Aldo Bumçi: Tiranën, Durrësin, Elbasanin dhe Shkodrën i kemi të sigurta, tani të shohim të fitojmë bashkitë e tjera

31 Janar 2023, 09:48Politika TEMA

Aldo Bumçi: Tiranën, Durrësin, Elbasanin dhe Shkodrën i

Ish-deputeti demokrat, Aldo Bumçi thotë se Partia Demokratike nuk do ta humbasë bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 14 majit.

Bumçi u shpreh se PD-ja do të fitojë edhe bashkitë në Tiranë, Durrës e Elbasan.

“Ne nuk e humbim Shkodrën. Kjo aleancë ka qenë edhe në 2015-n dhe kemi fituar me mbi 10 mijë vota. Është fakt, në 2015-n. Këtë herë ne fitojmë Tiranën, Durrësin dhe Elbasanin. “, theksoi ai.

44 Komente

 1. P
  PeDe-ja e Salih-ut

  Ke p.... e Floretës ti !

  1. H
   Hordhia e ndyre e Sali Rrumpalles

   Parti .... me Aldo ........ Bumçin. Puu, puu, puu, puu, puu, puu, do thoshte si drejtori i famshem i Jovan Bregut. Ndjesë paçin të dy aktorët e medhenj. Aldo Bumçi - ha ha ha ha ha.

   1. V
    Vranakonti

    Ky Bumci,do kete pire ndonje dopio ferrnet dhe nuk di se c'flet. Po flet nga bytha. Asnje bashki nga keto ai tha,nuk do fitoi Bumci.

   2. Y
    Yxyxyx

    Çfar doni më ? Zgjedhjet i paska të fituara PD-ja e rithemelimit. Rrypa si ky, të cilët PD-ja i ka me tonelata, e çuan këtë Parti në gjëndjen që është sot, por këta tipa i pëlqejnë maestros Sali sepse i përdor sipas qefit.

    1. L
     Luani

     Kujdes terpanin .., ai është i diskutueshem

     1. S
      Saliu i rithemelimit

      Ky jo vetem qe 3shte servil deri ne neveri,por qenkq edhe budalla.

      1. A
       Adriatik

       Ore Aldo vertet e ke ti qe fiton Tiranen,Elbasnin dhe Duresin.Kaq i marre je.Pse na genjeni.

       1. a
        adashi

        ore idiot ju e moret ne qaf PD me kto servilizma e ne vend qe te jeni realist e ta shikoni ne sy gjendjen e te thoni psh. kete here rrezikojme edhe shkodren shkon e flet budallalleqe dhe sa PD te kete njerez si ty afer ,kurre nuk do fitoj

        1. b
         ben

         pirth pirth.

         1. S
          Shqiptari

          Bumçi do fitoni Bumçin,Tropoje e Vjeter, Rroshbullin,Hasin, dhe nja dy tri fshatra tjerè..!

          1. A
           Arbeni

           Ky sheh ëndrra me sy hapor ditën me diell.I hëngësh mutin vetes or bir

           1. E
            E THENE NDRYSHE

            Njehere, ne seline e nje partie, ishte e punesuar nje sanitare. Duke fshire degjonte diskutimet mbi menyrat e trajtimit te problematikave me qellim fitoren ne zgjedhje pasi vitet e fundit ishin ne humbje te vazhdueshme. Tundte koken me ato qe degjonte por heshtte. E sheh njeri nga te pranishmit dhe e pyet: - Te shoh qe reagon dhe nuk te pelqejne keto qe themi. Ke ndonje mendim? - Degjo o bir! - i thote plaka. Dikur ishte nje shtepi publike ku punet nuk shkonin mire. Atehere, pronari, qe donte te arrinte qellimin dhe puna te shkonte mbare, ndryshoi prost...tat.

            1. D
             Dakord

             Hahahahahahaha fiks

            2. P
             Populli.

             O Aldo me ate krah fli se je mirr.Bravo se i ke fituar edhe piket nga doktori para zgjidhjeve edhe gishtin pas zgjedhjeve.

             1. F
              Fshatari partizan

              Krimineleve te Shqiperise dhe horrave, qe zihen e grihen si qente per karrige, per zyra, stema e vula te humbura asgje nuk u jep populli i urte, i mençur dhe zhgenjyer prej banditeve te dinamitit, te pazareve dhe vjedhjeve e shkaterrimeve, qe ketij vendi nuk ia kane bere dot pushtuesit, por keta bandite e vrane, e perçane, e arratisen, e poshteruan dhe e bene te flase me vete... bymçi me shoke shikojne endrra ne diell dhe i bejne qejfin vetes

              1. A
               Aldo bumci turusumci

               Ti dhe gopin e gruas nuk e ke tenden pyete nje here .ik o aldo budallai futi nje pace e pilaf se nuk je per gje tjeter.

               1. C
                Coli

                Ha ha ha ha dhendri i te ndjerit Zhulaqi!Sigurisht qe keto qytete i kete te sigurta puna eshte te merni edhe New York-un ore plehrera dhe mbusheni paketaj me te zbritun prej bjeshkve siç bete me Tironon. Dikur ka pas qarkullu nje barcolete :Tash qi mbaruem universitetin a s'i hyjm dhe shkolles se mesme!Edhe kjo pune tash qi keni marr Tironen ,Dursin,Elbasanin a nuk po i hyni edhe New Yorkut!

                1. t
                 tetovari2

                 Këtu ka Tetova pas 2001kur i morën diplomat mbrenda natës,qarkullonte barcoleta: Ta kisha dijtë sa lehtë qenka fakulteti do ta kisha sosë edhe gjimnazin!

                2. m
                 mondi

                 Po Gerdecin a do ta fitosh o koqe?

                 1. N
                  Noci

                  Mjafton te kete nje person si puna e ketij PD dhe pushton boten .Behu gati per Gerdecin e Shkelzenin pastaj merru me fitoren.Ju keni patur pushtetin dikur e nuk i keni marre e jo me sot

                  1. M
                   Mergimtari

                   Se kamë besuar që është kaq i marr ky Bumçi. Ka detyrë të bëjë propagandë por e vërteta është një PD e trecopësh ska me fituar asnjë bashki.

                   1. H
                    Himarioti

                    Këta banorët e SHQUP-it të ngjajnë me majmunët e xhunglës në Afrikë. Secili është më majmun se tjetri.

                    1. m
                     mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

                     perla e vitit

                     1. E
                      E verteta e vertete

                      Aldoooo! Lutu t’i shpetosh 7 penxhereve se sa per te tjerat te gjatin e te gjatit …o specie me Q-faktor = -1

                      1. g
                       gerti

                       keta se kuptojne qe nuk humbin se veliaj ben pune ,por sepse jane idiote dhe e bejne veliajn te duket si punetor .....lot lot

                       1. L
                        Likja

                        TE ISHE KAQ I ZGJUT TI O LOQE NUK TE SHFRYTEZONTE SALIU DHE SHKELZENI,,,SHKELZENI MORI MILJONAT,KY KOQJA FIRMOSTE,,,,PYT BYTHEN NJE HERE PATA SPAKUT,PO LENI FITORET TI,,,O PALL PAZARI,

                        1. A
                         Anila

                         Ha ha ha haaaa Bumci . Po cfare vote tu japesh ketyre more . Alamet burri dhe shkon pas kriminelitt Berisha dhe pa pike turpi thote do fitojme Tiranen , Durresin , Elbasanin ….,,,dhe jo vetem kaq por thote qe e kemi te sigurte . Ku rrojne keta njerez ne cilin vend ?? Enderro Bumci gjume te embel.

                         1. P
                          Poseidon

                          Si gjithemone ju fitoni po ti do fitosh ne Rec megjithe Mehdiun e Shkerdhenin .......

                          1. P
                           Poseidon

                           Si gjithemone ju fitoni po ti do fitosh ne Rec megjithe Mehdiun e Shkerdhenin .......

                           1. P
                            Poseidon

                            Si gjithemone ju fitoni po ti do fitosh ne Rec megjithe Mehdiun e Shkerdhenin .......

                            1. T
                             Tironci

                             A ka pasqyr ne shpi ky idjot , le ti tregoj dikush te pakten si jan katandisur se qenka i trullosur , ose kontrolloini lloin e barit qe perdor ky gomar , ç'na ka gjet mer zot , akoma me teorin e 20 viteve me par ky lloj gomari me mashtrim , nuk te besojn me shqiptaret as ty as saliun e te tjeret o bumç , a jeton ne shqipri ky njeri.

                             1. U
                              Un

                              Si nuk u poqe mor koke loqe

                              1. S
                               Sula

                               Qe eshte gomar tashme dihet por çfar ka qe del ne rresht te pare ?!

                               1. T
                                T

                                Ik more goje hallve....byth......muti...ju pame cna bete si popull....parti kriminelesh e komunistesh...fuck you!

                                1. A
                                 Aron

                                 Te vetem te sigurte qe ka ky eshte vec mistricja ne prapanice. Krejt koqe eshte.

                                 1. K
                                  Kiko

                                  Aldo Bumqire do marresh Hajdarin

                                  1. M
                                   Mandi

                                   Ky Bumci eshte nje qenie qesharake....

                                   1. A
                                    Asd

                                    Ky eshte autori i librit "Si te fluturoshme pras"

                                    1. M
                                     Morseta

                                     Ahahahahaha ahahahaha ahahahaha Un them nos hyni ne zgjedhje fare Aldo meqe i keni te fitume A ti qeke v....t....fare o cun

                                     1. A
                                      Albania

                                      Prasin e tritanit

                                      1. G
                                       Gjirokastriti

                                       Tani te ka mbetur te sigurosh dhe kete timin

                                      2. L
                                       Lani

                                       ????????????????! Ah si je per humor o Aldo!

                                       1. V
                                        Vendoret

                                        Bravo, tani u ka mbetur Fieri, Vlora , Gjirokastera e Korca. Keto ti siguroj une. Pra deri ne 14 maj ju i kini te gjitha ne xhep. Hapeni shampanjen e ngrini dolline ashtu sic dini vet; se mbas 14 Majit farmak kini per te pire e do ikni nga syt, kembet.

                                        1. F
                                         FATMIRI

                                         DO MARESH GOPIN E ASAJ QE KE NE SHTEPI O LEGEN BERI MIRE ZHULALI QE TA NGECI TY SE TE PA ÇA MUTI ISHE

                                         Lini një Përgjigje