Revoltohet Nard Ndoka: Rama po sillet si Luiz Ejlli

31 Janar 2023, 11:36Politika TEMA

Revoltohet Nard Ndoka: Rama po sillet si Luiz Ejlli

Nard Ndoka thotë se në shqipëri se ne nuk kemi modele, por kemi vetëm personazhe që kopjojnë.

Ai tha se edhe Rama në takimet e tij sillet si personazhe BBV dhe nxjerr video të shkurtra nga takimet e tij, për të fituar vota e klikime.

"Ne nuk kemi modele, por kemi vetëm personazhe që kopjojnë stilin. Kemi një kryeministër që del në takime dhe i largon mediet, duke mbajtur vetëm TV-në e tij, ashtu sikurse nxjerr BB dhe Luiz Ejlli. Thotë ulu ti i shkurti dhe e ka radhën ky i gjati.

Nuk nxjerr video për ekonominë apo për shtetin ashtu sikurse e bëjnë burrat e shtetit, edhe pse e shohim vetëm me humor kinez pa kripë. Ky model certifikohet dhe mendohet se është model suksesi kur e përdor kryeministri për të fituar klikime dhe vota", tha Ndoka.

14 Komente

 1. P
  Pal Melyshi

  Perser ky kafsha i Bershes Spiuni i Sigrimit Analfabeti gjenetik Nard Karaboja i Berishes, antare i Komiteti Qendror te Rinise te Tropojanit te Berishes Mehmet Elezi, nga fshatarsia koop.e Shkodres. Po ky vend kaq i mallkuar cdo nxjerre me shume se nje poltikan kafshe nga katundi i Berishes, sa shume poltikane ka prodhuar ky katudi i Saliut te Vicidolit. Te fala Gjeneralit te Tropojes ne 97 Spiunit te Sig. Shab Tapia kriminel vrases hajdut ....

  1. k
   kta Karagjoze s'mundet te jen Opozite .Kurr !

   nji Njeri ne X shoqeri ,nji Politikan apo X - Karagjoze _eshte Ai _te cileve ai i referohet ne jete . Kta Palaco Politikane nuk lan gje pa degjeneruar ne ate vend ,jovetem me te tilla krahasime halabakesh rruge , por edhe me gjith veprimtarine e tyre ,jovetem per mosRrespektin e gjuhen e cthurur , qe perdorin e ulin Politiken ne Niele qesharake e sharlatanesh si Luzi karagjozi brenda kazanit qe entuziasmon Plehrat e asj shoqerie , por edhe nji mosRrespekt te theksuar vs Figurave te shtetit Shqiptare ! Monstra te tilla ,me nji Kulture te tille ordinere s'i takon ne anji Politike te Botes .Kta s'jane Politikane por karikatura e nji Politikani . Turp te keni maskarenje Opozite kazanesh

   1. S
    Shqiptari

    Ky “burre shteti” duhet degjuar.Shqiptaret jane me fat qe kane nje fiozof si Nard Ideologu ! Me te tille figura poliedrike,fikozofike,pompist xhenerike Shqiperia do veje ne te...semes.Tung

    1. B
     Bardha

     Cari noka jep intervista,nuk e di a ka shqetsim familja nga ky idiot budalle se do mbetet ne jete si hajvan

     1. B
      Berta

      Hahahahaha na meku ky Nard Ndoka,krahaso Ramen me Luizin Ne fakt ka dhe te drejte se si Ramen e si Luizin e do i gjithe populli

      1. J
       Joni

       Me vjen keq per Nard Ndoken,i mjeri sdi ca flet

       1. J
        Joni

        Me vjen keq per Nard Ndoken,i mjeri sdi ca flet

        1. B
         BRAVO NARDI!

         Ore kaqol nuk te vjen zor qe je bere megameme ne shqiperi, apo si i thone meqe e ndrite ne politike, ke shpresa te shkelqesh edhe ne humor

         1. Z
          Zina sallaksja e zgjuar

          Kur flet ky Nardi une shkelyem duke qeshur. Hahhaahaaa ky i shkreti eshte tjesht IDJOT. Kush e di sa vuajne ata ne familje

          1. D
           Deni

           Po ky akoma rron

           1. O
            Oni

            Ky sikur esht tap

            1. t
             titi#

             hahahahhahaha po po nardo pirdh pirdh se lirohesh

             1. t
              tosi

              kur bien shi eshte djell cit:Nard Ndoka

              1. a
               arqile

               Nard injorant bashke me kriminelin sale.

               Lini një Përgjigje