Përjashtimi për 10 ditë, Berisha: Ne nuk e lëshojmë parlamentin, do bëjmë betejë, Rama të përgatitet

1 Shkurt 2023, 14:04Politika TEMA

Përjashtimi për 10 ditë, Berisha: Ne nuk e lëshojmë

Ndonëse Kuvendi ka vendosur që ta përjashtojë për 10 ditë, Sali Berisha nuk dorëzohet dhe thotë se do të kenë betejë. 

“Ne nuk e lëshojmë parlamentin, do bëjmë betejë në parlament dhe të bindim çdo shqiptar se aty jemi të gatshëm për çdo sakrificë për të mbrojtur votën e tyre.

Nuk e lëshojmë ne parlamentin, le të marrin çdo masë, le të sillen si të duan. Ne aty do mbrojmë interesat e kombit shqiptar.

Ndaj dhe ta harrojnë ata se përjashtuan 5, po ju jeni të tjerë sa 15 më shumë. Të përgatitet Rama se lojërat me Alibashën, se keqpërdorimi i Lindës nuk do ia zgjidhin dot problemet atij.

Ai parlament ka parë të gjithë llojet e kryetarëve, por kurrë si ajo nuk ka ekzistuar aty”, deklaroi Berisha.

10 Komente

 1. P
  Poseidon

  DO HASHE NJE TOP MUT ,TJETER SKE CBEN SALI KERMA JE I MBARUAR KETO DY DITE DO TA HAJE FATMIR MEDI LEVONJA PASTAJ ME RADHE SHKERDHENI E PASTAJ E KE RADHEN TI .....

  1. K
   Krimineli kerkon Konflikte me cdo Cmim !

   Vriteqni qenin e terhiuqebi zvarre bulevardit ,te behet Shembull per gjij Bijt Kurvave Anti Shqiptare qe Karikon nga pas Bota e Satanit

   1. K
    Kazani Sandrit te klanit

    Non grata do te beje opozite po nuk e perfille njeri ( vete flet ,vete degjone ) shkone te nje kazane shfrenone imagjinaten shkone te kazani tjetet dicka me shume shkone te kazsni tjeter tregone barsaleta po ky mjeran nuk eshte responsable se do te shpetoje familjen kriminale por jane tv kazan qe nuk kane me te voglin dinjitet per ta bojkotuar kjo tregone pse enver hoxha ka mbijetuar ....

    1. S
     Sllobodanka

     Kreu i agjetures serbo-ruse ne Shqiperi, kryekrimineli dhe kryehajduti Sali Sheqere Vuk Berisha eshte i krimbur ne para dhe nuk di si t'i shpenzoje; mos ia vini re se edhe SPAK-un e ka vene ne gjume.

     1. T
      Taulant

      Ndersa Enverin dmth bustin e tij e terhoqen zvarre, keshtu duhet tia bejne ketij saliut por te gjalle.

      1. D
       Dajti

       Pirdh o Salehhhhhh se cfryhesh nga kapslleku,je bere si qent e rrugeve.

       1. E
        Erzeni

        Jo shqiptaret,por ulirimat e tua as gjelat e detit nuk i bejne te gurgullojn.

        1. A
         Aldi Murati

         Ky papagall plak pa pupla, ka lojtur mendsh perfundimisht. Nuk ka veteriner te sheroje kete te mjere.

        2. t
         tata luigji

         He te ka ardhe fundi more funderrin e celbur, tani qe po ti rrotullojne hekurat po kerkon ta djegish shqiperin mo horr, jo jo nuk eshte 97 eshte 2023 Nuk lufton me kush per pidhin e argites, as per shkelzen karxhicin Ik ciu

         1. T
          Tirona Re

          ka frike nga SPAK maloku i vucidolit prandaj sokellin,ti jape zemer vetes Ka marr fund ky dordolec vucidoli

          Lini një Përgjigje