Shfaqet gjithmonë i kuruar, Rama: I mirëpres të gjitha rrudhat që dalin, i përshëndes me mall të gjitha flokët që bien

23 Shtator 2023, 10:15Politika TEMA

Shfaqet gjithmonë i kuruar, Rama: I mirëpres të gjitha rrudhat

Kryeministri Edi Rama shfaqet gjithmonë i kuruar në çdo dalje të përditshme dhe jo pak herë është vënë në qendër të vëmendjes për imazhin e tij.

Këtë të shtunë, si rrallëherë më parë, Rama foli për imazhin e tij në podcastin, ku kishte te ftuar dy sipërmarrëse shqiptare në fushën e produkteve kozmetike.

Gjatë bisedës me to, kryeministri deklaroi se me mungesën e flokëve është në paqe, ndërsa rrudhat nuk i bëjnë përshtypje e i mirëpret.


“Dua të sqaroj një gjë; unë nuk jam i interesuar për produktet tuaja sepse flokë nuk kam.

Edhe për fytyrën time është shumë vonë tani për t’u munduar për ta rifreskuar, kështu që jam në paqe me mungesën e flokëve dhe me rrudhat në fytyrë.

Jam në paqe, i mirëpres të gjitha rrudhat që dalin edhe i përshëndes me mall të gjitha flokët që bien”, deklaroi Rama.

6 Komente

 1. E
  Ema

  Nje tjeter episod i podkastit te kryeministrit mjaft interesant

  1. P
   Patronazhisti sufllaqexhi

   Te paskan dhënë vetëm byrek me gjithë këtë jave

  2. R
   Rina

   Fale podkastit mesojme akoma me shume gjera dhe kuriozitete rreth Rames

   1. P
    Podcasti dhe Megalomani KM !

    Mos shiko qimet qe ikin ,kujdes Trut mos te dalin jashte vesheve se i ke me shumice

    1. E
     Eni

     I shemtuar sa sbehet...I kuruar normal leku nuk I mungon....

     1. w
      wendi

      Shifeni me ca po merreni o TEMA... Edhe pse mban veten do merreni qr

      Lini një Përgjigje