Spiropali vizitë ngushëllimi në familjen Rushaj

21 Nëntor 2022, 19:00Politika TEMA

Spiropali vizitë ngushëllimi në familjen Rushaj

Ministrja Elisa Spiropali ka zhvilluar një vizitë ngushëllimi në familjen e Rushaj te ciles dje per shkak te motit të keq i ndodhi nje tragjedi, ku babë e bir teksa udhëtonin me makinë,  i mori rrjedha e ujit, ndërsa trupat e tyre u gjetën pas disa oërsh kërkime, ndersa vajza e te ndjerit arriti te shpetoje.

”Për ngushëllim në familjen Rushaj ku nëna dhe motrat qajnë vëllain, babain dhe bashkëshortin.

E pikëlluar i bashkohem dhimbjes së familjes, fisit, të afërmve, miqve, fqinjëve dhe gjithë malësorëve që humbën një burrë punëtor e të dashur, e djalin e vetëm të një familjeje fisnike!Zoti ju forcoftë! Dritë pastë shpirti i tyre i mirë”, shkruan Spiropali në Facebook pas vizitës.

1 Komente

  1. A
    Aron

    U prehshin ne paqe. Te mos i kishte marr femijet me vete ne ate kohe aq te keqe, te shkonte vete te pakten, por donjehere te keqen se ndalon dot.

    Lini një Përgjigje