Policia e Kosovës ka hyrë brenda manastirit të Banjskës? Klan Kosova: Operacioni drejt mbylljes

24 Shtator 2023, 17:17Rajoni TEMA

Policia e Kosovës ka hyrë brenda manastirit të Banjskës?

Njësia Speciale ka hyrë brenda në manastirin e Banjskës, ku është ngujuar grupi kriminal i armatosur në komunën e Zveçanit.

Burime të Klan Kosovës, bëjnë me dije se ka mundësi që aksioni të përfundojë brenda orës.

Kujtojmë se sot në orët e hershme të mëngjesit, një grup i organizuar dhe i armatosur ka hapur zjarr ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, ku si pasojë një polic ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të lënduar.

5 Komente

 1. X
  Xha

  Ata janë rusë të dërguar për të prishur stabilitetin në Ballkan

  1. X
   Xha

   Ata janë rusë të dërguar për të prishur stabilitetin në Ballkan

   1. T
    Taulant, ish foltorist i zhgenjyer.

    Kjo situate me kujton veprat e mitropoliteve ne vitet 1914 ne Gjirokaster e Korce qe fusnin ushtare greke ne kisha . Greket qe ben mijera masakra ne jug te vendit.

    1. L
     Labeati

     Shteti fis I madh.

     1. M
      Muzaka i Ri

      Asnje mos lini te gjalle cuna, plumbi i lane hesapet me hasmin, me pushke erdhen? ?me pushke pritini sic e ka zakon shqiptari, po qe nevoja do vijme prape ne Dardani, edhe pse tani jemi ca me te vjeter.

      Lini një Përgjigje