Situata e tensionuar në veri të Kosovës, Spartak Ngjela: Vuçiç i ka hipur kalit të dështimit, do rrëzohet

30 Maj 2023, 15:51Rajoni TEMA

Situata e tensionuar në veri të Kosovës, Spartak Ngjela:

Avokati Spartak Ngjela ka parashikuar rrëzimin e presidentit Aleksandar Vuçiç pas situatës së tensionuar në veri të Kosovës.

Në një intervistë për mediat, Ngjela është shprehur se rrëzimi i Vuçiç vjen pasi ai po operon kundër Perëndimit. Sipas avokatit presidenti i Serbisë i ka hipur kalit të dështimit.

“Atij po i bëjnë revolta të mëdha, Vuçiç do rrëzohet sepse mënyra se si po operon është kundër perëndimit. Kundër perëndimit, ata vdesin.

Rusia është në krizë, se mban dot. Ne na intereson të rrijë Vuçiç deri sa  ta shkatërrojë, se ku gabon.

E djathta i ka dalë kundër se e shikon që ky i ka hipur kalit të dështimit dhe po përpiqet ta ndalojë,”-tha Spartak Ngjela.

 

 

3 Komente

 1. S
  Sorry

  O debil, po nuk ke gje per te thenè, mos e hap halen...!

  1. A
   Aleksandri i maqedonise greke ,,,,ipirote

   Avokat ngjela ?! ,,,,pikaaaaaaa

   1. B
    Bardha

    O car per nje shishe vene e nje salcice flet budalleqe,turp ku ke perfundua

    Lini një Përgjigje