           2. A
                                                                            Atdheu

                                                                            Aa merr Like, erdhi koha qe t'i marresh seriozisht problemet qe ke.

                                                                            1. d
                                                                             doni

                                                                             bravo like tregoi provat ,te tregoje dhe edi ato cka per ty nxirrni edhe ato per saliun e lulin dhe ikni te katert ne p**h te ropve ....sdo na mungoni fare ...

                                                                             1. L
                                                                              L

                                                                              Shoku meta,merr ramen e berishen ,uluni para ekranit te tre e shkoqitini gjerat ne transmetim direkt. Nxirrjani njeri tjetrit te gjitha te palarat e na u hiqni qafe te tre. Do jete pika e ktheses per shqiperine.

                                                                              1. a
                                                                               andri

                                                                               bllof ky se po ti kishe i nxirrje kur te degjeneroi dhe te mori presidencen

                                                                               1. d
                                                                                dea

                                                                                po te dolen ty te palarat ne vend te rames me duket

                                                                                1. e
                                                                                 emigranti

                                                                                 prandaj se hedhin poshte njeri -tjetrin keta sepse te gjithe ne nje kazan zjene

                                                                                 1. M
                                                                                  Meta

                                                                                  O Ilir Meta, Ke thene se di për nje Ambasador të rendesishem të Rames sit qe luan loje të dyfishte, madje 3 fishtë. Nxire edhe atë emer të shpetosh Shqiperine !!!

                                                                                  1. J
                                                                                   Jimi

                                                                                   Dobici i Cepanit ! Shko shkruaj nje hajmali, ose shko yshtu tek baba Mondi, se mbase gjen derman !

                                                                                   1. S
                                                                                    SPIUNËT , meren me dosje !

                                                                                    Një MUT që të hash ke .Po boll o QYP , se dëm vehtes po i bën se me dosjet vetëm SPIUNËT meren , ata i mbajnë si thesar për ditë të vështira .

                                                                                    1. e
                                                                                     enter””

                                                                                     Meta eshte nje produkt I Rames. Harruat kur e mori meten dhe beri koalicion? Aty ra I gjithe legjitimiteti i Rames. Sot nje nevojtore jane te gjithe. Thjesht jeni mut ju qe I votoni

                                                                                     1. K
                                                                                      KLYSHI BLUSHI

                                                                                      mos ke ndonje dosje te motrave tuaja tu ti kap edi rama ik o moter degjeneruar hajdut i shkerdhyer

                                                                                      1. V
                                                                                       Veleciku

                                                                                       Jam i sigurt qe ti ke shenime per shume njerez, se ti ke spiunuar prej se din per vehte. Ti je ne zog gomari dhe nje hajne, qe nuk e ke nje shok si ti.

                                                                                       Lini një Përgjigje