"Vis Martinaj i dha opozitës mandatin e katërt në Lezhë!" - Deklarata e fortë e Artan Hoxhës

23 Shtator 2022, 11:27Politika TEMA
"Vis Martinaj i dha opozitës mandatin e katërt në

 

Gazetari Artan Hoxha, i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit", ka deklaruar se Ervis Martinaj, bosi i lojrave të fatit dhe krimit të organizuar, që tashmë rezulton i zhdukur dhe me gjasa i vrarë nga rivalët, ka qenë i përfshirë në zgjedhjet e 25 prillit. 

Sipas Hoxhës, Ervis Martinaj ka mbështetur opozitën në zgjedhje. 

Hoxha deklaroi se opozita e ka marrë mandatin e katërt në Lezhë, vetëm falë Martinajt. 

"Ervin Martinaj i ka dhënë opozitës mandatin e katërt në Lezhë. Ka qenë shumë e rrezikuar mandati i katërt  dhe është futur Martinaj për t'i dhënë mandatin e katërt", deklaroi Hoxha në TPZ. 

10 Komente

 1. G
  Genti

  Jo mor se s'ka mundësi. Berisha-Basha-Meta janë të kulluar e të pastër qelibar. Kuptohet nga shputa e këmbës e poshtë.Se nga shputa e këmbës e deri te maja e flokut janë të zhytur në fëlliqësi.

  1. k
   kosta

   Deputeti gezon mandatin ndersa ky vajti ne te sëmës. keshtu jane keto pune si tha platoni ke filmi perballimi shpetoi qyteti dhe nga nje bajge.

   1. A
    Anonim

    EDHE NE KURBJN PER SALI SHKERDHATEN PUNOI PO TA KUSH MAR ME VETE TRAPAJANIN SHPELLAR KOPILIN E VICIDOLIT TA CONTE DHE ATE NE GOP TE SEMES DHE SHPETONTE SHQIPERIA NGA PLEHRAT E NDRYSHKURA OSE TA CONTE PER SKRAP.

    1. O
     Operacioni Zjarri

     Na ndriconi pak, si quhet deputeti qe fitoi kete mandat

     1. Z
      Zina Sallaksja bythmutja

      Operacoji Zjarri ai deputeti i katert e ka emrin Mut Muti

      1. K
       Koli

       Ky vetem dizinformime nxjerr kundrejt pageses kuptohet. Ndryshe do kishte marre ndonje koqe plumi

       1. L
        Lisi

        Eshte nje deklarate idiote, è pa pergjegjshme e nje pseudo gazetari investgativ. Pres qe zgjedhesiit è Lezhez ti japin nje pergjigje dermuese ketj pleher gazetari PARVENY DHE DALLKAUK. KY gazetar ushqehen me gjirizet e ish sigurimit te shtetit. Bojkotojeni kete pleher gazetar.

        1. i
         ismail

         O Artan!Ty duhry meteqi mamin ne piçke.Ti je me kriminel se kriminelet por ndonje dite ke per ta ngrene se kruhesh si shume.

         1. T
          TALAVAJA

          O koke e madhe, e mbushur me mut e jo me tru. Ata kane vrare njeri tjetrin, banda kriminale. Sipas kesaj logjike e ka vrare vete Rilindja. Hajde gazetar investigativ. Shko trego provat ne prokurori, te lene te livadhisesh, ty dhe ate turi kalin, gazetaren investigative.

          1. a
           arqile

           Ky na shateroi me genjeshtrat qe nxjerr si nuk degjoi njehere te mbyllte halene.Sa genjeshtra arin te beje ne dite me qindra sa turp burre qe vetem genjen e dizinformon.

           Lini një Përgjigje