FOTOT: Ore ky Koço Kokëdhima, nga bëhet?

31 Janar 2023, 10:09Politika TEMA

FOTOT: Ore ky Koço Kokëdhima, nga bëhet?

Dikur ai ishte një ndër personazhet më të rëndësishëm të Tiranës, falë bizneseve, medias, por dhe përfshirjes në politikë, ku për pak kohë u bë dhe “beu i Jugut”.

Por sot, Koço Kokëdhima është kthyer në një njeri “anonim”.

Pas përpjekjeve të dështuara për të krijuar një parti të vetën, ish-deputeti 64-vjecar, duket se ka hequr përfundimisht dorë nga ambiciet politike.

Dhe tashmë duket se ka vendosur të shijojë jetën me gruan e tij, madje edhe duke u “rinuar” me sa duket edhe me ndonjë operacion.

Së fundmi, ka qenë në afrikë me të shoqen, e cila ka postuar edhe disa foto, si për të na kujtuar se Koço nuk është zhdukur fare.

34 Komente

 1. A
  Adi

  i paska vajt mendja per rroçk zezaku ne pleqeri te shkretit.

  1. M
   Mos e beso po deshe

   Vonon por nuk harron thone. Para shume vitesh ne Tirane flitej qe Koço qihej me kryetarin e Bashkise , zotin Edi Rama. Por me vone keto fjale u hodhen poshte pasi Edi ishte i lidhur me Dashamir Pezen. Çuditerisht kur Edi u be kryetar PS-je te dy i beri deputete ne vitin 2013 me sa duket per kontribute te shquara politike. Pritet qe foto me roçkodanet e zinj shume shpejt te beje edhe Dashi nga Peza.

   1. A
    Artan

    Po ti u ke mbajtur pishen, apo ke qene edhe vete pjesemarres, aktiv ose pasiv pak pune prish

   2. Z
    Zagali

    Koqua eshte zhdukur si spata pa bisht,se bishtin e ka mare e shoqja se i duhet per t'u kruajtur.

    1. k
     koqo

     Po ne resort ka vajtur... ku do shkoj Koqo

    2. B
     Bam Bum

     Koqua qenka martuar me Masai , gruaja e koqos qenka kthyer si peshkaqen nga operacionet

     1. T
      Tata luigji

      Me kusherinjet e tij

      1. D
       Drejtesia e munguar

       Hengri,piu,vodhi dhe rropi Shqiperine dhe tani po harxhon gjithe parate dhe djersen e Shqiptareve duke bere dhe karshillek se ska drejtesi,po ky palo burre do plasur ne biruce dhe celsat tja hedhin ne det! Te lumte palla o Kokedhjeri!

       1. E
        E verteta duhet pranu se ash kokeforte

        BONI NAMIN, VODHI GRABITI, LUJTI 10001 DALLAVERE ME PRONAT E SHQIPOVE DHE TASH BO QEJF O QEJF O QERATA. I LUMTE KUR NUK KA DREJTESI TI HETOJ. KA BO DHE DIVORC ME GRUN MOS E HARRONI SE KISH HALL MOS ME E HETU PASNIN. MASHTRUS, GRABITES, ZHVATES .TE BESOJM SE DO JAP LLOGARI.

        1. J
         Jari

         Ky Koqooo Kokëdhima një hajdut ordiner që ropi Shqipërinë me 100 lekë m/katror privatizoi ça mundi, Qiftë Nënën e vet, hajduti i Jugut.

         1. a
          astor

          kta po qijne kocon apo brixhiden.

          1. P
           Pastori Tr.

           Zoti nuk ndalon asnji vrym te trupt njeriut ,te jetoj kenaqsite qe shpirti ja kerkon .Perkundrazi keshillon . Cfar ju a kerkon trupi ,mos ja mohoni e jepjani . Te dy jane ne ate moshe kur duhet te provojne te gjitha kenaqsit e jetes edhe nxehtesine afrikane si jopak Cifte Politikanesh shqiptare . Secili i lejon vetes ,cfar i do bytha e vet .

           1. s
            sopiqoti

            O zoti Astor,mos te shkon goja LEG tek shikon Kocon midis te zinjve ???

           2. S
            Shpetim daja

            Cupa kengetare e mbanin ne hollande cunat me koko dhe ja hypnin ne tufe bashke me shoqet qe merte me vete Kurse ky i emancipuari del me keta thua ti ky burre kurve ska pare kurre te zinj i ben karshillek cupes qe edhe po e ka ngrene te xhuxhukut eshte ok babi Ato dalin ne intervista dhe thone nuk ka si babi im Jam krenar per babin tim ypsss xhixhi Cifutit i qofsha fale se ja u gjeti kapelen sipas kokes ketij mileti leri te shkedhehen ta provojne treshe katershe burre me burre grua me grua Me te kuq te verdh dhe te zinj

            1. S
             Shqiptari

             Keta zezaket duhet ti dhjesin Koken Koço Kokedhimes.

             1. q
              qytetari i indinjuar

              po ha parate qe vodhi me ndihmen e Edi Rames. E rropi se gjalli Saranden dhe tani ha e pi. Shikoni gruaja e tij ka hapur nje agjenci imobiliare ku shet pronat qe i merrte si sekser per lejet e ndertimit. Shteti i koqeve te kocos

              1. m
               mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

               ribashkimi i superciftit hajde urime urime karrofshi bashke

               1. D
                Dauti ta fut......

                O BOBO DO BEKA BINJAKE ME KETA SUMZIFTAT........... .............I KANE RRAS RROCKEN KETA. DHE SE SHPEJTI SHTOHET POPULLSIA

                1. D
                 Dauti ta fut......

                 O BOBO DO BEKA BINJAKE ME KETA SUMZIFTAT........... .............I KANE RRAS RROCKEN KETA. DHE SE SHPEJTI SHTOHET POPULLSIA

                 1. D
                  Dauti ta fut......

                  O BOBO DO BEKA BINJAKE ME KETA SUMZIFTAT........... .............I KANE RRAS RROCKEN KETA. DHE SE SHPEJTI SHTOHET POPULLSIA

                  1. D
                   Dauti ta fut......

                   O BOBO DO BEKA BINJAKE ME KETA SUMZIFTAT........... .............I KANE RRAS RROCKEN KETA. DHE SE SHPEJTI SHTOHET POPULLSIA

                   1. D
                    Dauti ta fut......

                    O BOBO DO BEKA BINJAKE ME KETA SUMZIFTAT........... .............I KANE RRAS RROCKEN KETA. DHE SE SHPEJTI SHTOHET POPULLSIA

                    1. S
                     Skela

                     Oho, paska vesh dhe breket e LGBT-se (foto dy)

                     1. Q
                      Qef o qef o qerrata

                      Paska grua te bukur. Ja vleka per nje treshe. Shume e bukur. Mire ka bere qe e ka cuar ne afrike. Jeta eshte e shkurter. Njeriu do ti provoje te gjitha.edhe fevzo I ka provuar. Kur ke lek per qief shkon mendja

                      1. F
                       Foto mjaft te goditura .Bravo Kocos

                       Boll mer yahoo me te tilla paragjykime .Lerini njerzit te shijojne jeten e tyre ,si i pelqen atyre . Per mua jane te dy nji cift mjaft simpatike -Oj duhet me pyet miletin se me te bej poza dhe ku te shkoj tjetri . Ik e re popull injorant

                       1. U
                        Universi shprsa ime

                        E kan me mënyrën se si u pasurua or trunxh. Edhe mir ja bëjn. Dava bthqri ësht . Pse e njef për bur të mir ti koçon apo nai kurv tjetër politikani? Apo Mos ësht I yti ndaj ? Shko dhe ti në afrik e Mos u kthe më rini aty

                       2. I
                        Ili

                        Pu ine re Kostandinis! ????????

                        1. A
                         Aldo

                         Ku eshte lajmi ketu?! T'u dergoj dhe une nje foto, bemani dhe mua nje histori, do jete me interesante se kjo e Kokdhimeve. Jam malit me dhi. Me produktiv se ky.

                         1. S
                          Shefik Ormëni, ortodoks shqiptar.

                          Ne jemi të mallkuar për shpirtin dhe mëndjen që kemi. Gjithë komentet janë tregues të një urrejtje turpëruese, urrejtja e të paaftit për të aftin. Koço, bëjë qejf or vëlla. Nuk është aspak faji jotë që në një grumbull gjigand budallenjësh ti dite të dilje i fituar. Le të lehin të paaftët, ti kurrë nuk detyrove forcërisht ndokënd për të arritur një rezultat në të mirën tënde siç bëjnë politikanët tanë. Ti ishe i zgjuar, kuptove që çelsi i suksesit është shfrytëzimi i një zyrtari të korruptuar. Dhe ishte marrveshja me këtë lloj zyrtari që të bëri të pasur. Tek e fundit, ti biznesmen ishe, pse mos të përfitojë? Ata zyrtar që nuk binin në ujdi me ty, ti as i urreve dhe as i kërcënove, thjesht largohesha prej tyre me atë buzëqeshjen keqardhëse pse nuk ditën të bashkëpunojnë me ty. Por të mos e zgjas, suksesi yt dhe i shumë të tjerëve si ty qëndron në faktin se ti e kuptove që fjala nder as që ka pikën e vlerës në këtë truall. Dhe për t'a mbyllur, dikur në komunizëm ti ishe model i njeriut të ri, sot në neokomunizëm ti je model i biznesmenit të ri. Të lumtë Koço, bëj qejf, t'a ka bërë zoti mbarë dhe mbarë e paç gjithmonë.

                          1. A
                           Adria

                           Dmth Kocua ua hypte politikaneve, politikanet popullit por nuk quhej mekat per Kokdhimen se nuk e kishte prekur popullin direkt. Ama filozofi qe ke o Shefik! Se mos i eci politika ketij dhe nuk e deshi! E eleminuan jo se ishte parimor por grindavec dhe mendjemadh, grykes me teper nga c'duhej. Karma eshte e pashmangshme dhe mekatet lahen ne 14 breza. Bote e proves eshte kjo.

                          2. B
                           Bisha NANO

                           MILO KOKEDHIMA, NJE SH. I AFERM I KOÇOS I CILI PUNONTE NE DREJTORINE E KOMBINATIT TEKSTIL .TENTOI TE KAPI ME ZOR NE ZYREN E TIJ NJI KOLEGEN E TIJ. SI VELLAI I HEROINES PERSEFONI KOKEDHIMA U MUNDUAN TJA MBULONIN…POR ZONJA E BERI TE MADHE… FJALA VAJTI DERI TEK MEHMET SHEHU… AI MBLODHI NE NJI MBLEDHJE TE GJERE SHUME PUNONJES….MILUA, DUKE MOS DITUR ARSYEN E MBLEDHJES, FILLOI DUKE DISKUTUAR PER ARRITJET NE PUNE…. MEHMETI SI FINOK QE ISHTE, E PYETI: KUSH JENI JU ? JAM MILO KOKEDHIMA, U PERGJIGJ AI …. MEHMETI ME NJI TON TE FORTE JU PERGJIGJ, - TI NUK JE MILO KOKEDHIMA, POR MILO KAKA…. E GJITHE SALLA NGRIU…. PASTAJ MEHMETI E DEGJENEROI KOMPLET…. QE PREJ ASAJ DITE, MILO KALOI NE PRODHIM, TE GJITHE TALLESHIN ME TË….KY ESHTE MILO DHE KOÇO KAKA….

                           1. A
                            Albania

                            Mbetje e ppsh.

                            1. f
                             fukaraji20

                             Po e kaloka mire andej me perzgjedhje te vecante..!!????????????????

                             1. K
                              Kris

                              Si ka ikur pa Meron edepsezi?

                              Lini një Përgjigje